Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nelinka

20. 4. 2019

nelinka.png ​2. února 2019

Hledám nejlépe domov a nebo dočasnou péči pro tuhle krásku, dnes ráno po několikátém každodenním pravidelném zkamaráďování se, kdy mi prďolka konečně začala běhat naproti a přestala se schovávat a utíkat přede mnou, kdy jsem ji poprvé zahlédla na ulici nešťastnou a vyhublou, kdy jsem ji jednou zahlédla zřejmě čerstvě po porodu kdy čistila kotě na betonu v dešti a studeném větru a kdy se mě tak bála, že mi nedovolila se přiblížit na pět metrů, kdy už jsem ji s koťátkem vícekrát nezahlédla pouze samotnou, se mi tohle štěstíčko dnes podařilo lapit, kočička je extrémní mazel, nechá se vzít do náruče, už je odblešená do pondělka ji odčervím a v nejbližších dnech bude následovat kastrace. 
Kočička ničí stoprocentně není, zjišťovala jsem tuhle informaci již delší čas.
Momentálně usnula s najedeným bříškem u mě v koupelně kde je teplo od topení, konečně se zahřeje a vyspí. Pojmenovala jsem ji Nela, protože Nelinky mají dnes svátek a tak všechno nejlepší.

Nelča už je dávno po kastraci i očkování. Dnes když už je u mě v péči nějakou dobu a kdy se o tuhle kočičku přihlásil jen jediný čověk, který nakonec dělá mrtvého brouka si hodně moc rozmyslím komu ji dám či nedám. Je úžasná. Nepochopím jak ji mohl někdo opustit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Kontakt

Láskou ke kočkám z.s.

č.ú.
115-0302440247/0100

+420606457744

anna017@seznam.cz


Statistiky

Online: 1
Celkem: 77286
Měsíc: 4671
Den: 178