Kastrace 2020

V této rubrice najdete kočičky, které náš spolek nechal vykastrovat. Kastrujeme zahrádkářské kolonie, chatové oblasti, plaché a divoké kočičky, aj. Záleží nám na bezprizorních kočkách a snažíme se jim zajistit alespoň kvalitní život, i když žijí venku. Snažíme se i o osvětu ohledně problematiky zbytečného množení a utrpení koček při četných každoročních porodech, ale i kocourů, protože nekastrovaný kocour se často toulá a pere s ostatními. Než se kočička vypustí zpět do lokality, jde od nás odparazitovaná a již zahojená po kastraci. Venkovním kočičkám zajišťujeme mimo jiné i boudičky na zimní období. 

Královské Pořičí

Dne 10.01.2020 jsme nechali kasrovat 3 slečny, koťata narozena v létě 2019. Pán z ubytovny se ujal březí kočky, která mu porodila 4 koťata. Pro jednoho kocourka se nám povedlo najít domov již loni. Maminu jsme kastrovali již na podzim 2019 a na řadu přišly teď zbylé holky. Hledáme pro ně domov od pána, kde sice mají kočky zázemí, ale pán je neuživí. Když můžeme, s krmením pomůžeme.

Kočičky jsou na pokastrační péči u nás v útulku, po zahojení budou vráceny k pánovi, odkud nadále budeme hledat nové domovy - kočičky poté budou v albu "hledají domov." 

S pomocí pánovi nám můžete pomoci i vy - buď můžete poslat příspěvek na transparentní účet s poznámku "ubytovna," (115-0302440247/0100) nebo přinést  rovnou granulky, konzervy nebo stelivo.