Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lolinka

21. 1. 2018

5a47e67fb76b4-cat.jpg  O této kočičce jsme si ze začátku mysleli, že je to 3 měsíční kotě jak byla malinkatá. Několikrát byla spatřena slečnou Věrkou, která se ho marně snažila ulovit, avšak malé kočičí stvoření se natolik bálo, že vždy hupslo do sklepního okýnka uzavřené školní budovy. Ovšem slyšelo na zavolání na čičí a pokaždé se ukázalo, tak se nám ho dva dny před Silvestrem podařilo odchytit. Po odchytu a prohlídce doktora nás velmi překvapilo když doktor podle zubů a dalších znaků odhadl věk kočičky na cca 2 roky. Lolince už nyní chybí spousta zoubků a tvoří se jí zubní kámen, navíc jak jsme psali, vypadá jako kotě i přes svůj věk. Musela celý život velmi strádat. Od přijetí u ní bojujeme s velkým zápalem plic, kdy nás napřed strašili, že je to FIP, teď to ukazuje na nádory na plicích a nebo fakt silný zánět, ale atb pomalu konečně zabírají, tak se uvidí na kontrole na novém rtg, také měla zánět močáku a ledvin. Lola nemohla zůstat v útulku, hledala se pro ni urychleně dočasná péče, kde by měla individuální péči a na to uslyšela paní Rita Sadílková, která se malé Lolinky dočasně ujala. Nastal koloběh vyšetření, péče o ni i v noci, strachu o její život a strachu z diagnóz. Pevně věříme, že se kočička ze všeho vyléčí a pak si jí odveze domů nějaký hodný človíček do teplého bytečku s velkým gaučem na spinkání :)

15.února 2018

Lolinčina léčba ještě neskončila a zítra jde opět na další rtg, kdy stále ještě bojujeme s plícemi, kdy záněty z prostydnutí už jsou zažehnány, ale na plicích bylo vidět spousty skvrnek, které se musí hlídat, pokud budou mizet, nejedná se nádorky, ale skvrny spojené se zánětem, Lolinka stále ještě bere léky, ale už si hraje a na svatého Valentýna poprvé ohubičkovala svou pečovatelku, aby jí tím poděkovala za péči, kterou jí Rita dává. Asi dvouletá kočička, která musela hodně, hodně trpět, dnes už tedy vzrůstem nepřipomíná tříměsíčního kotěte, ale už tak čtyřměsíční, protože se nám tou dobrou péčí krapánek zvětšila.

Lolinka bude hledat svůj domov na pořád, zatím na něj nepospícháme, neboť potřebujeme, aby byla úplně v pořádku, ale hlásit se o ni můžete už dnes, jestli budete Ti praví pro ni se uvidí i podle toho co a kdo bude pro Lolu nejlepším adopčním člověkem. Lola bude potřebovat spousty klidu, lásky a teploučka svého budoucího domova a Vás človíčku.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Kontakt

Láskou ke kočkám z.s.

č.ú.
115-0302440247/0100

+420606457744

anna017@seznam.cz


Statistiky

Online: 2
Celkem: 77287
Měsíc: 4670
Den: 179