Našli domov

Doufáme, že tato kategorie bude ze všech největší, protože každá kočička si zaslouží najít své kočilidi :)

Aktualizováno

Chloe, Riky

Holčička krásně vyrostla a domov našla u své dočaskové tety :)

 

Černé koťátko bohužel svůj boj prohrálo :( bylo o dost menší než sestřička. Černobílá holčička krásně prospívá a snad má vše špatné již za sebou. 

 

Dne 07.08.2023 zvonili na útulku dvě mladé slečny a v krabici měli 2 čerstvě narozená koťátka ještě s pupeční šňůrou, která údajně jejich kamarádka vyhodila. Koťátka byla již studená, ale podařilo se je zahřát a nakrmit a zatím prospívají.

Při pátrání, odkud prckové pocházejí se k nám donesly informace, že pocházejí od slečny z Chebu, která nezvládá svůj život a jejich 5 koček skončilo na ulici poté, co opustila byt. 

Alex

Kocourek odjel dne 10.03.2024 do nového domova, hodně štěstí <3

 

V únoru 2024 jsme přijali kocourka Alexe, který se našel na stromě v Kynšperku nad Ohří, kde plakal 2 dny. Podařilo se dohledat majitelku, která se kocourka ale vzdala. Alex je již po kastraci, odparazitovaný, čeká ho očkování a může frčet do nového domova, který mu hledáme bezpečný, nejlépe bytový. Nachází se v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří. 

Alex se údajně narodil 10.09.2023. 

Kolováci

Všechna koťátka již mají své nové domovy, hodně štěstí <3

 

Dne 12.12.2023 probíhal odchyt koťat ve věznici Kolová, kde se kastruje. Koťátka jsou 4 mourovatá, zatím bojácná. Po vymazelní a veterinární péči budou hledat nové domovy. 

Očko

Dne 23.01.2024 jsme pod spolek přijali hendikepovaného kocourka. Kocourek pobyl v dočasné péči, kdy mu spolek hradil veterinu a krmení. Kocourek byl odložený na ulici svým majitelem, kdy díky neléčeným zánětům úplně oslepnul. Očíčka mu proto byla vyndána. V kvalitě života mu to ale nijak nevadí a dočasná péče se mu stala trvalým domovem. Děkujeme a hodně štěstí <3

Bertík

Dne 21.01.2024 jsme přijali tohoto kocourka z Lítova, který ležel nehybně v příkopu u silnice. Majitele se dopátrat nepodařilo. Kocourek podstoupil kastraci a očkování a dne 11.02.2024 odjel do nového domova, hodně štěstí <3

Ervín

Dne 11.02.2024 odjel Ervínek do nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 05.12.2023 jsme přijali na kost vyhublého dospělého kocourka, věkem do 2 let. Kocourek byl hladový, vychrtlý, ale tak moc se chtěl mazlit. Zatím podstoupil veterinární ošetření a muí nabrat na váze. Kocourek je Felv pozitivní.

Dalmatinek

Dalmatinek našel svůj nový domov, hodně štěstí <3

 

Kocourek je již po operaci kýly, má venku stehy a již nebrání nic tomu, aby mohl hledat nový domov. 

 

Kocourek Dalmatinek je jedním ze sourozenců odchytaných od nádraží v Kynšperku v září 2023. Klučík vyhlíží nový domov, kam půjde odparazitovaný a očkovaný. Je mazlivý, hravý a má rád další kočky. Čeká ho operace kýly, po zotavení může frčet do domova. 

Nachází se v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří. 

Kontakt pro zájemce 721 194 855, prosím nejlépe sms, kde se představíte a napíšete, v jakých podmínkách by kočička bydlela. 

Koťata Kynšperk nad Ohří, nádraží

Všechna koťátka již mají nové domovy, hodně štěstí <3

 

Všechna koťátka mají svůj inzerát a hledají nové domovy. Máma kočka je již po kastraci a zpět v lokalitě. 

 

Dne 17.09.2023 jsme odchytávali koťátka, která se narodila toulavé kočce v Kynšperku nad Ohří a již se začala vydávat na cesty v lokalitě, která pro ně není bezpečná. Koťátka jsou celkem 4 + máma kočka, která podstoupí kastraci a bude vrácena zpět, protože je plachá a lokalitu zná. 

Klárka, Týnka a Kája

Všechna koťátka našla své nové domovy, hodně štěstí <3

 

Koťátka jsou již připavena odejít do nových domovů, krásná, vymazelná, odparazitovaná a očkovaná. 

 

Dne 25.09.2023 jsme přijali 3 odložená koťata v krabici u gáráží v Sokolově, u Tesca. Koťata jsou umístěna v dočasné péči pod spolkem, jsou odkázaná na umělý dokrm. 

Zůza

Kočička Zůza našla svou novou rodinu,hodně štěstí <3

 

Zůza je již zdravá a připravená odejít do nového domova, je bez ucha, což jí ale nijak neomezuje. Kastrovaná. Zvyklá na jiné kočky a psa. Nachází se v dočasné péči. 

 

Dne 01.09.2023 se našlo sražené koťátko v Sokolově na silnici u Areálu zdraví. Holčička přišla o část ucha, je bolavá a sedřená s otřesem mozku, byla v šoku a zatím nemůže na nohy. Samozřejmě je veterinárně ošetřená, včetně rtg, sona, kapačky a léků.

 

Škubánek

Škubánek nakonec zůstává na svém místě, kde je zvyklý :)

 

Kocourek není umístěn v útulku, pouze pomáháme s hledáním domova.

 

Škubánek je dlouhosrstý zřejmě majiteli opuštěný fešák. Miluje lidi jakéhokoliv věku, ale nesnáší zvířata hlavně psy, když psa potká zahájí tvrdý útok.

Lidé ke kterým přišel na zahrádku mu pomohli od dredovaté srsti, odparazitovali ho, naočkovali a vykastrovali, mohl u nich v klidu žít, ale bohužel napadá jejich psa a opravdu krutě, pes už se ho bojí a je otázkou času kdy se stane neštěstí až mu kocourek zase skočí na za krk a pes kocoura ze strachu zakousne neb je možná 6x větší. Škubánek si zvykl na dvě kočky, které na té zahrádce žijí už roky, jelikož když mu bylo ouvej a doplazil se na tu zahradu, kočky už tam byly, ale jiná kočka na zahradu nesmí vkročit.

Je to prostě drak, potřeboval by domov kde vládne klid pohoda a kde by ho nerušila žádná jiná zvířata.

Najde se takový domov? Případnému zájemci předám kontakt. Kraslicko.

Černoši

Všichni 3 bubáčkové mají své nové domovy, hodně štěstí <3

 

V říjnu 2023 jsme přijali 3 malé černoušky z věznice Kolová, kde provádíme odchyty a následné kastrace. Koťátka jsou hravá, mazlivá. Po karanténě, odparazitování a očkování, budou vyhlížet nové domovy. 

 

Nachází se v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří, kontakt 721 194 855, prosím nejdříve sms, kde se představíte a napíše podmínky, v jakých by koťátko bydlelo. 

Mia - Sokolov, ul. Sokolovská

Mia odjela dne 06.01.2024 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Kočička je kastrovaná, očkovaná a vyhlíží nový domov. Zvyklá na jiné kočky. 

 

V září 2023 jsme přijali kočičku, která se údajně našla na ulici Sokolovská v Sokolově. Poté z nálezce vylezlo, že je jeho a stěhuje se a potřebuje jí pohlídat. Útulek není ale hotel a kočka bude vrácena pouze po úhradě veškerých nákladů, jinak bude hledat novou rodinu. 

Tortilla

Tortillka našel svůj nový domov, hodně štěstí <3

 

Kocourek Tortilla je jedním ze sourozenců odchytaných od nádraží v Kynšperku v září 2023. Klučík vyhlíží nový domov. Je odparazitovaný a očkovaný. Je extrémně mazlivý a hravý. Může jít bydlet k další kočičce nebo jako jedináček. Tortillka je takový medvídek, kulatý s krásnou nadýchanou srstí. V dospělosti bude nádherný velký kocour. 

Nachází se v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří. 

 

Kontakt pro zájemce 721 194 855, prosím nejlépe sms, kde se představíte a napíšete, v jakých podmínkách by kočička bydlela. 

Simonka a koťátka

Dne 16.12.2023 odjeli do nového společného domova poslední dvě sestřičky, Fionka a Dorotka, hodně štěstí <3

 

Dne 09.12.2023 odjel do domova kocourek Honzíček, hodně štěstí <3

 

Dne 01.12.2023 odjel do domova kocourek Bertík, hodně štěstí <3

 

Dne 20.11.2023 odjela do domova samotná Simonka, hodně štěstí kočko <3

 

Dne 31.10.2023 odjelo do domova první koťátko od Simonky, zrzavá holčička Čipinka, hodně štěstí <3

 

Simonka i její koťátka již hledají nové domovy. Simonka je odparazitavaná, kastrovaná a očkovaná, koťátka jsou odparazitovaná a očkovaná. Všichni hledají nové nejlépe bytové domovy.

 

Simonka 24.07.2023 porodila 5 nádherných koťátek. 

 

Dne 08.07.2023 jsme přijali z města Habartov tuto březí kočičku, která chodila za každým člověkem. Údajně byla vyhozena. Kočička u nás porodí, odchová svá koťátka a poté bude hledat nový domov. 

Dorotka

Dne 16.12.2023 odjela do nového domova Dorotka spolu se setřičkou Fionkou, hodně štěstí <3

 

Dorotka je jedním z koťátek od Simonky, narozena 24.7.2023, odparazitovaná, plně očkovaná. Dorotka čeká na svůj nový a bezpečný domov, ne na ven. 

Fionka

Dne 16.12.2023 odjela Fionka do společného domova se svou sestřičkou Dorotkou, hodně štěstí <3

 

Nový domov hledá Fionka, koťátko narozené v útulku od toulavé kočičky. Odparazitovaná, plně očkovaná, narozená 24.7.2023. Zvyklá na jiné kočičky, hravá, mazlivá. 

Honzíček

Dne 09.12.2023 odjel Honzíček do nového domova, hodně štěstí <3

 

Honzík, koťátko od Simonky. Honzík je narozený 24.7.2023, odparazitovaný, plně očkovaný. Honzík čeká na svůj nový a bezpečný domov. 

Lumínek

Dne 05.12.2023 odjel Lumínek do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Lumínek je jedno z koťátek z klece, které se bohužel (možná díky bohu) vrátil z adopce. Kocourek je očkovaný, odparazitovaný a čipovaný. A hlavně vymazlený. 

Bertík

Bertík odjel dne 01.12.2023 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Bertík, koťátko od Simonky. Bertík se narodil 24.7.2023, je odparazitovaný a plně očkovaný. Vyhlíží svůj nový a bezpečný domov. 

Stánička

Dne 19.11.2023 odjela do svého nového domova Stánička, hodně štěstí <3

 

Dne 01.11.2023 jsme přijali koťátko z nevhodných podmínek. Koťátko je nastydlé, má srůsty rohovky se sítnicicí v očích a z toho důvodu velmi nízký oční tlak. Bere léky a kapičky do očí. Je čilé, hravé, mazlivé a dobře baští. Holčička je narozena zřejmě září/říjen 2023.

 

 

 

Perlička a Hvězdička

Holčičky odjely dne 17.11.2023 do nového společného domova, hodně štěstí <3

 

Dne 07.10.2023 jsme kousek od dálnice mezi Sokolovem a Kynšperkem nad Ohří našli tyto dvě holčičky. Holčičky se mají rády a proto by bylo krásné, kdyby našly domov společný. Jsou odparazitované a budou očkované, bež půjdou do domova. Mazlivé a hravé. 

Myšík

Kocourek odjel dne 17.11.2023 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Kocourek Myšík je jedním ze sourozenců odchytaných od nádraží v Kynšperku v září 2023. Klučík vyhlíží nový domov, kam půjde odparazitovaný a očkovaný. Je mazlivý, hravý a má rád další kočky. Nachází se v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří. 

Kontakt pro zájemce 721 194 855, prosím nejlépe sms, kde se představíte a napíšete, v jakých podmínkách by kočička bydlela. 

Čipinka

Dne 31.10.2023 odjelo do domova první koťátko od kočičky Simonky, která byla nalezena v Habartově před porodem, následně porodila a koťátka odchovala v útulku. Do domova odjela zrzavá holčička Čipinka, hodně štěstí <3

Kočky z klece

Všechny kočičky z této ošklivé kauzy již našly své nové domovy, všem přejeme hodně štěstí v nových domovech, po tom všem, čím si musely projít <3

 

Dne 18.08.2023 lidé našli vlese Sokolov - Vránov 10 koček zavřených v kleci. Jedná se o 3 dospělé kočky (z toho jedna březí kočka a jedna kojící) a 7 koťat vě věku 2-3 měsíce. Březí kočička porodila 4 koťátka pár dní po nalezení, z toho 2 bohužel zemřela. Všechny kočky jsou umístěny v dočasné péči (tímto moc děkujeme) pod záštitou útulku. Již jsou odčervené a všechny, kromě kojící kočky hledají již nové domovy, dospělé kočky až po kastracích. 

Trestní oznámení bylo podáno, vše je již v šetření policie. 

 

 

Kočky z klece - černá kočka

I poslední kočička se již dočkala nového domova, hodně štěstí <3

 

Domov hledá černá zhruba dvouletá, milá, mazlivá kočička. Kočičku někdo s její rodinou zavřel do klece a odložil v lese. Všichni ostatní již své nové domovy mají. Kočička je slušně vychovaná a čistotná. Kastrovaná, odparazitovaná. 

 

Bagetka

Kočička odjela dne 05.11.2023 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Holčička je jedním ze sourozenců odchytaných od nádraží v Kynšperku v září 2023. Holčička vyhlíží nový domov, kam půjde odparazitovaná a očkovaná. Je mazlivá a hravá. Nachází se v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří. 

Kontakt pro zájemce 721 194 855, prosím nejlépe sms, kde se představíte a napíšete, v jakých podmínkách by kočička bydlela. 

Šedinka

Šedinka odjela dne 26.10.2023 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Holčička je jedním ze sourozenců odchytaných od nádraží v Kynšperku v září 2023. Holčička vyhlíží nový domov, kam půjde odparazitovaná a očkovaná. Je mazlivá, hravá a má ráda další kočky. Nachází se v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří. 

Kontakt pro zájemce 721 194 855, prosím nejlépe sms, kde se představíte a napíšete, v jakých podmínkách by kočička bydlela. 

Kleuška

Kleuška odjela dne 22.10.2023 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 21.08.2023 jsme přijali koťátko holčičku z Dolních Niv se zlomenou packou, která přišla lidem na zahradu. Holčička má již po operaci a zatím vše vypadá dobře. 

