Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak si osvojit kočičku

21. 1. 2018

Podmínky adopce

Budete-li chtít dát domov některé z našich kočiček, budeme nesmírně rádi. V takovém případě si prosím přečtěte následující podmínky, abyste věděli, co vše Vás u nás čeká.

Rozhovor

Jednou z nejdůležitějších věcí, o které se snažíme, je najít našim kočičkám domov, který bude vyhovovat jejich povaze a temperamentu. Některá kočička potřebuje klidný domov u starších lidí jako jedináček, jiná se bude bez společnosti kočičích kamarádů trápit. Některá by se venku bála, jiná by byla pouze doma nešťastná. Proto určitě pochopíte, že si s Vámi budeme chtít popovídat, abychom věděli, jaké podmínky kočičce můžete nabídnout. A abychom Vám mohli doporučit tu nejlepší právě pro Vás. U koťátka je to samozřejmě složitější, protože jeho skutečná povaha se ukáže až časem, určitě ale platí, že dvěma koťátkům bude vždy lépe než jednomu.

Podpis smlouvy a doklad totožnosti

Pokud se domluvíme, že dáte domov některé z našich kočiček, předložíme Vám k podpisu smlouvu o převzetí do péče. Věříme, že s touto smlouvou nebude mít problém nikdo, kdo péči o zvířátko bere zodpovědně a chce pro ně jen to nejlepší. Ve smlouvě se hlavně zavážete o kočičku dobře starat. Kromě toho po Vás budeme chtít čas od času informace a fotografie, jak se kočička u Vás má, a to zejména v prvních měsících. Při podpisu smlouvy od Vás budeme chtít také předložit občanský průkaz. Vaše osobní údaje jsou pro nás samozřejmě důvěrné a slouží pouze k naší vzájemné komunikaci.

Odčervení a očkování

Kočičku od nás dostanete odčervenou a kompletně naočkovanou.

Kastrace

Dospělé kočičky dostanete vždy kastrované. Pokud si adoptujete koťátko, budete mít povinnost jeho kastraci ve vhodném věku zajistit, do té doby bude kočička stále naše. V žádném případě není možné dopustit další zbytečné rození koťátek, kterých je už tak mnoho a jen málokteré má šanci nalézt hezký domov.

Adopční příspěvek

Při adopci uhradíte adopční příspěvek na péči, který nám následně umožní přijmout další kočičky v nouzi a postarat se o ně. Výše příspěvku zdaleka nepokrývá skutečné náklady. Kromě toho je pro nás ochota uhradit tuto malou částku alespoň částečnou zárukou toho, že si člověk kočičky váží a bude ochoten i v budoucnu investovat do její péče.

Koťátko – odčervené, naočkované 200,- Kč

Dospělá kočička – odčervená, kastrovaná 600,- Kč

Odvoz kočičky

Pro kočičku si musíte přinést vlastní bezpečnou přepravku, v krabici si od nás kočičku neodnesete.

 
 

 

Portrét


Kontakt

Láskou ke kočkám z.s.

č.ú.
115-0302440247/0100

+420606457744

anna017@seznam.cz


Statistiky

Online: 2
Celkem: 77271
Měsíc: 4666
Den: 185