Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

Spolek Láskou ke kočkám z.s. vznikl 1.10.2016 v Sokolově. O opuštěné kočičky jsme se starali již předtím řadu let pod záštitou jiné organizace. Z důvodu stále rostoucího počtu kočiček, které potřebují pomoc a s tím související nárůst administrativy a technických obtíží, jsme se rozhodli osamostatnit. Tím se nám uvolnily ruce při jednáních jednak s obcí a jednak s možnými dalšími podporovateli našich sokolovských kočiček.

 

Jako první je důležité říct jednu věc a to, že nejsme útulek, ale dobrovolný spolek, který pomáhá kočičkám v nouzi především z vlastních prostředků. Nedostáváme žádné finance z veřejných drojů. Děláme to dobrovolně, bez nároku na odměnu a ve svém volném čase mimo naše zaměstnání. Proto jsme závislí na drobných dárcích a sponzorských darech. Všechny naše kočičky budou vděčné za jakoukoliv pomoc. Je tolik kočiček bez domova a my se snažíme ze všech sil zachránit jejich živůtky, které tak rády žijí a je radost pozorovat, jak si jej dokáží užívat. Důležitá je kastrace těchto chlupatých tvorečků, aby jejich potomci neumírali na ulicích, ve křoví a pod koly aut. Chceme pro ně šťastný domov, lásku, štěstí a plnou misku. Naším cílem je vybudovat pro ně dobré zázemí, kde by si na svůj domov zatím počkali, vykastrovat divošky, ať si užívají svůj bezstarostný divoký život a hlavně tato stvoření chránit.

Jak můžete pomoci nebo jak si osvojit kočičku najdete v rubrice Informace.

Už celý prvopočátek byl jeden velký boj. Bylo velmi těžké sehnat vůbec jakékoliv prostory a naší maringotku kde přebýváme jsme si museli doslova vybojovat. Je opravdu smutné když Vám město kterému chcete pomoci od toulavých a nemocných kočiček není schopno ani dát nějaké prostory, které samo nevyužívá. Nyní snad bude líp a spolu s městem od roku 2017 jednáme o výstavbě nebo pronájmu větších prostor než je maringotka, kterou jsme si museli sehnat vlastními silami.

 
 

 

Portrét


Kontakt

Láskou ke kočkám z.s.

č.ú.
115-0302440247/0100

+420606457744

anna017@seznam.cz


Statistiky

Online: 3
Celkem: 54209
Měsíc: 3152
Den: 128