Vašek

Kocourek Vašek odjel do nového domova, hodně štěstí <3

Dne 27.09.2023 jsme přijali z ulic Sokolova tohoto zhruba 4-5 měsíců starého kocourka, který váží pouhé 1 kilo. Našel se ležet v příkopu se sedřeným čumáčkem a neměl sílu jít dál. Naštěstí se po vyšetření nepotvrdila žádná zlomenina ani žádné zranění. Kocourek si tedy musí pořádně odpočinout a nabrat na váze. 

Mourinka z Habartova

Dne 19.10.2023 byla na žádost MÚ Habartov přijata tato malá holčička, která se již delší dobu toulala v části Habartova. Holčička za pár dní odjela rovnou do nového domova, kde se o ní postarají. Hodně štěstí <3

Vincek

Vinckovi se poštěstilo a dne 25.09.2023 odjel do svého nového domova, hodně štěstí. 

 

Dne 17.09.2023 jsme přijali tohoto zhruba 4 měsíčního kocourka od nádraží v Sokolově, kde se již několik dní potuloval. 

Medvídek

Dne 28.09.2023 jsme přijali toto malé koťátko, které se volně pohybovalo na rušných ulicích v Sokolově a běhalo za lidmi. Štěstí tomu chtělo a rovnou kocourek ten den našel domov, kde si ho vypiplají a dají mu náležitou péči. Hodně štěstí. 

Máťa

Máťa odjel dne 17.09.2023 do nového domova, ještě si musí zvyknout na ruku, stále se jí bojí, ale domácí prostředí mu jistě prospěje. Držme mu palce. Je to skvělý kocour, moc hodný a zaslouží si novou šanci v nové rodině. 

 

Dne 15.08.2023 jsme přijali dospělého kocourka z Bukovan. Kocour byl svými majiteli vyhozen na ulici před barák, kde se dobýval zpět domů, ale již ho nikdo nepustil. Místní děcka ho mlátila klackama a kocourek se utekl schovat do lesa. Našly ho dvě mladé slečny a zavolali nám. Kocourek se bojí rychlých pohybů a hlavně se bojí ruky, krčil se a čekal, kdy zase dostane ránu. Již bude dobře a my uděláme všechno proto, aby začal opět lidem věřit a našel ten nejlepší trpělivý domov. 

Emílek

Emílek našel dne 04.09.2023 nový domov, kde se o něj s láskou postarají, hodně štěstí. 

 

Dne 11.08.2023 jsme přijali malého černého nemocného kocourka, uši má ucpané od svrabu. Přinesli ho malé děti s tím, že ho našli a rodiče je s ním vyhodili (info od dětí). 

Lukášek

Kocourek Lukášek odjel dne 09.09.2023 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 30.07.2023 jsme přijali obrovského čistého a krásného kocoura. Nálezci jej údajně našli na ul. Kraslická v Sokolově v přepravce (můžeme si myslet své..). Kocourek se zatím bojí ruky. 

Elenka

Elenka odjela do domácího léčení, kde našla i stálý domov, hodně štěstí <3

 

Dne 04.08.2023 jsme měli telefonát z veteriny, zda bysme nepřijali koťátko, které nálezci přivezli k ošetření z města Habartov. Údajně jim bylo hozené do zahrady zamotané (nebo schválně svázané?), skoro oběšené koťátko, které se muselo oživovat. Elenka měla omotané pacičky a krk šňůrou. 

Ferda bílý

Dne 18.08.2023 se Ferda dočkal nového domova, hodně štěstí <3

 

Kocourek je vykastrovaný, očkovaný, odparazitovaný a čeká na svou novou rodinu. 

 

Dne 06.04.2023 jsme přijali kocourka ze Sokolova, který se pohyboval po frekventované silnici mezi vlakovým, autobusovým a bývalým autobusovým nádražím. 

Moureček z náměstí

18.08.2023 odjel kocourek do nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 12.08.2023 jsme přijali mourovatého kocourka ze Starého náměstí v Sokolově, kde jej našli mladé slečny. Kocourek se motal lidem pod nohy. Kde se tam jen mohl vzít. Kocourek je čistý, mazlivý a hladový. 

Ferdík

Ferdíka si vybrala kočičí paní, která mu dá náležitou péči a proto odjel dne 04.08.2023 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 02.08.2023 jsme přijali malého kocourka od paní ze Sokolova, se kterou již v minulosti byl problém a od které jsme již jednu kočičku přebírali. Koťátko dostala od sousedky, ale nemohla si ho nechat, tak ho donesla na útulek. 

Oskárek

Oskárek odjel do společného domova se zrzečkem Bořkem, hodně štěstí <3

 

Dne 21.07.2023 jsme přijali malého a silně zablešeného kocourka z městyse Svatava, kde pobíhal po frekventované silnici. Kocourek bude odparazitovaný, poté naočkovaný a bude vyhlížet svou novou rodinu. 

Bořek

Bořek našel svůj nový domov, hodně štěstí <3

 

Dne 08.07.2023 jsme přijali malého zablešeného kocourka z městyse Svatava, kde plakal na stromě. Nálezci ho sundali a poté nás kontaktovali. Bořík měl majitele, který se ho ale vzdal a proto nyní hledá novou zodpovědnou rodinu. 

Bořík je odparazitovaný, čeká ho ještě očkování. 

Máťa

Dne 28.07.2023 odjel Máťa do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 05.07.2023 jsme přijali malého nemocného kocourka od rozvodny z Vřesové, kde se objevil sám a naříkal. Kocourek byl nachlazený, tekla mu očíčka. Zatím dostává antibiotika, kapeme očíčka a jakmile bude zdravý, podstoupí očkování a bude připravený jít do nové rodiny. 

 

Kocourek se nachází v dočasné péči v Sokolově, návštěva je možná po domluvě. Dočasková teta by ráda, aby šel bydlet k další kočičce a buď do bytu, nebo do domečku v bezpečné lokalitě bez frekventované silnice. 

Lea, Chia

Želvinka odjela do domova dne 01.08.2023, hodně štěstí <3

Mourovatá holčička odjela dne 23.07.2023 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 12.06.2023 jsme přijali dvě koťátka, která byla lidmi nalezena na vlakovém nádraží v Kynšperku nad Ohří údajně vyhozená v krabici. Holčičky jsou odparazitované, jednou očkované a přípravené jít do nových domovů. 

 

Koťátka se nacházejí v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří, návštěva po domluvě. Telefon na dočaskovou tetu je 721 194 855.

Alvin, Miunka

Dne 03.06.2023 odfrčeli do společného domova, hodně štěstí <3

 

18.04.2023 jsme přijali světlého kocourka Alvina a kočičku Miu, kdy se jich vzdal sám majitel, protože nebyl schopný jim zajistit potřebnou péči. 

Dlouhosrstý Míša

Míša byl kocourek z kastrační akce (duben 2023) ve věznici Kolová, Kynšperk nad Ohří. Vzhledem k tomu, že se kocourek jevil jako kontaktní, zkusili jsme mu po kastraci najít domov, aby se nemusel vracet zpět do věznice. To se povedlo a Míša odjel bydlet ke své nové rodině, kde má i kočičí kamarádku. 

Čmoudík

Dne 19.07.2023 jsme přijali sotva 20 denního kocourka, který byl odkázáný ještě na umělý dokrm. Údajně ho našli mladí kluci v lese v Lokti, kteří ho poté darovali nějakým lidem do Sokolova. Lidé ale nevěděli, jak se o takového prcka postarat, tak ho s historkou přinesli do útulku. 

Po pár dnech se pro Čmoudíka našla rodina, která si ho vypiplá a rovnou tím získal nový domov. 

Aranka

Aranka byla v dočasné péči, která se jí stala i novým domovem <3

 

Dne 23.02.2023 jsme přijali ustrašenou kočičí slečinku ze Sokolova z Nádražní ulice. Aranka je velice ustrašená, kdyby se našla vymazlovací dočasná péče, bylo by to ideální. Zatím pouze odparazitovaná. 

Katty, Kitty a Katie

Všem holčičkám se staly jejich dočasné péče novými domovy <3

 

V únoru a březnu 2023 se prováděl odchyt opuštěných koček z nádražní ulice v Sokolově. Zatím byly odchyceny 4 holky. Jedna kočka Aranka odjela do jedné vymazlovací dočasné péče a zbylé 3 holky do druhé vymazlovací dočasné péče. Všechny holky jsou již po kastraci a odparazitování. 

 

Dočaskové tety zkusí plaché slečinky vymazlit a poté budou hledat nové domovy. 

Čenda

Čenda se dočkal svého domova, do kterého dne 05.03.2023 odjel, hodně štěstí <3

 

Kocourek již hledá nový domov, kastrovaný, odparazitovaný, domů půjde očkovaný. Nejlépe jako jedináček.

 

Dne 16.03.2021 jsme přijali odrostlého kocourka ze Svatavy. Kocourek byl ihned vykastrován, byla mu ošetřena starší rána na zádech a byl odparazitován. 

Šimon

Šimon našel svůj stálý domov u dočaskové rodiny. :) 

 

Šimonek AKUTNĚ hledá domov. Je v dočasné péči už od května 2021, kde se dal do kupy, ale už se tam opravdu nudí.

Vyžaduje chodit ven, ale to se mu nemůže splnit, protože dočasná péče bydlí u silnice. Chodí ven občas jen pod dozorem, ale nestačí mu to. 

Není vhodný do smečky, ale nekonfliktní kočena nevadí (v dočasné péči vychovává dočasková koťátka). Kdyby byl jedináček, nevadí. Není vhodný k malým dětem. 

Je kastrovaný, očkovaný a obrovský. Váží necelých 6 kg a je ho vážně kus. Je to obrovský mazel a mazlení si opravdu užívá. Věkem cca 5 let. 

Najdu se pro něj vhodná domov? Někde na vesnici nebo daleko od silnice, ale s bydlením doma?

Rozhodně není vhodný jen na ven, rád se válí v teple u člověka. Nachází se v Sokolově, ráda bych ho do nového domova odvezla, kontakt prosím na email: kunclovamirka@seznam.cz

 

Koťata z Oloví (Mourek, Fiona, Berta, Ferda)

Celá rodinka má již své nové domovy, hodně štěstí <3

 

Dne 21.11.2022 byla přijata 4 koťata z Oloví. Narozena zhruba v 9/2022. Koťata jsou již naočkovaná a odparazitovaná a hledají své nové domovy. 

 

Vojtíšek

Vojtíšek dne 25.02.2023 odjel do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 09.01.2023 jsme přijali odrostlého kocourka s rýmou a zahnisanýma očíčkama. Kocourek se našel v Sokolově v Nádražní ulici. 

Lásenka

Dne 12.01.2023 odjela Lásenka do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 15.06.2022 jsme přijali tuto kočičk z Habartova. Přivezla ji rodina s dětmi a vyprávěli mi, jak ji našli na ulici a bylo jim kočičky líto, tak ji vzali k sobě domů, ale jelikož už kočku mají, druhou si nechat nechtěli.

Kočička nejedla nepila klepala se strachy, schovávala se, bála se dojít si na záchůdek, několik dní jsem ji přemlouvala krmila ji granulkama až do krku dostávala Calo-pet pastu a stříkačkou vodu. Již sama krásně baští  už se i mazlí. 

Kastrovaná, očkovaná již vyhlíží nový domov. 

Baletka

Dne 12.01.2023 odjela do svého nového domova Baletka, hodně štěstí <3

 

Dne 30.06.2022 jsme přijali kočičku z Chebu, která za sebou tahala zadní nohy, protože spadla ze stromu a již se nepostavila. Po náročném období kočička sama baští, sama čůrá, kadí a dokonce už i lehce chodí. 

Sotva roční Baletka již vyhlíží nový domov. 

Otta a Miška

Usmálo se štěstí i na tyto kočičky, Otta odjel dne 12.01.2023 do svého nového domova a Miška odjela dne 26.02.2023, hodně štěstí <3

 

Dne 19.06.2022 jsme přijali tyhle kočky, které zůstaly 6 dní bez přísunu krmiva, čerstvé vody a čistého záchodku za dveřma jednoho sokolovského bytu. Již kastrovaní a očkovaní. 

Mohou jít bydlet spolu, ale i každý zvlášť. Oba jsou mazlivý a hodní. Jsou vhodní jako právoplatní členové Vaší rodiny do bytu.

 

Felix

Snad do třetice všeho dobrého, dne 29.01.2023 odjel Felix do svého nového domova, kde mu to snad již vyjde, hodně štěstí <3

 

Bohužel dne 10.06.2022 byl Felix vrácen z adopce :( tudíž hledá domov nový. Je to moc hodný kocourek a moc nechápe, proč je zase zpět mez xx kočkami a nespí se svým paníčkem v posteli :(

 

Felix se po 2 letech u nás dočkal svého domova <3 přišel k nám jako odrostlé kotě, domů šel vykastrovaný, očkovaný, odčervený, vymazlený. Domů odjel 23.1.2021. Hodně štěstí.

 

Felix přišel z ulice, prosil kolemjdoucí o pomoc, byl hubený a kožíšek měl zablešený, na bříšku měl kýlu. Felix je moc hodný a klidný kocourek, je vděčný za každé pohlazení. Felixovi je cca 8-10 měsíců, kastrovaný, očkovaný.

 

Kubík

Kubík odjel dne 06.01.2023 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 17.07.2022 jsme přijali bolavého kocourka ze Sokolova od hotelu Globál. Má za sebou zákrok - vyčištění ran na zádech, rány se musely zašít, jelikož byly hluboké až ke kostem s poškozenou svalovinou, zároveň byl vykastrován, aby se mu do budoucna tenhle zákrok s narkózou ušetřil.

Kocourek je již fit a hledá nový domov. 

Milošek

Dne 27.12.2022 jsme přijali malého cca 2 měsíčního kocourka z Kaceřova. Kocourek byl prochladlý a velice hladový. Zaléčil se, prošel karanténou a odjel do nového domova. Hodně štěstí <3

Žofinka, Ládík, Toník

Dne 14.12.2022 odjela konečně i Žofinka do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Mamina Žofinka stále hledá svůj domov, krásná, kastrovaná, očkovaná kočička. 

 

Zrzeček Toník našel svůj nový domov, hodně štěstí <3

Ládík bude zatím zařazen do virtuální adopce z důvodu jeho plachosti, ale kdyby si někdo troufl, klidně by Ládík mohl odjet bydlet :)

 

Dne 2.11.2021 se konečně podařilo odchytit ze sokolovských ulic mazlivou kočičku a její koťátka. Bohužel celá rodina byla u frekventovaného místa a dvě koťátka na to doplatila.

Nyní je Žofinka již kastrovaná, očkovaná a hledá nový domov. Její koťátka černý kocourek Ládík a zrzavý kocourek Toník jsou již taky očkovaní a také rádi našli nové domovy. 

Mína

18.12.2022 odjela Mínuška do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

V říjnu 2022 se u útulku podařilo odchytit kočičku, která tam chodila delší dobu pod okno na krmení. Kočička je již po kastraci a očkování. 

