Jdi na obsah Jdi na menu
 


Piškůtek

24. 6. 2018

piskutek5.pngŽe by další z řad koťátek ,,DARUJEME DO DOBRÝCH RUKOU" A ,,ZAPOMNĚLI JSME KASTROVAT SVOU KOČKU, VLASTNĚ TEDY JSME TO NESTIHLI, NO", prostě další příjem a tentokrát napíšu i odkud, je to kotě věkem tak tři měsíce z města, kde kočky neřeší, nemají se žádným zařízením pro kočky smlouvu, kdy přesto každému oznamovateli tvrdí, že ji mají. Koťátko je kluk, dostal jméno Piškot, je děsně nastydlé, zapáchá mu z tlamičky jako člověku při angíně, váží pouhých 879 gramů, má šíleně zaneřáděná ouška a hnisavé oči se zánětem. Klučík už byl ošetřen a teď spí. Jíst zatím nechtěl.
Přivezla ho paní se třemi malými dětmi, kterým se v noci přitoulalo na zahrádku, ale ze zdravotních důvodů mu paní mohla poskytnout jen noční azyl a hledala pro něj urgentně pomoc. Díky, že jste mu dali pocit bezpečí. Klučík je velmi kontaktní. Zřejmě byl určen k lovení myší, ale touhle péčí a oslabením, by se brzy stal kořistí.

Bohužel s městem po dnešním jednání a minulých jednáních o kočkách z Chebu, které beru bez pomoci od města počítat opět nemůžeme. Tak jako i v jiných případech, ale nevzdáváme to. Řekněte sami, jestli by se tohle městské kotě mělo šanci uživit a přežít, na úřadech jsou často jiného názoru! Držme mu moc pěsti.

 

Jak vypadám? Je to o 24 hodin lepší?

Blechy už mě nekoušou, uši mám vyčištěné, oči mi mažou a kapou, misku mám pořád plnou a už jsem dostal i chuť k jídlu, začínám si hrát a brzy budu hledat domov. Rýma mě už tolik nedusí, léky polykám vzorně, až se mu ještě trochu uleví, začne procedůra odčervování, držte pěsti. Nejsou mi ještě ani celé tři měsíce a už jsem tu nemusel být, ach jo.

Ahoj lidičkové, hádejte kolik už vážím?

Už mám přes jedno kilíčko, to je rozdíl od neděle, že, to jsem měl pouhých něco přes 800 gramů. Přesně nyní dnes vážím 1049 gramů. Dnes jsem dostal první odčervení, ale..... zatím se o mě nezajímal jediný člověk, maceška říká, že jsem nádherňák, prý mám nádhernou kresbu v kožíšku a až budu v cajku, budu prý ještě krásnější a co Vy na mě?

Děkuji pár lidičkám, co pomohli a těmi jsou vážená paní Helena Lapkova, která nikdy neodmítá pomoci žádné kočičce od nás, paní Olga Zamecnikova Barcakova, která se sama stará o několik desítek koček a paní Fantysové Nell, kterou jsem poznal osobně.

Fotky se mnou jsou rozmazané, říkala maceška, ale já se právě probudil, maceška mi namazala oči, dala mi najíst a já neměl ani čas držet na ošetření a než mi upravila pelíšek na chvilku mě pustila abych se protáhl, ale nedovolí mi se protahovat dlouho, protože to mé protahování, není protahování, ale prý jsem jak pes utržený ze řetězu, maceška mě nenechá protahovat se dlouho, protože pak nestačím s dechem, ještě se léčím z velkého nachlazení, tak na sebe musím dávat bacha, tak teď už momentálně mám zase naordinován klid:) 

Váš Piškůtek<3

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Kontakt

Láskou ke kočkám z.s.

č.ú.
115-0302440247/0100

+420606457744

anna017@seznam.cz


Statistiky

Online: 3
Celkem: 77271
Měsíc: 4666
Den: 185