Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bibinka

10. 7. 2018

bibinka.png

4.7.2018

Po mé dovolené, bych potřebovala ještě jednu :(
Dnešní příjem na kost vyhublá, dehydrovaná, unavená, špinavá, zahleněná s vyšisovaným kožíškem a s obrovským nádorem, ubohá kočička, ne kotě, ale již dospělá dáma, která si zřejmě na ulici nedokázala sama pomoci, nikdo ji dříve nepotkal a ona tiše trpěla. Dnes si ji všimla paní s přítelem, kočičku zajistili a po telefonické dohodě jsem ji převzala, dali jsme jí šanci, neboť při infuzích pod kůži chtěla bojovat a tak při injekční aplikaci ATB, její teplota nebyla nízká, doufejme, že neklesne. Když jsem jí čistila obličejíček, vrněla, snažíme se, aby pila a sama se pustila i trošinku do jídla, alespoň trochu, její váha je 1,70kg.
Kdo ví, proč se jí někdo zbavil.

Kočička má před sebou dlouhou cestu a kdyby si ji chtěla zkrátit, nenecháme ji trpět.

Děkujeme všem, kdo nás podpoříte.
Držte pěsti.

Kočička Bibinka se snaží, ale je pořád hodně moc, moc unavená, do rána nesnědla nic, naštěstí sama pije, co jí chutná je obyčejná smetana, zkoušela jsem jí nabídnout cokoliv, jediné co snědla, bylo trochu Felixe naředěného vodou, nechtěla maso, vývar, srdíčka, nic takového, smetanou a žloutkem jí ovšem neurazím. Ouška mažeme obě, obě je má popálené od slunce a nádor tak není po mazání tolik strupatý. Do vody dostává glukózový cukr, s ATB nemá problém, vrní, ale je tak unavená, že nejde ani na záchůdek, ale čůrá pod sebe. Spotřeba savých podložek je veliká

Věřím jí, Bibinka se moc snaží. 
Dnes už má čtvrtou paštičku, kterou proložila smetánkou.
Moc si přeji, aby byla v pořádku. 
Držte jí nadále pěsti. 
Dobré znamení je, že začala krásně jíst a sama od počátku pije.
Kočička se našla v katastrofálním stavu, kdy se nedokázala udržet na nohou.
Myslím, že to zvířátko kdysi něčí bylo, najednou se ocitlo na ulici a nevědělo si rady, musela trpět hodně dlouho.

Se smutkem v srdíčku Vám musím oznámit, že jsme dnes 30.7.2018 nechali odejít Bibinku tam...na druhou stranu, kde už nebude mít žádné trápení 
Bibi poslední dny neměla velkou chuť k jídlu, včera skoro nejedla, začínala slábnout a dnes ráno bylo vše to málo, co pozřela vyzvracené, poklidila jsem jí a nabídla trochu kotěcího mlíčka, které měla moc ráda, pustila se do něj s chutí a vzápětí ho ihned vyzvracela zpět. Po chvilce dostala křeč, krátkou, ale bolestivou, už se nedokázala udržet ani v sedě.
Bibinka do poslední chvíle předla a byla jsem s ní, když odcházela, nemohla jsem dovolit, aby při umírání trpěla svíjejíc se v křečích a tak jsme ji v klidu a pokoře uvedli do tvrdého spánku ze kterého se už neprobudí, už je jí dobře.
Děkuji všem za Bibinčino podporu a za to, že jste jí drželi pěsti a pomohli jí tak odejít důstojně tam, odkud nás bude sledovat z výšky a možná se stane dalším ze strážných andělů 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bibinka

(DP, 1. 8. 2018 18:05)

Je mi to moc líto, také kvůli podobě s naší Maceškou. Ale určitě jste jí pomohla,už jenom tím,že poznala vlídné zacházení a nebyla na svém konci sama.

Bibinka

(DP, 22. 7. 2018 10:52)

Věřím, že to zvládne. Když jsem naši Macešku našla, vypadala skoro stejně zbědovaně. Ale měla vůli žít. Moc vás obdivuji a držím palce vám i Bibi! Malý příspěvek pro Bibi je na cestě.

 

 

Portrét


Kontakt

Láskou ke kočkám z.s.

č.ú.
115-0302440247/0100

+420606457744

anna017@seznam.cz


Statistiky

Online: 2
Celkem: 77271
Měsíc: 4666
Den: 185