Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hilinka

23. 4. 2018

hilinka.png Hilinka není Hilinka, ale kastrovaný možná i desetiletý kocourek, odběr krve ukázal celkem dobré hodnoty ledvin i jater, ovšem málo cukru, vše může být zaviněno strádáním, trpěním, hladověním a obrovskou dehydratací, je dokonale vyčerpán, nastydnut a zrazen, také jeho chrup je v šíleném stavu, když se mu na chvilinku uleví po sirupu na bolest, snaží se občas trochu něco sám zbaštit a napít se i jeho oči jsou vyschlé a zapadlé a velmi špatně vidí, zahříváme jeho tělíčko, kdy naměřená teplota byla pouhých 34 stupňů. 
Zrzečkovo váha je 2,40 kg, stále bereme a budeme dlouhodobě brát ATB. 
Musíme ho nutit jíst, pít, mazlení si naordinoval sám.
Uděláme maximum aby se zmátořil, proklínám toho kdo má jeho stav na svědomí a děkuji všem, kdo mu přispíváte na ošetření a všem kdo mu držíte pěsti.

Zrzeček zemřel.
Usnul a přestal dýchat, dnes brzy ráno už jsem věděla, že odchází, usnul v teple a nebyl sám.
Děkuji Vám všem kdo jste doufali, že tu s námi ještě pár měsíců bude, děkuji všem kdo jste mu přispěli na léčbu a omlouvám se všem, kteří mi věřili, že to spolu dáme. 

Náš noční příjem, kočička ležela uprostřed silnice, nemohoucí se postavit na zadní. V domnění, že ji srazilo auto, ji lidé sebrali a odložili do příkopu a pak volali o pomoc. Ovšem tohle zlatíčko leželo uprostřed silnice zřejmě proto, že je děsně vyčerpaná, dehydrovaná, hubená, zaklíštěná a hrozně moc nastydlá, nosánek jsem musela dlouho omývat, abych jí uvolnila nosní dírky, pak se konečně mohla lépe nadýchnout, chrčí má ošklivou hustou zabarvenou rýmu, ale snaží se jíst, ze zahlenění se jí zvedá žaludek, dostala glukopur, atb, podpůrné prostředky na imunitní systém, lék proti bolesti a hodně moc pohlazení kdy mi hlavičku tiskla do dlaně a pokládala ji na mou ruku, jakoby říkala buď tu se mnou. Neboj zlatí, my tě neopustíme jako ten někdo před námi, musela jsi něčí být, takhle mazlit se dokáží jen kočičky, které někomu patřily!! 
Potu dobu co jsem s malou drobounkou kočičkou byla, jsem zaznamenala, že asi špatně vidí, doufám podruhé, že je to jen příznak vyčerpání anebo možná věku, protože kočička už určitě dávno není kotě.
A doufám po třetí, že zvětšené bříško, není příznakem vody v něm anebo, že snad není březí. Chci věřit, že až ji odčervíme, bříško splaskne a malá všechno zvládne.
Prosíme, pomůžete nám Hilinku postavit na nohy?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Kontakt

Láskou ke kočkám z.s.

č.ú.
115-0302440247/0100

+420606457744

anna017@seznam.cz


Statistiky

Online: 3
Celkem: 77271
Měsíc: 4666
Den: 184