Moureček, Bořík, Jurášek

19.12.2022 se konečně dočkal nové rodiny i poslední z brášků Jurášek, hodně štěstí <3

 

19.09.2022 odjel do nového domova druhý z brášků moureček, hodně štěstí <3

 

18.09.2022 měl štěstí a odjel do nového domova jeden z brášků zrzeček, hodně štěstí <3

 

Dne 11.9.2022 jsme přijali 3 kocourky z lesa u Šindelové, kde je našel pán, který vyrazil na houby. Jsou to 3 kocourci, věkem zhruba 3-4 měsíců. 

Josefína s koťatky (syčáci)

Akt.: Všichni již mají své nové domovy, hodně štěstí <3

 

Nový domov hledá už jen mourovatý klučík Olle a maminka Josefína, ostatní již své nové rodiny našli <3

 

Na začátku května 2022 jsme přijali kočku s 5 koťaty ze Sokolova od pohřební služby. Kočička Josefína je kastrovaná a očkovaná a již hledá nový domov.

Měla 5 koťátek (3 kluci - Lass, Boss a Olle, 2 holky - Finny a Ginny), všichni očkovaní a hledající nové domovy. 

Poříčátka

Akt.: Všichni již mají své nové domovy, hodně štěstí <3

 

Všechna miminka byla již naočkována a poslední, kdo hledá domov je bílomoureček Boris <3

 

Dne 12.05.2022 jsme přijali 4 opuštěná koťata z Královského Pořičí, koťata ležela v trávě vedle silnice, mamina nikde. Tři kluci (Boris, Denis, Cyril) a jedna holčička Dášenka. 

Sluníčková

Akt.: Kočička našla domov, hodně štěstí <3

 

V srpnu 2022 byla přijata tato maličká holčička, nalezená pobíhající na silnici v Sokolově. 

Bertíček z chemičky

Dne 02.12.2022 odjel Bertík do nového domova, hodně štěstí <3

 

Akt.: Bertíček již hledá domov. Kocourek má hendikep, hodně kulhá na zadní packy a šmatlá, ale jinak je to opravdu vděčné zvířátko a v ničem mu to neubírá na kráse ani na povaze. Samozřejmě půjde bydlet jen do bytu. Bertík je odparazitovaný a očkovaný. 

 

Dne 9.9.2022 příjem dalšího kotěcího mrzáčka, tentokrát ze Sokolova z chemičky. Bohužel se starým ošklivým zraněním pánve kyčlí a zlomeného ocásku, jeho tělo si už poradilo samo a v tuto chvíli se s tím nedá už nic dělat, zranění je staré už několik dlouhých týdnů.

Navíc je hodně moc vyhublé až na kost, když  dostal najíst až u jídla plakal jak hltal, dostal též  energetickou pastu a vitamíny. Kočičímu klukovi můžou být tak 3,5 měsíce.

Čárlí (Tachov)

Akt.: Kocourek odjel do nového domova do Prahy, hodně štěstí <3

 

Koťata vyhozena v Chebu na hrišti, byla umístěna do dočasné péče do Tachova, kde prošli klasickým veterinárním kolečkem. Všechni již mají nové domovy. 

Micinka (Královské Pořičí)

Akt.: Dne 06.11.2022 odjela Micinka do svého nového domova, hodně štěstí <3
 
 
Kočička Micinka, narozena 2019 - 2020 byla přijata v dubnu 2022, kdy přišla o domov a svého člověka, díky velmi těžké nemoci, kterou pán trpí a domů už se nevrátí.
Pán se Micinky ujal, když se o ni nedokázal postarat původní majitel, ale to už byla Micka březí, když porodila poprosil o pomoc s Mícou a koťaty nás.
Koťatům v tu dobu už bylo do půl roku, tak postupně přišla na řadu kastrace, hledání domovů a podařilo se.
Micinka se vrátila domu a společně s pánem si spokojeně žili, pak se pánovi udělalo zle a bohužel diagnóza byla velmi špatná, tak je Micinka zatím zajištěná, už také naočkovaná a potřebuje domov nový.
Je to moc moc hodná kočička, je klidná, mazlivá, milá, ale ráda by chodila ven.
 
Tedy pro ni hledám domov u lidí, kteří kočkám rozumí, kteří se budou těšit z její společnosti, dají jí k bydlení jejich dům a pro procházky jejich zahradu za kterou nebude silnice.
 

Kamil Žížalka

Akt.: Kamílek odjel dne 01.11.2022 do nového domova, kde si ho pořádně vykrmí <3

 

Dne 21.10.2022 jsme přijali tohoto malého kocourka ze Sokolova, vychrtlý, hladový a velice unavený.

 

 

Bettynka

Akt.: Dne 17.10.2022 odjela do nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 26.09.2022 nečekaný příjem malé drzé slečinky ze Sokolova, cca 2-3 měsíce stará.

Růženka

Akt.: Dne 15.10.2022 odjela Růženka do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 21.09.2022 byla přijata tato mladá slečna, která bloumala v ulicích Sokolova. Kočena byla ušmudlaná, hladová a hrozně unavená. 

Růženka podstoupila zákrok - odstranění velké cysty v bříšku. 

Olíček

Akt.: Olíček odjel dne 9.12.2022 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 28.11.2022 byl přijatý tenhle malý, sotva 2 měsíce starý kocourek, kterého našli dělníci v Dolních Nivách. Byl prochladlý a hladový. 

Jeníček a Mařenka

Akt.: Obě koťátka našla domov u své dočaskové tety <3

 

Dne 23.09.2022 jsme přijali ze Sokolova dvě koťátka. Mařenka má utržený prstík na přední pacincce a obě koťátka mají odřené bradičky. Sourozenci odjeli do dočasné péče, odkud budou hledat nejlépe společný domov. 

Pipi a koťátka (Štístko, Bianca, Babetka, Šmudla)

AKt.: Všichni mají již své rodiny, maminka Pipi našla domov u své dočaskové tety <3

 

Všichni hledají nové domovy - koťátka jsou plně socializovaná, odchovaná v bytě, zvyklá na běžný chod domácnosti, naučená spát v posteli,díky výchově od mámy kočky a začlenění do kočičí smečky naučená správnému chování. Plně očkovaná, odčervená, zdravá a díky kvalitní stravě od narození (mléko od mámy a kvalitní krmivo) jsou silná a dobře rostlá.

 

V červnu 2022 se našla černá kočička ve sklepě paneláku v Novém Sedle, kde porodila svá 4 koťátka, z toho jedno se muselo oživovat, naštěstí to přežilo. 

Jerry a Tom

Oba kluci již našli své nové rodiny, hodně štěstí <3

 

Akt.: Kluci jsou již plně připraveni jít do nového domova. 

 

Dne 6.8.2022 jsme přijali 2 koťátka z Lomnice, která se našla uprostřed potoka, jak naříkají. Někdo se jich chtěl zřejmě zbavit utopením. 

Cácorka

Akt.: Kočička našla svůj nový domov <3

 

Dne 5.9.2022 jsme přijali od městské policie v Sokolově a od hasičů cca 7 měsíční holčičku, která byla vyproštěna z motoru auta před Uralem v Sokolově. 

Koťata z náměstí - Sokolov

AKT.: Všechna koťátka mají již své domovy, hodně štěstí <3

 

Dne 17.06.2022 žíznivý a hladový příjem tří zhruba dvouměsíčních koťátek. Jsou vystrašená a prskají na mě. 

2 černí chlapíci a mourovatá slečna byli nalezeni na Růžovém náměstí v Sokolově v kartonové krabici u popelnice.

 

Zrzka z Areálu

AKT.: Všechna koťáta mají své nové rodiny, kočičku převzal spolek Kočičí školka, z.s. <3

 

Na konci září 2022 se začala na sokolovském areálu zdraví objevovat a naříkat 3 malá koťátka, která tam žila se svou kočičí maminou. Rodina je v dočasné péči pod záštitou spolku a budou všichni hledat své domovy, jakmile projdou karanténou a maminka podstoupí kastraci. 

Šedý

Akt.: Kocourek Šediváček odjel dne 30.09.2022 do nového domova, kde nová rodina dostala za úkol ho pořádně vykrmit. Odjel zdravý, kastrovaný a naočkovaný a snad si ještě užije spousty let spokojeného a teplého domova <3

 

Dne 14.09.2022 jsme přijali staršího, vyhublého a vyčerpaného kocoura ze Sokolova, ulice Poláčkova. 

Lubošek

16.09.2022 odjel Lubošek do svého nového domova, hodně štěatí <3

 

Dne 14.08.2022 jsme přijali malého kočičího chlapečka z Lubů s ošklivě poraněnou přední packou, která musela být amputována. V pacce neměl maličký žádný cit. 

Simba, Lu, Vilíček

Všechna miminka našla již své nové domovy, hodně štěstí <3

 

Dne 17.06.2022 další příjem tak měsíc starých koťátek. Koťátka pochází se Sokolova z lokality Šenvert ze zahrádek. 

Miminka dostala atb a jídlo, paštičku naředěnou vodou do které se ihned pustily, až tak že u jídla vrčely, navrh se dokrmila kočičím mléčkem ze stříkačky a na zapití ještě ze stříkajdy dostaly trochu samotné vody, aby nebyla dehydrovaná.

 

 

 

 

 

 

 

Zrzavé kotě - Habartov

V Habartově se objevilo maličké zrzavé koťátko, které jsme se snažili vylákat z díry přes 3 hodiny. Naštěstí se povedlo, prcek byl chvilku v dočasné péči a za pár dní odjel do nového domova. Hodně štěstí <3

Oskar (od Ledviny)

Dne 1.9.2022 jsme přijali kocourka ze Sokolova od "Ledviny", který se tam pohyboval již několik dní. Dne 10.9.2022 si pro kocoura přijela jeho nálezkyně a dala mu šanci na nový život. Hodně štěstí <3

Roxy

21.8.2022 odjela Roxy bydlet do nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 6.8.2022 jsme přijali malé koťátko z Oloví, které nějaký způsobem přišlo o přední packu, kde jí trčela jen kost a byla nutná amputace zbytku nožky, další den jí odpadl kus ocásku. Nyní je z ní již krásná a zdravá slečna, která vyhlíží nový domov. 

Dorka

Dne 19.08.2022 odjela do nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 03.06.2022 jsme přijali odrostlé mourovaté kotě ze Sokolova z ulice Marie Majerové. Podstoupila kastraci a očkování a hledá nový domov. 

Edík

Edík se dočkal dne 01.06.2022 nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 24.02.2021 jsme přijali kocourka, který se pár dní schovával ve sklepě paneláku na sídlišti Vítězná v Sokolově, ale nikdo se k němu nehlásí. Kocourek je ušmudlaný, ale krásně baští a je i přátelský. 

Mamina

Mamina Buchtička odjela dne 7.5.2022 do nového domova do Plzně, hodně štěstí <3

 

Kočička si zvykla na lidi a mazlení již vyhledává. Kočička by potřebovala rodinu bez dětí, klidně s další kočičkou a klidně ke starším lidem, co jí dají čas na rozkoukání. Kastrovaná. 

 

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Takhle kočička je mamina 6 koťátek, které jsou také u nás. Mamina mladá kočička, je kastrovaná a začíná z ní být mazel, ale potřebuje ještě chvíli čas. Poté bude nabídnuta k adopci. 

Boubelka

Boubelka 6.4.2022 našla svou novou rodinu a odjela do nového domova, hodně štěstí kočičko <3

 

Dne 04.01.2022 byla přijata kočička z Dolního Rychnova, krásná, kulatá, opět jí nikdo nehledá, nikomu nechybí. 

Michalka

Michalka našla 19.03.2022 svou novou rodinu a odjela do domova, hodně štěstí <3

 

Dne 25.12.2021 se objevila tato kočička u obchodu na sídlišti Michal v Sokolově, nikdo jí nehledá, nikomu nechybí. Kastrovaná, očkovaná a čekající na novou rodinu. 

Šmudlík

Šmudlík našel domov u své dočaskové tety :)

 

Dne 02.10.2021 jsme přijali vysílené bezvládné vyhládlé na kost vyzáblé koťátko, staré tak 6-7 týdnů z okolí Kynšperka nad Ohří. Kocourek bude hledat domov, jakmile se dá kupy. 

 

 

Ferda černý

Ferda se konečně dočkal svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Ferda už je veliký chlapák, vyrostl u nás, nikdo si ho nezamiloval. Přitom je to tak krásné zvíře! Hledá domov nejlépe s další kočičkou. 

 

Koťátko je kocourek, který dostal jméno Ferda, už se nechá hladit i chovat :) pomalu pokukuje po novém domově, uvítal by kočičího kamaráda. Kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný.  

 

Dne 27.12.2019 jsme přijali černé koťátko, které žilo mezi paneláky v křoví v Habartově. Zatím nevíme, zda je to kočička nebo kocourek, moc se s námi nechce kamarádit. Ale již je odparazitované a krásně baští. Narozen cca červenec 2019.

Čert

Nového domova se dočkal i Čert, hodně štěstí <3

 

Čert je krásný svalnatý pan Kocour. Jeho věk jsou zhruba dva roky, je kastrovaný, odparazitovaný a domů půjde s očkovacím průkazem.

Čertík k nám přišel z Kraslic, kde seděl u popelnic a čekal až ho někdo zachrání před dětmi, které na něj házeli kamení.

Když k nám přišel, byl s ním velký boj, nechtěl se s námi kamarádit a myslel si že se mu zbortil svět. Za čas dostal rozum a už se kamarádí, ovšem je to dominantní kluk a potřebuje k sobě člověka zkušeného a takového ke kterému bude vzhlížet a bude ho považovat za Boha :)

Raději jako jedináček a určitě by mu vyhovoval i domeček, kde si z teplého pelíšku může sem tam vyběhnout zkontrolovat, zda mu na zahrádku u domečku nelezou vetřelci.

Není vhodný k malým dětem.

 

Tomášek a Amálka

Tomášek s Amálkou se konečně dočkali nového společného domova, hodně štěstí <3

 

Vyhradne spolecny domov hledaji Tomasek a Amalka, pouze do klidne rodiny, bez stresu. Jsou to sourozenci, narozeni 14.7.2020 kocicce z ulice.

Odparazitovani, ockovani, kastrovani. Budeme vybirat rodinu, kde maji s kockami jiz zkusenosti a neco o nich vedi. Oba jsou mazlivy, hodne kontaktni, hravy a hlavne jsou porad spolu. Nachází se v dočasné péči v Sokolově.

 

Kristýnka s koťaty

Celá rodinka již má své nové domovy, hodně štěstí <3

 

Na nový domov čeká už jen maminka Kristýnka, moc hodná kastrovaná kočička. 

 

Kristýnka včetně jejich 9 koťátek budou hledat domovy zhruba od poloviny prosince. 

 

Dne 18.09.2021 Kristýnka porodila 9 černých koťátek :) 

 

Dne 27.08.2021 jsme přijali vysoce březí kočičku z Krajkové, která se potulovala u místní firmy. Již jednou letos měla koťátka, která se ale někam ztratila. Kristýnka porodí a odchová svá poslední koťátka v naší dočasné péči u Lucky. 

