Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mourek

20. 4. 2019

mourek-srazeny2.png25. února

Dnes je to druhý den kdy bojujeme o život jednoho nádherného Mourka. 
Kocourek byl sražený v sobotu v pozdních večerních hodinách řidičem, který ani nepřibrzdil a ujel. Vše je zaznamenáno na kamerách. A nebýt lidi co jeli za ním, zůstal by kocour ležet na silnici, kde by ho další auta rozjezdila a nebo by do raná umíral v bolestech na zmrzlé asfaltové cestě. Nechápu a nepochopím, kočka ve městě! Majitelé těchto městských koček není vám jich líto! Myslím, že tohle opravdu velká až přemrštěná dan za svobodu !

26. února

Včera jsme byli s Mourečkem na RTG, díky první pomoci kdy nás v sobotu v noci přijala paní MVDr. Molcarová kocourek žije.
Tedy RTG neukázal žádnou zlomeninu jen odtržený ocásek, přesto je kocourek ztuhlý a skoro se nehýbe, pacičky má nepřirozeně zkroucené, sám nejí, nepije a ani nevylučuje. 
Jak jsme ho v sobotu v noci uložili tak v té samé poloze byl ještě včera než jsem ho dala do přepravky. V přepravce vypadá jako by mu nic nebylo konečně se obrátil, jenže to bylo jen na chvilku, pak se zase zkroutil kdy mel pacičky na jednu stranu a pul trupu a hlavu úplně opačně. 
Je velmi bolavý bolí ho úplně všechno, naříká, bude potřebovat ještě dlouhý čas na zotavenou, věříme, že nepřijdou žádné komplikace.

 

28. února

Ptáte se mě na Mourečka, který přežil v sobotních nočních hodinách srážku s autem.
Tak Moureček se dnes poprvé sám najedl, jupííííí.
Ovšem ještě nevstává, bolí ho celé tělo, takže nečůrá do písku ale do podložek pod ním, nevadí, hlavně, že jde den ze dne vidět zlepšení. Snad už žádné komplikace nepřijdou.
Děkujeme všem, kdož na něj myslíte a fandíte mu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Kontakt

Láskou ke kočkám z.s.

č.ú.
115-0302440247/0100

+420606457744

anna017@seznam.cz


Statistiky

Online: 2
Celkem: 77271
Měsíc: 4667
Den: 185