Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

Spolek Láskou ke kočkám z.s. vznikl 1.10.2016 v Sokolově. O opuštěné kočičky jsme se starali již předtím řadu let pod záštitou jiné organizace. Z důvodu stále rostoucího počtu kočiček, které potřebují pomoc a s tím související nárůst administrativy a technických obtíží, jsme se rozhodli osamostatnit. Tím se nám uvolnily ruce při jednáních jednak s obcí a jednak s možnými dalšími podporovateli našich sokolovských kočiček.

 

Jako první je důležité říct jednu věc a to, že nejsme útulek, ale dobrovolný spolek, který pomáhá kočičkám v nouzi především z vlastních prostředků. Nedostáváme žádné finance z veřejných zdrojů. Děláme to dobrovolně, bez nároku na odměnu a ve svém volném čase mimo naše zaměstnání. Proto jsme závislí na drobných dárcích a sponzorských darech. Všechny naše kočičky budou vděčné za jakoukoliv pomoc. Je tolik kočiček bez domova a my se snažíme ze všech sil zachránit jejich živůtky, které tak rády žijí a je radost pozorovat, jak si jej dokáží užívat. Důležitá je kastrace těchto chlupatých tvorečků, aby jejich potomci neumírali na ulicích, ve křoví a pod koly aut. Chceme pro ně šťastný domov, lásku, štěstí a plnou misku. Naším cílem je vybudovat pro ně dobré zázemí, kde by si na svůj domov zatím počkali, vykastrovat divošky, ať si užívají svůj bezstarostný divoký život a hlavně tato stvoření chránit.

Jak můžete pomoci nebo jak si osvojit kočičku najdete v rubrice Informace.

Už celý prvopočátek byl jeden velký boj. Bylo velmi těžké sehnat vůbec jakékoliv prostory a naší maringotku kde přebýváme jsme si museli doslova vybojovat. Je opravdu smutné když Vám město kterému chcete pomoci od toulavých a nemocných kočiček není schopno ani dát nějaké prostory, které samo nevyužívá. Nyní snad bude líp a spolu s městem od roku 2017 jednáme o výstavbě nebo pronájmu větších prostor než je maringotka, kterou jsme si museli sehnat vlastními silami.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Kontakt

Láskou ke kočkám z.s.

č.ú.
115-0302440247/0100

+420606457744

anna017@seznam.cz


Statistiky

Online: 2
Celkem: 77271
Měsíc: 4666
Den: 185