Olinka z Oloví

Olinka našla svůj nový domov, hodně štěstí <3

 

Na svůj nový domov čeká už jen Olinka, kastrovaná, hodná kočička. 

 

Olinky koťátka jsou zamluvená a domov hledá ještě samotná maminka Olinka. Již je kastrovaná, věkem zhruba 3-5 let, hodná. Zvyklá na pejsky, kočky a děti. Psů ani koček si nevšímá, klidně může být jedináček a byla by vhodná spíše do domečku s výběhem ven do bezpečné lokality, jen čistě doma je nešťastná. Olinka se nachází v dočasné péči u Lucky v Sokolově, tel.: 606 283 649.

 

Dne 09.08.2021 jsme přijali kočičku se 3 koťátky z Oloví údajně odložené v lese. Kočička je čistá, mazlivá a hodná. Koťátka budou hledat ve vhodném věku domov, mamina po kastraci a odkojení také. 

Mimi, Miminka a Mimísek

Celá rodinka již má své nové domovy, hodně štěstí <3

 

Jako první odešla dne 5.2.2022 do nového domova malá Miminka, hodně štěstí <3

 

Kočička s koťátky pocházející z Nejdku přijata 25.09.2021. Mimi je již kastrovaná a očkovaná a hledá svou novou rodinu. Její dcera Miminka a syn Mimísek jsou již očkovaní a domovy hledají také. 

Bělka

Bělka se konečně dočkala a odjela do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Bělka ceka na vhodny domov v docasce jiz 5 mesicu. 

Belka muze byt klidne jedinacek nebo muze do domova, kde uz nejaka kocicka je, ale pozor, pokud je kocicka “uťapla”, Belka ma na vrch. Potrebuje k sobe nebojacnou kocicku, kdyz uz. Ale bohate by ji stacil clovek, ktery by se ji venoval. 

 

Zdravotni stav: Belka je kastrovana, ockovana, odcervena, Felv a Fiv negativni, vada packy je vrozena. 

 

Belka vyhlizi bud bydleni ve vetsim byte se sitemi nebo baracek v lokalite bez silnice. Je to trdlo a kdyz honi hracku, nevidi, neslysi. Belka je vhodna k detem. 

 

Belka se nachazi v Kynsperku nad Ohri, tel.: 739 783 127. 

Čaký

Kocourek Čaký odjel do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Čaký pochází z Kynšperka nad Ohří ze zahrádek, jeho sourozenci již mají své domovy a Čakyn na něj stále čeká. Čakynek, je mu 6-7 měsíců. Je očkovaný i kastrovaný.

Je to velký samotář, protože je hrozně chytrý a přemýšlivý a proto si lidi hodně vybírá, potřebuje na svůj relax pohodové lidi podobné povahy. Je vychovaný, nic neničí ani nikam neskáče. Je zvyklý na větší děti, jiné kočky i psa. Jen tomu mazlení jěště přichází na chuť. Má ale nádhernou povahu a rád se u lidí drží a pozoruje je.

Čakyn se nachází ve Vintířově, kontakt na dočaskovou tetu Zdenku 702425017. 

Nanuk

Kocourek Nanuk získal za pomoci pražského depozita skvělý domov.

 

Kocourka virtuálně adoptovala paní Dagmar Brejchová, děkujeme <3 

 

Kocourek se dal krásně do kupy, tělíčko mu krásně zarůstá, ale kocourek je divoch, proto není vhodný k adopci. Uvidíme časem, zda budeme kamarádi, zatím si ho můžete adoptovat a podpořit virtuálně. 

 

Dne 28.08.2020 jsme přijali bílého kocoura schovaného v křoví, který za sebou tahal nohy. Unavený, vyhublý, oslabený, totálně vysátý od blech - má jimi poseté celé tělo. Vypelichaný. 

Kocourek byl zavodněn, odblešen, v šetrném odparazitování budeme pokračovat, dostal podpůrné léky a vitaminy a také jsme ho zahřáli. 

 

Linda

Dne 4.2.2022 odešla Linda do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Kočička Linda byla přijatá z Březové u Sokolova, kde byla nalezena se svým mrtvým paníčkem zavřená v bytě celých 14 dní. Kočičce je 8 let, je kastrovaná, očkovaná a potřebovala by najít svůj nový domov. 

Mourinky ze sklepa

Všechny holky našly nové domovy, hodně štěstí <3

 

Dne 31.10.2021 jsme byli zavolání k odchytu koťátek ve sklepě v domově s pečovatelskou službou v Sokolově, nikdo neví, kde se tam vzala čistá a mazlivá koťata. Všechny jsou to holčičky a po karanténě, odparazitování a očkování budou hledat nové domovy. 

Josífek

Na začátku listopadu 2021 bylo přijato toto mrně. Než se kocourek dostal na útulek, byl měsíc u nálezců, kteří ho nakonec vlastně nechtěli a tak ho jen tak bez předchozí domluvy přinesli. Kocourek byl naočkovaný a před Vánoci odjel do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

 

Hodne stesti, zdravicka stesticko male a at mas domov uz na porad 

Koťátka z Kynšperka

Dne 23.11.2021 jsme začali s odchyty a kastracemi v jedné oblasti v Kynšperku nad Ohří. V první vlně bylo odchyceno 5 koťátek, věkem zhruba 3 měsíců (2x kocourek, 3x kočička). Koťatka se podařilo vymazlit, naočkovat a všechna již bydlí se svými novými rodinami <3

Chlapeček ze Sokolova

Dne 21.11.2021 jsme přijali malého, necelé 2 měsíce starého kocourka ze Sokolova. Kocourek měl štěstí a hned odjel k piplací rodině, kde našel rovnou domov. Hodně štěstí <3

Žanetka

Dne 07.11.2021 jsme přijali krásnou želvinku, zhruba 5-6 měsíců starou ze sokolovských ulic. Žanetka postupně podstoupila kastraci, očkování a již je v novém domově <3

Gábinka

Všichni včetně Gábinky našli své nové domovy, hodně štěstí <3

 

Gábinky koťátka jsou zamluvená a samotná Gábinka hledá také svůj nový domov. Vypadá to, že je to již starší kočička, nemá už všechny zoubky, kastrovaná. Je moc hodná, klidná, vděčná, vhodná i do bytu. Nachází se v dočasné péči u Lucky v Sokolově, tel.: 606 283 649. 

 

Dne 30.08.2021 jsme přijali po náročném celonočním odchytu kočičku ze Starého Sedla s jejími 3 koťátky. Kočičku nikdo nezná, objevila se u domu přímo u frekventované silnice, kde zůstat samozřejmě nemohla. Kočička je zatím ještě vystrašená, ale už na sebe nechá sáhnout, takže kontaktní bude. Má holčičku a dva kocourky. 

Barča z Kopaniny

Baruška odfrčela do nového domova, hodně štěstí <3

 

Kočička je na tom již mnohem lépe, čeká jí očkování a poté kastrace. Ale již nyní může vyhlížet nový domov. 

 

Dne 07.10.2021 jsme přijali sraženou kočku z Kopaniny (Nový Kostel). Podařilo se dohledat i majitele, který ale o kočku nestojí. Zatím je kočička v léčení. 

Ferda černobílý

Ferdík našel svůj nový domov, hodně štěstí <3

 

Ferda je již kastrovaný, odparazitovaný a vyhlíží nový domov. Domů půjde i očkovaný. Je to mladý kluk, do roka věku. Akční, potřebuje vyžití. 

 

Dne 20.07.2021 se našel se v lesích mezi Chebem, Kladskou a Sokolovem někde uprostřed, první baráčky jsou až 8 km daleko, kocourek. Přidal se k pánovi, který v lesích pracuje a nehodlal se ho pustit, zvláště když ho pán nechal zbaštit jeho svačinu.

Kocourek byl totálně vyčerpaný únavou, chvilku po příjmu usnul a spal jako dudek, nevzbudily by ho v tu chvíli ani rány jak z děla.

 

Zrzinka

Zrzinka našla svůj nový domov, hodně štěstí <3

 

Dne 25.09.2021 jsme přijali bílozrzavou kočičku, která se začala objevovat u 2. Zš v Sokolově, je mazlivá a hodná. Divné, že nikomu nechybí.

Kočička je již kastrovaná a může hledat nový domov. 

Lotty

Lotty našla svůj nový domov, hodně štěstí <3

 

Lotty pochází z Nádražní ulice v Sokolově, nachází se v dočasné péči, kde porodila a odchovala koťátka, nyní je čas, aby ona sama našla svou novou rodinu.

Lottynka je kastrovaná a bude očkovaná, nemá ráda psy, ale ostatní kočky jí nevadí, vyblbne se s nima. Je to moc hodná kočka, vděčná a hlavně mazlivá. 

Může do bytu i do domečku s výběhem na zahrádku, ovšem v bezpečné lokalitě. Lottynce jsou cca 3 roky, cim je ale vyjimecna, na jedne predni pacce ma pouze jeden drapek, na druhe dva srostle k sobe a za zadni pacce ji jeden prstik chybi. Je to vrozena vada. V nicem ji to ale neomezuje :) Krasne pouziva skrabadlo, wc, beha a chodi uplne normalne.

Nachází se v dočasné péči v Sokolově, tel.: 739 783 127

Lotty s koťátky

Všichni včetně Lottynky našli své nové domovy, hodně štěstí <3

 

Kočička Lotty s koťátky hledají nové domovy. 

 

Dne 16.07.2021 jsme přijali do dočasné péče kočičku od nádraží v Sokolově, kde jí bylo ubližováno. Je to kolonie kočiček, kde se kříží pořád dokola rodina. Lotty má vrozené vady obou předních pacek.

Dne 23.07.2021 nám porodila 5 koťátek. Bohužel jedno koťátko po 3 týdnech zemřelo, sono hlavinky ukázalo hydrocefalus a neuzavřenou fontanelu. Ostatní koťátka krásně prospívají. 

 

Samozřejmě budou všichni k adopci, k odběru koncem října. 

Šimonek

Šimonek našel svůj nový domov, hodně štěstí <3

 

Malý Šimonek (koťátko Lottynky) hledá svou novou rodinu, kocourek se narodil 23.7.2021, je odparazitovaný a očkovaný. Je vhodný pouze do bytu a uvítá dalšího zvířecího kamaráda. Nachází se v dočasné péči v Sokolově, tel.: 739 783 127

Leo - Leonard

Leo našel svůj nový domov, hodně štěstí <3

 

Leo (koťátko Lottynky) hledá svou novou rodinu, kocourek se narodil 23.7.2021, je odparazitovaný a očkovaný. Je vhodný pouze do bytu a uvítá dalšího zvířecího kamaráda. Nachází se v Sokolově v dočasné péči. Tel.: 739 783 127

Míša zrzek

Míša se konečně dočkal nového trvalého domova, hodně štěstí <3

 

Míša, kocourek smolař...již mu hledáme TŘETÍ  domov. V prvním domově musel pryč z důvodu stěhování, ve druhém, protože zničil židli a poškodil koženku na gauči (rodina je ve vybaveném pronajatém bytě a majitel jim dal údajně ultimatum)...co na to říct, bohužel ne každý umí vychovat kočku...ale to nevadí, tentokrát s vaší pomocí najdeme domov již napořád a takový, kde ho budou milovat, i když třeba něco zničí, protože když si pořizuji zvíře, musím s tím počítat.

Takže Míša je 1,5 letý kocourek, odčervený, očkovaný, kastrovaný a veliký mazel, chodí za člověkem jako pejsek a aportuje :)

Míša se moc nekamarádí s jinýma kočkama, proto pro něj hledám domov jako jedináčkovi a například u lidí, kteří ho zabaví, pořídí mu kupu hraček a třeba i nějaké výškové police. Jinak sebou Míša dostane větší škrabadlo, pelíšky, záchod, misky, hračky. 

Míša se nachází na Karlovarsku a půjde oproti podpisu adopční smlouvy. Je to kocourek od malička pouze bytový, není vhodný do malého bytu (například 1+1, garsonka,...).

 

Míša má pouze měsíc na to, aby našel nový domov, tzn. ke konci listopadu už musí Míša bydlet...

Tel.: 739 783 127

Merlin z Pochlovic

Merlin našel nový domov, hodně štěstí <3

 

Dne 30.10.2021 jsme do dočasné péče pod náš útulek přijali cca 7 měsíčního kocourka, který se dobýval do každého domu ve vesnici v Horních Pochlovicích. Potuloval se zde již delší dobu a nikdo kocourka neshání. Kocourek je kastrovaný, odparazitovaný a hledá domov. 

Micinka

Všechna koťátka již mají své domovy a kočička Micinka zůstává v rodině dočaskové tety. Hodně štěstí <3

 

Dne 27.08.2021 jsme přijali kočičku s čerstvě narozenými koťátky, kterých je celkem 5. Kočička pochází z obce Okrouhlá na chebsku. Bohužel v obci žije mnoho nepřizpůsobivých a zlých občanů, proto jsme kočičku přijali k nám. Po zákonné lhůtě budou koťátka hledat nové domovy, mamina podstoupí kastraci a domov poté bude hledat také. 

Leo - Kynšperk nad Ohří

Leo našel svůj nový domov u kočičích lidí, kde si ho dají dohromady. Hodně štěstí <3

 

Dne 18.10.2021 jsme přijali koťátko, které se našlo v Kynšperku nad Ohří, zablešené a začervené. Trochu bojácné. 

Majk

Kocourek Majk odjel do nového domova, hodně štěstí <3

 

Kocourek není umístěn v útulku, hledá domov přímo z rodiny. SPĚCHÁ. 

Hledáme nový pohodový domov kocourkovi Majkovi, kocourkovi je rok, je očkovaný, kastrovaný, vhodný jako jedináček (ne k dalšímu zvířeti, necítí se tak dobře).

Žil s dětmi, takže vhodný k dětem které vědí jak se ke zvířátku chovat.

Koťátka z Chodova - dočasná péče

Všechna koťátka našla již své domovy, maminka kočička zůstává u dočaskové tety, děkujeme a přejem hodně štěstí <3

 

Mourovatá slečna a bílomourovatý kluk hledají domov, klidně společný a hlavně bytový peřinový, ale do domova může jit každý z nich i zvlášť.

