Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bertička

15. 12. 2018

berticka2.jpg

Malá Berta je tři měsíce a kousíček staré kotě. Když mi ji přinesli jako zhruba šestitýdenní kotě, měla prokousnutou tvář, nateklou, bolavou až tak, že jsme zprvu nevěděli, jestli bude vůbec vidět na oko a aby té bolesti neměla málo, měla zlomené obě zadní pacičky. Dnes už je to fešanda - zdravá, zahojená, jen pacinky zůstaly křivé. Na očko vidí, i když při focení ta svá obrovská kukadla zavírá.

10. listopadu

Malá Berta hledá domov. Bertička je již zcela zdravá, Bertu jsem převzala do péče s oběma zlomenýma zadníma pacinkama, pokousanou, nateklou, mokrou, zmrzlou, bolavou a hladovou.  Bertinka potřebuje domov, kde nejsou mrňavé děti, tam kde lidé počítají s tím vzít si zvířátko na starost a počítat s ním dalších až třeba dvacet let, do rodiny bez náhlých alergií, Berta uvítá kočičího hravého parťáka. Je umazlená, takže lidičky se kterými může spát v posteli. Pouze do bytu prosím. Dobře jí, dobře spí a je čistotná :) její věk je dva měsíce a kousíček.

Dnes jsme doprovodili malou Bertinku za Duhový most. Tohle malé stvoření dohnala zatracená Fipka. Bertička přestala včera jíst a chtěla už jen spát a spát, její tělíčko bylo vyčerpané. Přišla ke mě jako malé pokousané oteklé kočičí děťátko se zlomenýma zadníma pacinkami, zdárně jsme se ze zranění dostali a byla nejumazlenější na světě bojovali jsme od 21.září 2018 do dnes 8. 1. 2019 bohužel Fip vždy vyhraje. Bertička za svůj pětiměsíční život zažila spousty bolesti, ale já jsem se jí všechnu tu bolest snažila nahradit láskou k ní a Ona mi ji vracela mnohonásobně, děkuji Ti Bertíku za to, že jsem Tě poznala a za to že jsem měla tu čest Byla jsi sluníčko.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Kontakt

Láskou ke kočkám z.s.

č.ú.
115-0302440247/0100

+420606457744

anna017@seznam.cz


Statistiky

Online: 2
Celkem: 77271
Měsíc: 4666
Den: 185