Více v dočasce u slečny Terky na tel.: 776 366 294. Chodov u Karlových Varů

 

Macík

Macík odjel do nového domova, do domácí péče, hodně štěstí <3

 

Dne 02.09.2021 jsme přijali malého kocourka z Chebu, nachcípané. Maličký měl být ještě se svou kočičí mámou :(

Sindík

Sindík odjel do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Sindík (koťátko Lottynky) hledá svou novou rodinu, kocourek se narodil 23.7.2021, je odparazitovaný a očkovaný. Je vhodný pouze do bytu a uvítá dalšího zvířecího kamaráda. Nachází se v Sokolově v dočasné péči. Tel.: 739 783 127

Rudolfík

Rudolf našel svůj nový domov, hodně štěstí <3

 

Rudolfík (koťátko Lottynky) hledá svou novou rodinu, kocourek se narodil 23.7.2021, je odparazitovaný a očkovaný. Je vhodný pouze do bytu a uvítá dalšího zvířecího kamaráda. Nachází se v Sokolově v dočasné péči. Tel.: 739 783 127

Rouzí a Jack

Na konci srpna 2021 jsme přijali černého kocourka Jacka a o pár dní později se podařilo chytit i jeho sestřičku Rouzí, oba pocházejí z ulic Habartova. Rouzí podstoupila operaci očíčka, kde jí byl odstraněn vřídek. Jack měl menší rýmu. Oba po vylečení a zahojení již mají své nové domovy. :)

Kikina

Kikinu jsme přijali z Nádražní ulice v Sokolově, jako již xx koček. Kikina podstoupila karanténu, kastraci a očkování a odjela do svého nového domova, hodně štěstí <3

Koťata z Merklína

Všechna koťátka jsou zamluvená a jakmile to bude možné, odjedou do svých nových domovů <3

 

Dne 16.09.2021 jsme přijali 4 koťátka z Merklína. Jsou v dočasné péči na umělém dokrmu, poté budou hledat nové domovy. 

Lízinka

Lízinka našla svůj nový domov, hodně štěstí <3

 

Dne 20.09.2021 jsme přijali malou uplakanou a strašně hladovou holčičku od Kauflandu v Sokolově. Zatím se musí pořádně zasytit, odparazitovat a poté může vyhlížet nový domov. 

Kubík

Kubík našel nový domov, hodně štěstí <3

 

Dne 21.09.2021 jsme přijali kocourka z Chebu zmateně pobíhajícího mezi silnicemi, kocourkovi jsou zhruba 4-5 měsíců. Byl ušmudlaný, hladový a zmatený. Je to dokonalý vděčný kocourek. 

Tonda Ťuplík

Tonda Ťuplík našel svůj domov, hodně štěstí <3

 

Dne 17.07.2021 jsme přijali sotva pár denního prcka, kterého našla v lese u Ostrova nad Ohří houbařka samotného. Kde se tam vzal si můžeme pouze domyslet. Maličky je na umělém dokrmu u dočaskové tety Lucky. 

Zrzci z Nejdku

Všichni kluci již mají domovy, hodně štěstí <3

 

Dve kluci již našli své nové domovy, poslední klouček zatím zůstává v dočasné péči - je v léčení. 

 

Dne 15.06.2021 jsme přijali tato 3 zrzavá klubíčka, kocourky. Mimina pocházejí z Nejdku a údajně je jejich maminka zanechala kde si na půdě a už se pro ně nevrátila. Dva kocourci prospívají, třetí bojuje s masivním začervením. 

Koťátka z Divadelní

Všichni prckové se z toho dostali a každý už je ve svém domově, hodně štěstí <3

 

Všichni jsou zatím v léčení, až budou fit a povyrostou, budou hledat nové domovy. 

 

Dne 19.09.2021 jsme přijali třetího sourozence malých cvrčků, malého kocourka. Ten se našel plakající venku.

Dne 17.09.2021 byla přijata sestřička malého cvrčka, která byla zavřená ve studeném sklepě v Divadelní ulici.

Dne 15.09.2021 jsme přijali malého cvrčka z Divadelní ulice v Sokolově, nachcípaný a maličký.

 

 

Porky

 

Porky našel společný domov s Džinem, hodně štěstí <3

 

Porky na tom nebyl dobre, byl ze vsech brasku nejslabsi a musel se dokrmovat. Ted je to uz akcni lumpik, akorat si hraje na prasatko :)

Porky je odparazitovany a ockovany. Muze si pribalit brasku nebo muze jit k dalsi kocicce, aby mu nebylo smutno. Je to klasické hravé koťátko. 

Nachází se v dočasné péči v Kynsperku nad Ohri. 

Rolíček a Beruška - Svatava

Kocourkovi a jeho mamince se poštěstilo a našli společný domov, hodně štěstí <3

 

Kocourek Rolíček a jeho maminka Beruška už hledají svůj nejlépe společný domov, ale není podmínkou. Beruška je již vykastrovaná. 

 

Dne 24.07.2021 jsme přijali koťátko s jeho maminkou pod útulek, ale vzhledem k plné kapacitě jsou umístěni v dočasné péči, kde se dávají do kupy. Dočaskové tety každý den čistí očíčka, podávají antibiotika. Obě kočičky jsou hrozně vděčné a mazlivé. 

Džin

 

Džin našel společný domov s Porkym, hodně štěstí <3

 

Džin je koťátko od kočičky Ginny pocházející z vesnice Okrouhlá u Chebu.

Dzin je takovy prdlous vykuleny, urcite bude potrebovat doma kociciho partaka. Je odparazitovaný a plně očkovaný. Jinak je to vrnítko. 

Kynsperk nad Ohri, nachází se v dočasné péči. 

Holky z Wielandu

 

Holkám se poštěstilo a našli společný domov, hodně štěstí <3

 

Dne 25.08.2021 jsme přijali malou želvinku, která se schovávala v motoru zaparkovaného auta u Wielandu v Sokolově, za pomoci moc hodných lidí a městské policie se malou podařilo vyndat.

Dne 27.08.2021 jsme přijali její sestřičku, která pro změnu seděla na sedačce motorky a křičela na celý svět. Holky se okamžitě poznaly. 

Obě jsou již odparazitované, následně je bude čekat očkování a budou vyhlížet nový domov, nebo nové domovy. 

Filípek a Toníček

Kluci našli domov, hodně štěstí <3

 

Domov pro největší kamarády  Filípka a Toníčka. Nejsou bráchové, ale jeden druhého jako brácha bráchu miluje. Filípek je o pár týdnů starší než Toníček, oba jsou vypiplaní protože díky člověku přišli oba o své mámy.

Hledáme pro ně pouze společný domov. Od miminek jsou v péči dočaskové macešky Lucky. Více o nich se dozvíte od ní.

Sokolov, tel.+420606283649

Pipi

Pipi odjela do nového domova, hodně štěstí <3
 
 
Pipi se našla plakající mezi nákupními košíky v Chebu. Cca 7 tydenni holcicka. Jiz je odparazitovana. Nejlepe k dalsi kocicce, at ji neni smutno. Hrava, mazliva. Do klidne rodiny. Nachazi se v Sokolove, na adopcni smlouvu. Telefon 739 783 127.

Betty

Betty odjela do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 19.08.2021 jsme přijali zraněnou a březí kočičku z Oloví. Kočička byla pokousaná hodně hluboko do těla, nastydlá a vysoce březí. Bohužel sono odhalilo, že kočička v sobě nosí mrtvá koťátka :(, proto hned druhý den podstoupila zákrok, při kterém byla rovnou vykastrovaná. Rána se krásně hojí a kočička má jíž přislíbený domov. 

Monty

Monty našel společný domov s bráškou Maxem, hodně štěstí <3

 

Kocourek Monty pochází z lokality nepřizpůsobivých ze Sokolova. Kocourek ale na lidi nezanevřel a je to stále mazel. Je kastrovaný, odparazitovaný, odčervený a čeká ho očkování. Proto vyhlíží nový domov. Je vhodný do bytu i do domečku se zahrádkou, ale v bezpečné lokalitě. Věkem cca 4 roky. 

Max

Maxík našel společný domov s bráškou Montym, hodně štěstí <3

 

Maxe jsme přijali 16.06.2021 z lokality nepřizpůsobivých, Max je bráška Montyho. Je to veliký mazel, kastrovaný, odparazitovaný, odčervení, ještě ho čeká očkování a poté může jít do nového domova. Je vhodný jak do bytu, tak do domečku se zahrádkou, ale v bezpečné lokalitě.Věkem cca 4 roky. 

Valdík

Valdík odjel do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Valdík je po operaci kýly a zotavuje se. Je k zamluvení. 

 

Dne 02.07.2021 jsme přijali tohodle opušteného prcka z Valů od Mariánských Lázní. Kocourek má na bříšku bouli s otevřenou rankou, zatím léčíme antibiotiky. Ale již nyní si můžete o Valdíka volat :) 

Kessi

Kessi odjela do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 10.03.2021 byla přijata kočička, která ležela odevzdaně v poli v obci Cetnov u Chebu. Je Fiv/Felv negativní, zdravá holka, kastrovaná, očkovaná. 

Kessi hledá svůj nový domov, kočička moc nemusí jiné kočky, takže je vhodná jako jedináček, za to miluje lidi. 

Emilka

Emilka odjela do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 27.08.2021 jsme přijali tuhle malou holčičku, která se údajně našla na cestě z Lomnice do Sokolova. Malá je čistá, hravá a pomalu bude vyhlížet nový domov, kde si na ní počkají. 

Bleška

Bleška odjela do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 23.08.2021 jsme přijali z města Habartov odrostlé koťátko, holčičku, která se krčila pod auty. Děti jí donesly na státní policii, odkud jsme byli kontaktováni. Kočička byla plná blech, ale jinak je hodná, kontaktní. Poohlíží se po novém domově. 

Sůvička, Sovička

Černá Sovička také našla svůj nový domov, hodně štěstí <3

Mourovatá holčička našla svůj domov, hledá ho ještě černá Sovička - odparazitovaná, očkovaná. K další kočičce podmínkou. 

 

Dne 27.06.2021 jsme ochytili v centru Sokolova dva prcky - mourovatá slečinka Sůvička a černá slečinka Sovička. Obě koťátka hledají nové domovy, jsou odparazitovaná a než půjdou domů čeká je očkování. Ale již nyní si o ně můžete volat :)

Bylo by krásné, kdyby našli domov společný, pokud se ale nepovede domov společný, bylo by fajn, aby šel každý k další kočičce. 

K vidění jsou v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří. 

Mimi z motoru

Malá Mimi odjela do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 13.07.2021 jsme přijali maličkou černou holčičkou s vadou očíčka, která přijela v motoru auta. Byl boj jí vytáhnout, tímto moc děkujeme záchraňářům. Mimi je již odparazitovaná a může vyhlížet svůj nový domov. 

Ronnie

Ronnie odjela do nového domova, hodně štěstí holčičko <3

 

Dne 27.07.2021 jsme přijali kočičku Ronnie, která se k nám dostala složitou cestou spolu s kocourkem Romeem. Kočička byla vyhublá, unavená, ale je to dokonalý mazel. Kočička má přistřihnuté vousky a ostříhaný kožíšek. 

 

Sázinka, Kominíček

Do nového domova odjel i Kominíček. Hodně štěstí <3

Sázinka domov již našla, ještě ho hledá Kominíček.

 

Dne 20.06.2021 jsme přijali 2 černá koťátka na dokrm ze Sokolova, údajně je někdo hodil lidem přes plot k rodinnému domu. Koťátka jsou zatím odčervená, budou hledat nové domovy. Zatím si o ně můžete volat, jedná se o holčičku a kocourka :)

 
 
 

Kryštof

Kryštof odjel do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Kryštof je již zahojený, vykastrovaný, očkovaný a hledá svou novou rodinu. Je to hravý a vděčný kocourek, který se rád mazlí. 

 

Dne 17.07.2021 jsme přijali poraněného kocourka z Chebu. Měl ošklivě poraněnou zadní nohu, již mu rána praskla a jemu se hrozně ulevilo. Měl v kloubu veliký zánět. Kocourek dobírá antibiotika a po zahojení ho čeká kastrace a poté hledání nového domova. 

Lotusek

Lotusek odjel do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Lotusek bude v dospelosti krasny a velky kocour. Lotusek je odparazitovaný a očkovaný. 

Urcite bude lepsi k dalsi kocicce, aby mu nebylo smutno. Klidne muze ale pribalit nejakeho ze svych brasku :)

Kocourek se nachází v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří. 

Krémík Béžík

Kremik našel spolecny domov s Kapučinkem, hodně štěstí <3

 

Nase zrzava rodinka uz se dostava do formy, a protoze misto v docaskach je v tomto obdobi fakt vzacne, tak budeme radi, kdyz prckove odfrci do domovu hned, jak to bude mozne. 

Krémík bude v dospelosti krasny a velky kocour. K odberu cca za 3 tydny. Domu pujde odparazitovany a ockovany. 

Urcite bude lepsi k dalsi kocicce, aby mu nebylo smutno. Nebo muze jit klidne bydlet s nejakym svym braskou :)

Ocicko se vycisti a zasije spolu s kastraci, ale i jednooky je to fesak, no ne? 

Kynsperk nad Ohri, adopcni smlouva.

Kapučínek

Kapučínek našel společný domov s Krémíkem, hodně štěstí <3

 

Nase zrzava rodinka uz se dostava do formy, a protoze misto v docaskach je v tomto obdobi fakt vzacne, tak budeme radi, kdyz prckove odfrci do domovu hned, jak to bude mozne. 

K odberu bude cca za 3 tydny. Domu pujde odparazitovany a ockovany. 

Urcite bude lepsi k dalsi kocicce, aby mu nebylo smutno. Nebo muze jit klidne s nejakym svym braskou :)

Ocicko se vycisti a zasije spolu s kastraci, ale i jednooky je to fesak, no ne?

Kynsperk nad Ohri, adopcni smlouva.

Ellie

Kočička se našla vyděšená na stromě v lese mezi obcemi Šabina a Libavské údolí. Nikdo se o ní nepřihlásil, čip nenalezen. Kočička je navíc hluchá. Ellie byla vykastrovaná a odjela do nového domova, hodně štěstí <3

Mimi ušatá - Bella

Bella našla svj domov u dočaskové tety, hodně štěstí <3

 

Dne 23.06.2021 byla přijata do útulkové dočasné péče tato krásná kočička pocházející z Bukovan. Nikdo se k ní ale nehlásí, nikomu nechybí. Kočička hledá nový domov (s možností, že se ozve původní majitel - pokud by bylo prokazatelné vlastnictví, musela by se kočička vrátit). Kočička je čistá a má strach z venku, možná nechtěné dědictví? Těžko říct, kde se vzala. Je moc hodná a mazlivá. 

Anička

Anička do třetice našla nový domov, hodně štěstí. A snad už napořád <3

 

Anička se bohužel opět vrátila z adopce, štěstí jí nepřeje. Je již po kastraci a hledá nový domov. 

 

Anička po krátkém pobytu u nás, odjela dne 21.03.2021 do nového domova <3 hodně štěstí, 

 

Anička se dne 16.03.2021 k nám vrátila po roce z adopce, kde se její panička odstěhovala do zahraničí, kočičku nechala známým jen na hlídání, jenže se pak rozhodla, že se pro malou již nevrátí. Kočička potřebuje přibrat, poté podstoupí kastraci a ošetření a bude nabídnuta do adopce. 

Ginny

Ginny našla nový domov, hodně štěstí <3

 

Ginny je zatim bojacna kocicka, je to mazel na svem mistecku. Potrebuje cas a potrebuje ziskat duveru a jistotu. 

Kdo ji tohle poskytne, bude mit casem verneho partaka. Docaskove tete ukazuje brisko a vrni jak moturek.

Pochazi z vesnice Okrouhlá u Chebu, kde porodila sva kotata ve starem spinavem chlivku. 

Ginny je kastrovana, odparazitovana a domu pujde i ockovana. Urcite by ocenila v domacnosti dalsi kocicku. V novem domove bude ze zacatku lepsi pouziti klece nebo pouze jedne mistnosti, aby si kocicka na noveho cloveka zvykla. Věkem je Ginny 1-2 roční kočička. 

Nachazi se v Kynsperku nad Ohri v dočasné péči. 

Romeo

Kocourek odjel do nového domova, kde si ho dají do kupy, hodně štěstí <3

 

Dne 27.07.2021 jsme přijali kocourka Romea, který se k nám dostal složitou cestou. Kocourek byl vyhublý, unavený, ale je to dokonalý mazel. Kocourek má přistřihnuté vousky a ostříhaný kožíšek. 

 

Mireček a Iggy

Kluci odjeli dne 31.7.2021 do společného domova, hodně štěstí <3

 

Oba kluci jsou odparazitovaní a připravení odejít do nových domovů. Domů půjdou i očkovaní. 

 

Dne 02.07.2021 jsme přijali malé zrzavobílé klepající se a hladové kotě, údajně vyhozené k popelnicím od místních občanů v Habartově. Mireček byl plný blech a má veliký ušní svrab. 

Dne 04.07.2021 jsme přijali Igorka (černobílý kocourek), brášku Mirečka. Nalezen také u popelnice na stejném místě jako Mireček. Plný blech, mega ušní svrab.

 

Kočička z Majerovky

Dne 26.07.2021 jsme jeli odchytit kočičku, kterou po zemřelém majiteli údajně vyhodili na ulici. Kočička se tam skoro 2 měsíce pohybovala, lidé ji krmili. Kočička odjela rovnou do nového domova k pánovi, který pravidelně podporuje útulek :) hodně štěstí. 

Naděnka

Naděnky se ujala moc hodná paní, která si kočičku vypiplá a dá jí domov. Hodně štěstí Naděnko <3

 

Dne 9.7.2021 jsme přijali na kost vyhublou holčičku z Vintířova. Věkem cca tříměsíční holčička s váhou 750 gramů, ve svém věku by měla mít 1700 gramů.Je  tak hubená se špatnou srstí až jí prosvítá kůže. Ušiska špinavá, ale to je klasika.

Naštěstí papá, dostala vitamínky a nutné ošetření.

 

 

Čibo

Čibo odjel do nového domova, kde je jedináčkem, je z něj plzeňák <3 hodně štěstí. 

 

Pro Čiba hledáme nový domov, v domově kde je teď si bohužel nezvykl na domácí kočičky a žárlí. Čibo je vhodný pouze jako jedináček. Extrémní mazel. 

 

Dne 27.03.2021 jsme z lokality, kde se kastrovalo stáhli kocourka, který přišel o nohu v boji s liškou, krmiči se o něj postarali, ale v lokalitě není pro hendikepované zvíře bezpečno. Čibo se u nás moc neohřál, podstoupil kastraci, odparazitování a frčel do bytového domova :)

Colin

19.06.2021 odjel Colin do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 04.05.2021 příjem malého kotěte na dokrm, které se našlo v kontejneru v Sokolově za obchodním domem Tesco. Držte mu palce. 

Koťata Milíkov

Koťátka našla společný domov, kde si je vypiplají. Hodně štěstí <3

 

Dne 06.06.2021 jsme přijali 2 podchlazená a hubená koťátka z obce Milíkov, kousek od Kynšperka nad Ohří. Koťata byla delší dobu bez mámy, hubená a hladová. Nyní jsou na dokrmu, dostávají antibiotika a drží se. Černobílá je holčička, bílomourovatý je kocourek. 

Beátka

Beátka odjela do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 31.05.2021 jsme přijali malinkou kotěcí holčičku ze Sokolova, plačící ve křoví. Malinká dobírá antibiotika, baští, hraje si, bude odčervená. Už pokukuje po novém domově, kde bude rozmazlovaná. 

Jsou jí sotva dva měsíce a určitě uvítá kočičí kámarádku v domácnosti. 

Poppy

Poppy odjela dne 15.06.2021 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Kočička pocházející z kastrační akce Sokolov, nádraží vyhlíží nový domov. Kastrovana, odparazitovana. Ceka ji ockovani. Vek mezi 2-4 lety, nevime presne. 

Poppy potrebuje cas, je to mazlik, ale jen na svem mistecku, neni zvykla na zvuky domacnosti, nepujde vam hned na klin. Potrebuje cas na rozkoukani. 

Mohla by jako jedinacek, nebo ke klidne a pohodove kocicce s postupnym seznamovanim. Ne k malym detem, ne do hekticke domacnosti. 

Ryško

Dne 31.05.2021 jsme přijali kocourka z Hazlova. Chybí mu kus ocásku, hromada klíšťat, vyhublý. Byl umístěn do dočasné péče, která se mu stala domovem, hodně štěstí :)

Kevin

Kevin odjel dne 05.06.2021 do nového domova jako jedináček, hodně štěstí <3

 

Kocourek podstoupil operaci nohy a vše se krásně hojí a Kevin se poohlíží po novém domově, již napořád bude kulhat, ale jemu to nevadí, je to pan Kocour :) již kastrovaný, odparazitovaný. 

 

Dne 24.04.2021 Sokolov. Tento obrovský nekastrovaný kocour se našel na Sotesu v Sokolově. Kevin má vykloubenou kyčel a špatné koleno. Podstoupí operaci, při které bude i vykastrovaný. Je to velký mazel a vděčný kocour. 

Mramorka

Mramorka odjela dne 31.05.2021 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Kočička Mramorka pochází z kastrační akce v Libé u Chebu, je to moc milá kočička, mazlivá, protože shání nový bytový domov, kde jí budou milovat a hlavně jí dají čas na rozkoukání. Jakmile si zvykne, bude váš věrný parťák. Holčička je odrostlé koťátko, kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná.

Může jít jako jedináček nebo s hodné a pohodové kočičce, ze začátku se totiž další kočičky bojí. Nachází se v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří. 

Sára

Sára odjela dne 24.05.2021 do svého nového domova <3 hodně štěstí. 

 

Kočička Sára pochází z kastrační akce v Sokolově, pro její povahu se již do lokality nevrátí. Kočička je moc milá, mazlivá, ráda se válí na klíně. Je zvyklá na jiné kočky, kastrovaná, odparazitovaná. Věkem je zhruba roční slečna. Vhodná jen do bytu. 

Žolík a Morče

Dne 15.05.2021 odjeli do společného domova až do Liberce, hodně štěstí <3
 
Hledame novou rodinku pro zrzaveho kocourka Zolika a holcicku Morče. Na jmena slysi ?
Obe kocicky byly v docasné pěci pod našim útulkem, pote sli do adopce. Po roce se jich majitelka vzdala z duvodu kolapsu osobniho zivota. Nyni jsou v docasne peci.
Oboum je neco pres rok, oba jsou kastrovani, odcerveni, ockovani. Jsou zvykly zit jen v byte na gauci a spat v posteli, proto hledame novy domov take pouze bytovy. ?
Nemaji problem s jinymi kockami ani s pejsky. Vzorne pouzivaji wc, skrabadlo, hracky. Kocicky jsou opravdu vychovane, nenici veci.
DOMOV HLEDAJI VYHRADNE SPOLECNY. :)
 

Líza

Dne 13.05.2021 se na Lízinku usmálo štěstí a odjela do nového domova <3 hodně štěstí. 

 

Dne 05.03.2021 jsme přijali 10letou kočičku z Libavského Údolí, které zemřela majitelka a kočičce byl odepřen přístup do domu. Kočička je klidná, pořád spí. Uvítala by domov u starších klidných lidí. Kastrovaná. 

Otík

Otík se krásně zotavil a dne 20.05.2021 odjel do nového domova <3 hodně štěstí. 

 

Dne 14.03.2021 příjem zraněného kocourka z Jindřichovic. Kocourek má v sobě diabolku, která ovšem není tak hrozná, jako jeho zadní nohy. Zadní packy jsou od kolen dolů necitlivé. Otík dle veterináře musel kdysi prodělat veliký úraz (ránu tupým předmětem, srážka autem, kdo ví). Má sníženou citlivost ve stehnech, ocásku a v zádech. Bohužel packy od kolen dolů jsou odumřelé, ledové a již mu odpadla celá poškozená tkáň na jedné pacce tak, že mu šly vidět kosti prstů. 

Otíka jsme vzali k neurologovi, kde podstoupil amputaci. O dalším vývoji budeme informovat. 

Tomík - půlnočátko

Tomík odjel do společného domova se Zrzinkou dne 21.08.2020 :)

 

Tomík je jedním z půlnočátek, koťátek přijatých o půlnoci jednoho dne, vypiplaný v domácí péči. Narozen cca 5-6/2020. Domov hledá bytový a může si s sebou vzít kamarádku zrzinku :) 

Lentilka

Dne 24.04.2021 odjela Lentilka do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Dne 21.03.2021 byla přijata cca 6 měsíční holčička z Bukovan u Sokolova. Údajně měla být hodně bita, ale i přesto je velmi kontaktní. 

Želví

Žleví odjela dne 18.04.2021 do svého nového domova, hodně štěstí <3

 

Nový domov hledáme pro zelvinku z kastracni akce, nevratila se do lokality kvuli zdravotnim problemum.

Dychaci problemy, nalez na plicich. Zelvi ma nenavratne poskozene plice, srdce v pořádku (podstoupila kardio vyšetření). 

Zelvi se nesmi moc namahat, hrat si musí opatrne, protoze pak ztezka dycha. Potrebuje klidny domov, nevadi ji dalsi kocky. 

Domov hleda pouze bytovy, bez malych deti a hlavně u NEKUŘÁKŮ. 

Je nekolikrat odparazitovana, kastrovana, ockovana, mazliva. Jen z pocatku je bojacna. Vekove mezi 2-4 roky. 

Želví má svou paní veterinářku Novotnou ve Vintířově, podmínkou adopce je, že Želví zůstane v péči paní doktorky, která ví o kočičce všechno a má jí v péči celou dobu. 

Johanka

Dne 18.04.2021 odjela Johanka do nového domova. Hodně štěstí :)

 

Dne 04.04.2021 jsme přijali tuto bolavou a pokousanou kočičku ze Starého Sedla. Kočička je Felv a Fiv negativní.

Jaroušek

Jaroušek našel nový domov, hodně štěstí :)

 

Jaroušek hledá nový domov, ideálně se svým bráškou Lojzíkem. Jaroušek je odparazitovaný, vykastrovaný, očkovaný. Zpočátku je bázlivý, potřebuje zkušeného kočkaře, který mu dá čas na zvyknutí. 

 

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Kocourek je dnes již po kastraci, z plachého koťátka se začíná stávat mazel, ale ještě potřebuje čas. Do budoucna bude nabízen k adopci. Kocourek se narodil zhruba v září 2019. 

Black od popelnic

 

Dne 04.03.2021 odjel Black do svého nového domova, hodně štěstí :)

 

Dne 16.2.2021 jsme přijali kocourka, kterého se někdo zbavil odložením v přepravce u kontejneru v Sokolově na sídlišti Vítězná. Black je krásný, kastrovaný, čistý a umazlený kocour. 

Black je již naočkovaný, odparazitovaný a čeká na svůj nový gaučový domov. 

Oskar od nádraží

28.2. odjel Oskar do nového domova, kde kocour již podstoupil operaci očíčka a kastraci. Hodně štěstí :)

 

Dne 8.2.2021 jsme přijali špinavého, ušmudlaného a hladového kocoura ze Sokolova od vlakové nádraží. Kocour je obrovský mazel, měl veliký hlad a žízeň. Dostal první ošetření, byl testován na panleukopenii (negativní). Jakmile si trochu odpočine, bude znovu odparazitován a podstoupí kastraci. Poté bude hledat novou rodinu. 

Pavlínka a Leonka

Holky, dceručky Leničky, přijaté v roce 2020 vysoce březí odjeli do nového společného domova. Obě holky odjely kastrované, odparazitované. Hodně štěstí. :)

Andělka

Andělka odjela dne 13.02.2021 do dočasné péče, pokud si zvykne a bude vše v pořádku, stane se jí dočasná péče domove, hodně štěstí. <3 

 

Andělka je hluchá i slepá kočička. 

 

Dne 6.12.2020 jsme přijali zuboženou kočičku ve špatném zdravotním stavu. Kočička pochází z Nového Kostela, kde jí našli ležet na louce v bolestech. 

Kočička má po celém těle hluboké šrámy možná od zubů, vypadá to, že se ji snažil někdo ulovit (liška, pes) kdo ví, má úplně krvavá očíčka a hůře se jí dýchá.

Amálka

Amálce se stala dočasná péče domovem :)

 

Dne 30.05.2020 jsme přijali z ulic Sokolova malé koťátko, které leželo na silnici a pokoušely se o něj straky. Zatím mu bylo vytaženo 37 klíšťat. 

Jako malinkou nám ji přinesl člověk který ji našel na silnici kde na ní nalítávali ptáci. Koťátko bylo tak malé, že se nedokázalo samo najíst.

Do péče je převzala paní Zdenka, která ji dělá dočaskovou mámu do dnes.

Amí si prošla různými neduhy a také jedním nešťastným úrazem kdy se zaklínila do opěradla židle.

Dnes je Amálce skoro 5 měsiců je plně uzdravená, krasně vymazlená, správně mlsná a hravá.

Amí konečně hledá svůj krásný spokojený život na pořád.

Telefon na její dočaskárkovou mámu je 606178876, pište, volejte, pokud jste vážný rozmazlovací osvojitel.

 

Mína

Mína i obě její koťátka (klučíci) mají nové domovy, hodně štěstí :)

 

 

Kočička Mína je vzata "z dobrých rukou," kde si jí od někoho vzali, nekastrovali a Mína na začátku roku porodila 7 koťátek, která jí všechna zemřela. Nyní jsme jí odebírali, když měla 2, den stará koťátka, o která nejevila zájem. Ihned veterina, sono, vyvolávačka - měla v sobě ještě 3 koťátka. 

Mína další den porodila 2 koťátka, která ale také odmítala. A protože první 2 koťátka byla celý den bez tepla a jídla, protože Mína je odmítla a lidi na to jen koukali, nepodařilo se nám jen zachránit. 

Třetí den Mína porodila ještě jedno koťátko. Další z odmítnutých mimin zemřelo, všechna mrtvá koťátka měla nízkou porodní váhu, vypadalo to na předčasný porod. Mína neměla už sílu.

Po velké snaze Mína přijala zbylá dvě přeživší koťátka, ale nemá mléko, proto Mína zahřívá a čistí a dočasková teta krmí. Koťátka jsou slabá, ale děláme co je v našich silách, aby přežila. 

Štístko - slepý kocourek

Kocourek našel nový domov, hodně štěstí :)

 

Štístko je jedním ze 3 slepých sourozenců z jedné velké fabriky. Jeden jeho bráška domov již našel. Štísko se narodil zhruba 8/2020, je odparazitovaný, po domluvě očkovaný. Je to veliký mazel a musí jít bydlet k další kočičce nebo pejskovi, na které je zvyklý, aby mu bylo zvířátko oporou. 

Domov hledá POUZE bytový, protože celý život už bude slepý. Dále je potřeba operace až vyroste, nemá sestouplné varle. Domov musí být zodpovědný. Nachází se v dočasné péči, dovoz do rozumné vzdálenosti není problém. Ústecko, Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko.

Kdyby o něj někdo měl vážný zájem, volejte dočaskovou tetu Dášu 773167520.

Nastěnka

Nastěnka odjela dne 4.2.2021 do svého nového domova, hodně štěstí :)

 

 

Nastence je neco kolem 2 let, je kastrovana, odparazitovana, ockovana. Je cistotna, pravidelne chodi na wc. Pochází z kolonie, kde kastrujeme, ale protože je mazlivá, vracet se nebude.

Domov bych si pro ni predstavovala u starsich lidi nebo u lidi s odrostlymi detmi. Je to klidna kocicka, chodi porad za clovekem, je hodne mazliva, kocky nevyhledava, ale nevadi ji. Bude perfektni gaucovy spolecnik.

Sokolovsko, adopcni smlouva. Dovoz po domluve. Nachází se v dočasné péči 739 783 127

Eliška (dceruška Libušky)

Dne 17.1.2021 odjela Eliška do svého nového domova, hodně štěstí. 

 

Tato krásná kočička, cca 7 měsíční hledá svou rodinu. Narodila se přijaté březí kočičce. Holčička je kastrovaná, očkovaná a odparazitovaná. Nejlépe kdyby šla k další kočičce.

Miky

Miky odjel dne 18.1.2021 do svého nového domova. Hodně štěstí. 

 

Domov stale hleda kocourek Miky.

Miky pochazi z kolonie kocicek, kde se kastruje. Uz prekonal strach a zacal me vitat, neschovava se predemnou, je zvedavy.

Urcite potrebuje ziskat 100% duveru ve sveho cloveka, je hodny, pri hlazeni vrni. Je spolecensky ke kockam, proto hledam domov s dalsi kocickou a trpelivym clovickem.

Mikymu je zhruba 5 mesicu, kastrovany, odparazitovany. Cistotny, pouziva pravidelne wc. Po domluve necham naockovat. 

Domov hleda pouze bytovy, na adopcni smlouvu. Sokolovsko. Kontakt 739 783 127

Cilka

Cilka se po několika letech v péči útulku dočkala svého nového domova a gauče pro sebe. Hodně štěstí. 

 

Cilka je kočička, která se toulala v jedné vesnici s vyhřezlým konečníkem, byla na několika operacích a pořád konečník nechtěl držet. Asi až po páté operaci jí konečník drží a je z ní zdravá holka. Cilka je kontaktní kočička, lidi má ráda. 

Libuška s koťátky

 

 

Dne 14.05.2020 nám Libuška porodila 5 nádherných koťátek. 

 

Dne 02.05.2020 jsme přijali drobnou dlouhosrstou kočičku, která si našla místo na jednom pozemku v kůlně a nehodlala odejít. Libuška je velice mazlivá kočička. 

 

 

Jindřiška s koťátky

Koťátka mají nové domovy a Jindřiška zůstává zatím v péči útulku.

 

Přijali jsme březí kočičky z Jindřichovic, která u nás porodila 3 nádherná koťátka, dva kocourky a jednu holčičku. Jakmile dovrší 12 týdnů, budou hledat nové rodiny. 

Lenička s koťátky

 

 

Lenička porodila 4 nádherná koťátka. 

Dne 10.05.2020 mamina porodila miminka, je zatím vystrašená a miminka si hlídá. Necháme ji v klidu a informace budeme postupně doplňovat. 

 

Dne 07.05.2020 přivezl pán vysoce březí plachou kočičku z veliké kolonie koček z vesnice nedaleko Sokolova (kastrace a ošetření začneme řešit, do teď jsme o té lokalitě nevěděli, naštěstí je to vesnice bezpečná, takže kočičky se tam budou po ošetření a kastracích vracet).

Karolínka s koťátky

Všichni, včetně Karolínky mají již nové domovy :)

 

Dne 14.07.2020 jsme do dočasné péče pod záštitou našeho spolku stáhli kočičku Karolínku, která právě 14.7. porodila 6 krásných koťátek. Karolínka pochází z Ostrova a žila na místě, kde to pro ní nebylo vhodné. 

Půlbradička - Tomík

Půlbradička Tomík dostal svůj nový domov ve své dočasné péči :) hodně štěstí. 

 

Nový domov hledá kocourek "Půlbradička". Malý se narodil 14.07.2020 zachráněné kočičce Karolínce, je to drobný kocourek, protože je ze 6 sourozenců. Domov hledá nejlépe k dalšímu zvířátku, protože je hodně kontaktní a vyžaduje pozornost. Očkovaný, odparazitovaný. 

Nachází se v dočasné péči v Sokolově. 

 

 

Artur

Artík se také dočkal svého nového domova, kde si ho dovymazlí, hodně štěstí. 

 

Dne 26.11.2020 jsme přijali malého kocourka, narozeného zhruba 10/2020, dokonale promrzlého, hladového. S velkým průjmem. Nyní je kocourek již zdravý a učí se, že člověk není zlý. Už může pomalu vyhlížet nový domov. 

Majda

Majda našla svou novou rodinu, hodně štěstí. 

 

Svou rodinu hleda okouzlujici zrzinka Majda. 

Majda pochazi z kolonie, kde se kastruje, ale protoze je to dalsi mazel, nebude se vracet zpet, protoze ma sanci na teplo, lasku a plnou misku. Naučila se na škrabadlo, chodí pravidelně na wc. 

Majde je okolo 1 roku, kastrovana, odparazitovana, ockovani po domluve. 

Z pocatku jen pozoruje, ale jakmile se rozkouka a pohladite ji, zacne vrnet a nastavovat se, rozvaluje se a chce mazlit. Nema problem s jinymi kocickami. 

Domov shani bytovy nebo v domecku, kde by mohla vybehnout po casu na zahradku. V lokalite bez silnice. 

Majda se nachazi na sokolovsku, pujde na adopcni smlouvu. Kontakt 739 783 127

Zrzavá Zuzka

Ke konci roku 2020 jme přijali kočičku Zuzanku, dospělou kastrovanou kočičku, které zemřela majitelka a manžel majitelky si našel novou paní a ta Zuzanku nechtěla, naložili jí do auta a chtěli odvést do lesa. Naštěstí je známý zastavili, Zuzku naložili a odvezli k nám. Zuzanka protestovala, syčela, byla zlomená.

Jenže pak přišel pán, původně pro jinou kočičku a osud tomu chtěl a Zuzanka se mu začala nastavovat, nesyčela a ukazovala bříško - a ta si Zuzanka zajistila nový dokonalý postelový domov. 

Míša

Míša odjel do nového domova k bráškovi Ríšovi, hodně štěstí :)

 

Domov hledá tento kocourek, který je potomkem zachráněné Libušky. Kocourkovi je půl roku, kastrovaný, očkovaný, odparazitovaný. Hledá domov klidný, bez malých dětí, nejlépe k další kočičce, je na ně zvyklý. 

Ríša

Dalším kdo našel nový domov je kocourek Ríša, potomek Libušky. Březí kočičky přijaté v polovině roku 2020. Kocourek šel domů kastrovaný, očkovaný a navíc šel s bráškou Míšou. Hodně štěstí :)

Zahradníček - malý

Na kocourka se usmálo štěstí a rodina si ho dovypiplá, malý odjel bydlet 13.12.2020.

 

Dne 10.12.2020 jsme přijali malého kocourka zahradníčka, věkem zhruba 8 týdnů, na zahrákách budeme kastrovat a malý si nezaslouží vyrůst bez lásky bezprozirně venku. Je odparazitovaný a mazlivý. 

Zuzík a Mimi

Oba kocourci našli své nové domovy, sice každý zvlášť, ale již jsou to spokojení gaučáci :) hodně štěstí. 

 

Kocourky Zuziho a Mimiho jsme dočasně přijali v prosinci, než si jejich majitelka najde své bydlení a srovná se jí finanční situace. Kluci přišli hubení a nekastrovaní. V přijímací smlouvě bylo stanoveno uhrazení veškerých nákladů a vyzvednutí do 4 měsíců. 

U nás kluci prošli kastrací, očkováním a hezky přibrali. Bohužel 4 měsíce uplynuly a majitelka stále nemá vyřešené bydlení ani finanční situaci, proto kluci zůstávají u nás a budeme jim hledat nový a pouze společný domov. Oba jsou moc hodní, mazlivý a milují lidi, klukům je cca 2,5 roku. Půjdou bydlet pouze do bytu a ke zkušeným klidným kočkařům. 

Zrzinka

Zrzinka odjela do nového domova, hodně štěstí :)

 

Zrzinka se s Tomíkem půlnočátkem vrátila z adopci v prosinci, krásná, zdravá. Hledají s Tomáškem nový společný domov. Kastrovaní.

 

Zrzinka odjela dne 21.08.2020 do nového domova spolu s půlnočátkem Tomíkem, hodně štěstí. 

 

Zrzinka už je krásná a zdravá holčička a poohlíží se po novém domově. 

 

Dne 14.06.2020 jsme přijímali zhruba 5 týdnů starou holčičku, potlučená na čumáčku na tlamičce a na pacince má obrovskou podlitinu. Seděla u silnice, zmoklá jak kuřátko, celá špinavá, vypadá to, že ji někdo odhodil z rozjetého auta.

 

Koťátka ze Starého Sedla

Společný domov našli poslední dva prckové, černý kocourek a želvinka, hodně štěstí :)

Dlouhosrstá želvinka již našla domov. Hodně štěstí. :)

Další domov našel černý kocourek, hodně štěstí. :)

 

 

Na konci října byla přijata 4 koťátka ze Starého Sedla, kde jim údajně auto srazilo maminku a miminka tak zůstala sama. Maminka se ještě doplazila ke koťatům, která se přisála na cecíky, poté zemřela. :(

Jsou to dvě krásné želvinky a dva černí klučíci. Všichni přišli s rýmou, ale už jsou vyléčení :) 

 

Bobulka

Bobulce se dočasná péče stala domovem, hodně štěstí :)

 

Dne 10.10.2020 jsme přijali do péče malou přes dva měsíce starou osklivě zraněnou kočičku. Koťátko zanechala jeho máma u člověka který krmí toulavky.

Holčička má velmi zraněné očíčko, které ji dost bolí, oteklé, zhnisané až tak, že oko zatim ani není vidět, až otok opadne čeká ji další hlubši vysetrení. 

Malá dostala léky, mastě a navíc i ošetření proti breberkám, které v jejím kožíšku pořadají mejdan.

Očíčko je bohužel nenávratně pryč a bude jí vyndáno při kastraci. 

Leošek

Leošek odjel do nového domova, hodně štěstí. :)

 

Leošek se po roce vrátil z adopce. Je zvyklý na jiné kočky a je to obrovský mazel, kterému chybí postel a láska člověka. Leošek je kastrovaný, očkovaný. Leošek slyší na své jméno. 

Berta

Berta odjela do nového domova až do Prahy, hodně štěstí. :)

 

Domov hleda krasna zelvinka Berticka.

Pochazi z kolonie kocicek, kde se kastruje a podstupuje vymazlovaci kuru v docasne peci. 

Berta uz je zvykla na cloveka, mazli se, vrni, vydrzi chvilku uz i na kline. Berta uz by klidne mohla do noveho doma, aby si zvykla na sve nove lidi. 

Domov hledame pouze bytovy a nejlepe k dalsi kocicce. Bez malych deti. Ke klidnějším lidem.

Berticka je kastrovana, cca 4 - 5 mesicni slecna, odparazatovana, po domluve mozno naockovat. 

Nachazi se na sokolovsku. Kontakt 739 783 127

Mourinka sokolovská

Kočičce se stala domovem její dočasná péče :) 

 

Na začátku července jsme přijali těžce zraněnou kočičku, která se našla ležet pod mostem v Sokolově. Kočička byla doslova vysušená, nepohyblivá. Kočička jen leží a odpočívá, musí bojovat. 

Emílek

Dne 11.11.2020 odjel Emílek do nového domova, hodně štěstí :)

 

Emílek ja malý karasaveček, který se narodil v útulku březí kočičce, pocházející z lokality v Jindřichovicích. Kocourkovi nebylo pár dní dobře, tak byl vzatý do domácí péče. Nyní už je fit, zlobí jako každé koťátko a vyhlíží nový domov. Pouze bytový a nejlépe k dalš kočičce. 

 

Růžička

Dne 14.11.2020 odjela do svého nového domova, hodně štěstí :)

 

Malá, 2 měsíce stará holčička hledá nový domov, mazlivá, hravá. Pouze do bytu a nejlépe k další kočičce, aby měla společnost :) odparazitovaná. 

Koťata z Plané u Mariánek

Černobílá holčička našla domov a bude dána do kupy v domácí péči. 

Dne 14.11.2020 odjela do domova i černá holčička, hodně štěstí. 

 

Dne 16.10.2020 jsme přijali 2 koťátka, která se našla u silnice opuštěná. Koťata byla umístěna v autě, poté se dostala k nám. Černé koťátko má šílený průjem, zatím je v léčení, ale klidně si ho můžete zamluvit :)

Leničky dceruška I.

Dne 22.11.2020 odjela do domova Leničky dceruška, Lenička byla přijata březí do útulku, kde porodila. Kočička odjela domů již kastrovaná a očkovaná. Hodně štěstí :)

Leidy

Tato knírkatá Leidy byla přijata ze Sokolova, kde se našla opuštěná, nikomu nechyběla, nikdo ji nehledal. Holčička tedy poté vyhlížela nový domov a našla ho. Hodně štěstí :)

Černoušci

Kocourci zůstávají v dočasné péče, která se jim stala domovem, moc děkujeme <3 hodně štěstí. 

 

Dne 29.9.2020 jsme přijali dvě maličká koťátka, která se našla u lesa bez maminky. Koťátka jsou nyní v dočasné péči, kde se dávají do kupy, zvykají na chod domácnosti a poté budou hledat nové domovy. 

Slepý Miky

Kocourek Miky našel perfektní domov, kde bude v bezpečí a navíc má i kočičí parťáky :) hodně štěstí. 

 

Dne 24.10.2020 jsme přijali pod spolek (je v dočasné péči) slepého kocourka jménem Miky. Miky se narozdil zhruba v srpnu 2020, postupem času venku přišel o obě očíčka, kde již má srostlá víčka k sobě a už navždy zůstane slepý. Miky je velice mazlivý, vyžaduje hodně kontaktu s člověkem. 

Kocourek hledá domov pouze bytový vzhledem k jeho hendikepu. V prostoru se orientuje dobře, je možné že rozeznává stíny. 

 

 

 

Piha

Holčička Piha (v novém domově Amálka) odjela bydlet ke své nové rodině, hodně štěstí :)

 

Od narozeni byla zamluvena, bohuzel adopce byla odreknuta a proto malicka od zachranene Karolinky hleda novou rodinu. Narozena 14.7.2020, je hodne drobna, je ze 6 sourozencu. Odparazitovana, po domluve ockovana.

Domov hleda jen bytovy a nejlepe k dalsimu zviratku. Je mazliva, hodne kontaktni. Na adopcni smlouvu, nachazi se na Sokolovsku v dočasné péči pod spolkem.

 

Jindřichováčci

Koťátka měla štěstí a našla společný domov <3 hodně štěstí. 

 

Koťátka jsou již zdravá v plné síle a vyhlížejí nové domovy :) jen bytové. 

 

Dne 10.09.2020 jsme přijali koťátka stará možná 21 dní, 2 dny bez mámy na studené zemi. Koťata byla vyhládlá, vysílená, plná muších larev. Byl to těžký boj, ale koťátka prospívají a zanedlouho budou hledat nové domovy. 

 

 

 

 

Libuška

Do domova odfrčela dne 8.11.2020 naše královna Libuška, která k nám přišla březí a odchovala nádherná koťátka. Hodně štěstí Libuško. :) 

Mia

Mia našla svou novou rodinu, držte jí palce. Do domova odjela 8.11.2020.

 

Mia je umístěna u nás a hledá nový domov jako jedináček.

 

Pomáháme hledat nový domov kočičce Mie. Jsou jí 4 roky, kastrovaná, očkovaná, odčervená domácí kočička. Nový domov hledá z důvodu šikany ostatních kočiček žijících v domácnosti. Zkoušeno vše (difuzér, bachovy esence, oddělení, vyšetření moči, atd..) bohužel kočička již 3 roky čůrá paničce do postele, protože ostatní kočičky jí nenechají pořádně jít na wc. Opravdu to byl dlouhý boj, ale panička dále nechce, aby byla kočička ve stresu. 

 

Isis

Kočička odjela do nového domova, kde bude dělat rodině radost jako rozmazlovaný jedináček :) 

 

Přijali jsme malou holčičkou nalezenou u obchodního domu pod auty. Malá je narozena zhruba 7/2020, je velice milá, mazlivá, odparazitovaná. Jiné kočičky jí nevadí, společnost uvítá. 

Zrzek "terorista"

Přijali jsme totálně zablešeného a hubeného kocourka, o kterého se již mladý chlapec nemohla starat. Dali jsme kocourka do kupy, nechali vykastrovat. Kocourek je hodně dominantní, naštěstí se do něj zamilovala rodina, které zemřela stará kočička a dala zrzkovi šanci. Hodně štěstí :)

Černý drakula

Dne 23.10.2020 našel kocourek nový domov, kde zaplní místo po smrti staré kočičky, samozřejmě s jeho nemocí bude rozmazlovaným jedináčkem. Dlouhé žití kožíšku, hodně štěstí. :)

 

 

Dne 05.09.2020 jsme přijali kocourka, je mu sotva půl roku. Je hrozně vyhublý, je nastydlý a má obrovský průjem. Bohužel je FELV pozitivní.

Věřím, že se ze všeho vykřeše, přibere a snad najde spokojený domov buď jako jedináček a nebo se stejně nemocnou kočičkou. Je to obrmazel. Kocourek seděl uprostřed silnice v Chebu a čekal na svůj osud.

 

Holčička od kostela

Dne 21.10.2020 jsme přijali cca 5 měsíční holčičku nalezenou v Sokolově u kostela, špinavou, hladovou. Odparazitovaná a totálně umazlená se odebrala do nového domova, kde jí dají péči a lásku jako jedináčkovi, hodně štěstí. :) 

Hugo

Dne 21.10.2020 jsme přijali zrzavého kocourka, nastydlého ale umazleného z Chebu. Kocourek měl samozřejmě více zájemců, proto ihned po zaléčení odjel do nového domova k moc milé rodině :) hodně štěstí. 

Mouránci

Přijali jsme dvě koťátka z Kynšperka nad Ohří, když bloudila lesní cestou sama v dešti, zmoklá a hladová. Holčička a klučík si u nás odpočinuli a po odparazitování dne 21.10.2020 odjeli do společného domova, kde budou dělat společnost dalším dvěma kočičkám. Hodně štěstí :) 

Batmanka

Dne 21.10.2020 odjela do kočičí rodiny, kde si ji vypiplají, hodně štěstí :)

 

Dne 17.10.2020 jsme přijali malou holčičku z Těšovic, kde jí nechala máma kočka a zmizela. Malá podstoupí ošetření a poté bude vyhlížet nový domov. 

Želvinky ségry

Dne 19.10.2020 jsme přijali 2 koťátka želvinky zalepené v krabici ze Sokolova, kdy je dovezla městská policie. Obě holky byly odparazitovány, a dne 26.10.2020 odešly do společného domova, kde si je kočičí paní vypiplá k obrazu svému :) hodně štěstí. 

Sabinka

Dne 16.10.2020 se dočkala i Sabinka nového domova, hodně štěstí :)

 

Sabinka je krásná holčička, všechno má krásně zahojené a může se poohlížet po novém domově, nejlépe asi jako jedináček v klidném prostředí, bez malých dětí. 

 

30.6.2020 byla Sabinka na vyndání zbytku očíčka a podstoupila rovnou i kastraci. 

 

Dne 02.06.2020 jsme přijali hubeňoučkou kočičku, která dostala jméno Sabinka. Sabinka přišla o očíčko, vyteká jí hnis. Žila v lokalitě mezi kocoury a byla šikanovaná. Měla jedno koťátko, o které se bohužel nezvádla postarat. Prvotní vyšetření - panleukopenie negativní, oční kapky. Jakmile přibere, podstoupí vyndání zbytku očíčka a vyčištění a rovnou kastraci. 

Koťátka z Tachovska

Koťátka odjela do společného nového domova, hodně štěstí :)

 

Šedobílý klučík a černobílá holčička pomalu vyhlížejí nový domov, nejlépe společný :)

 

Dne 10.08.2020 jsme přijali dva malé klučíky. Koťátkům zabili mámu, děťátka byla tři, bohužel třetí kotě už se nenašlo, zřejmě skončilo jako potrava nějakého predátora.

Jeden z prcků je ošklivě zraněný, ránu měl silně zapáchající a kolem ní i v celém kožíšku nakladená muší vajíčka z nichž se už líhnou larvy i bráška měl v kožíšku několik červíků a zároveň oba bráškové měli blešky.

Zraněný chlapeček je potichu a je podchlazený, větší bráška řve jak na lesy o život.

Oba silně zapáchají neboť silnější kluk se snažil bráškovi možná z hladu okusovat ránu, prostě bylo to nehezké a bolavé přijetí.

 

Black

Kocourek odjel do nového domova, hodně štěstí :)

 

Black je kocourek necelé tři měsíce starý, byl nalezen ještě se dvěma brášky ve věku asi tří týdnů. Protože kocourci neuměli ještě sami papat,  byli odchováni na umělém mlíčku a stříkačce. 

Black je z brášků nejmenší a nejmazlivější  Už sám baští, je odčervený, odblešený, vychovaný a připravený jít do nového domova.

Domov hledáme bytový, kocourek půjde do domova na adopční smlouvu, kde je podmínka budoucí kastrace. 

Nachází se v Sokolově v dočasné péči. 

Pište nebo volejte, tel. 606283649

Lomničáci - u Lucky

Všechna koťátka jsou již u svých nových rodin, hodně štěstí :)

 

Kluci jsou vymazlení gaučáci, odparazirovaní, odčervení a připravení jít do nových domovů. Nachází se v dočasné péči v Sokolově. 

 

Dne 1.5.2020 jsme přijali 3 malé prcky do domácí péče, protože sami ještě nebaští a potřebují dokrmovat. Zatím se jim daří dobře, bojujeme společně. Jsou u dočaskové tety Lucky. 

Mukino a Terinka

Dne 06.10.2020 odjeli kočičky do nového společného domova, hodně štěstí. :)

 

Terinka je již také kastrovaná a oba hledají nový domov. Jsou to milé kočičky, mazlivé, zvyklé na chod domácnosti a na bytové podmínky. 

 

Dne 29.07.2020 jsme přijali černého kastrovaného kocourka (narozen v roce 2018) a černobílou kočičku (narozena 2019) z důvodu, že rodina je již nemohla mít a s tím je přinesli na útulek, žádná domluva, jen samá arogance a výmluvy. Oba jsou vystrašení, ale zvyknou si. Kočička půjde na kastraci a až budou mít za sebou potřebnou veterinární péči, budou hledat nové domovy. 

Kocourek z dolu Jeroným

Dne 08.10.2020 odjel kocourek do svého nového domova, hodně štěstí :)

 

Kocourek je kastrovaný, odparazitovaný, odčervený, mazlivý. Již hledá nový domov.

 

Dne 16.08.2020 jsme přijali zraněnou mourinku z dolu Jeroným u Rovné u Sokolova. Nejbližší vesnice je 5 km od místa, lidé kočičku neznají. Netušíme, kde se tam vzala. Kočička má zraněnou nožičku. 

Mourovatá holčička

Holčička našla nový domov, hodně štěstí :)

 

Kočička se nachází v dočasné péči u pan Lucky.

Hledáme domov malé mourovaté kočičce s bílou špičkou ocásku.

Kočička je milá, čistotná, stará zhruba tak do třetího měsíce, odčervená, odblešená.

Sokolov.

Tříbarevka

Dne 19.09.2020 odjela do nového domova maličká tříbarevka, hodně štěstí. :)

 

Malá holčička se našla u paneláku, nikdo se k ní nehlásil, byla špinavá, promoklá a hladová. 

Mourinka z Habartova

Mourinka odjela dne 19.09.2020 do nového domova, hodně štěstí. :)

 

Kočička je již zdravá, krásná, mazlivá, odparazitovaná a vyhlíží svojí novou rodinu. 

 

Dne 15.08.2020 jsme přijali malou hubenou a nastydlou mourinku, která běhala pár dní po vesnici. Sourozence bohužel zakousl pes. Hodně baští a odpočívál 

Oušková

Dne 20.09.2020 odjela do nového domova kočička Oušková, hodně štěstí :)

 

Dva a půl měsíce staré koťátko s malou částí ukousnutého ouška a proto se mu říká Oušková. Takhle slečna si za svůj krátký život už zažila spousty trápení.

Byla pokousána, velmi nastydlá, zableškovaná a nakonec jí a jejiho sourozence někdo dal do krabice a vyhodil jako odpad do popelnice.

Oušková měla štěstí přežila, její sourozenec už se našel mrtvý.

Dnes je koťátko po léčbě, je zahojená, odparazitována a lidí už se nebojí.

Je zvyklá na společnost malého pejska a kočiček. Nachází se v dočasné péči v Sokolově. 

 

Zrzeček

Dne 25.09.2020 odjel malý zrzeček do nového domova, hodně štěstí :)

 

Domov hledá poslední ze tří Lomnických brášků, tenkrát při nálezu ještě miminka která by bez lidské pomoci nepřežila, koťátkům máma zemřela pod koly auta.

Kluci byli samá obr blecha, báli se a neuměli sami jíst, to vše se pořešilo a do piplací péče je převzala Martina, až kluci začali sami jist do své péče je převzala Mirka a nyní jsou tak akorát aby je převzali do péče jejich poslední a stálí pečovatelé.

Zrzík je odparazitovaný, odčervený, vymazlený. Nachází se v dočasné péči v Sokolově, návštěva vítaná. 

 

 

 

 

kocourek Borůvka

Dne 20.09.2020 odjel maly Borůvka do nového domova, hodně štěstí :)

 

Dne 03.09.2020 jsme přijali maličké koťátko z Toužimi. Malého bohužel dostala 80 letá paní, která nezvládala péči o takové malé koťátko. 

Koťátko mělo být ještě s mámou, má modré oči, obr nafouklé bříško, bylo celé olepené kdo ví od čeho a  špinavé v kožíšku hlína i písek, smrdělo po hnoji a kapsičkách.

Borůvka už je na tom dobře a prospívá, poohlíží se pomalu po své nové rodině. 

Lomničáci zrzínci

Dne 10.09.2020 odjel do nového domova jeden z brášků - tygřík. 
Dne 13.09.2020 odjel do nového domova druhý z brášků - bílozrzeček. 
Dne 25.09.2020 odjel do nového domova poslední z brášku - zrzeček.

 

 

Dne 29.07.2020 jsme přijali 3 zrzavé klučíky z Lomnice u Sokolova, jejichž maminku jim přejelo auto. Drobci jsou narozeni zhruba na konci června 2020, ještě sami nejedí. Na dokrm jsou u piplací tety Martiny. 

Bejby

Bejby našla svůj nový domov, hodně štěstí :) 

 

Bejby hledá domov, je to totální mazel, je zvyklá na kočičky, ale může být i jedináček. Stačí jí člověk, na kterém neustále visí :) 

 

Dne 14.07.2020 jsme přijali holčičku, která se toulala na frekventovaném parkovišti, hladová, špinavá. Je to obrovský mazel a zatím vyhlíží nový domov, do kterého bude moct v září. Je narozena zhruba 5/2020, zatím léčíme mírné nachlazení. 

Domů půjde odčervená, očkovaná. 

Kocourek od přechodu

Kocourek byl vyléčen, vykastrován a vrácen zpět do lokality, protože to je plachý kocour. V lokalitě je zázemi pro kočky a jsou pravidelně krmeny. 

 

Dne 25.07.2020 jsme přijali velkého kocourka, který seděl na přechodu a čekal. Čekal na pomoc. Kocourek bojuje, vypadá to na obrovský svrab, který mu sestoupil až do obličeje. 

Rozárka s uzlíčkama

Všechna koťátka od Rozárky mají své nové domovy, Rozárka zatím na svůj domov čeká. 

 

Dne 18.06.2020 podstoupila Rozárka kastraci, všichni jsou odparazitovaní. Koťátka budou k odběru v polovině července, očkovaná. Domov hledají dva černí kluci a dvě mourovaté holčičky. 

 

03.06.2020 Koťátka prospívají, hodně baští a čeká je první odčervení. Rozárka začíná lidem důvěřovat, dává se do kupy. Koťátka budou k odběru v první polovině července. 

 

Dne 17.04.2020 jsme přijali kočičku, kterou jsme pojmenovali Rozárka. Rozárka porodila 15.04.2020 ve sklepě domu v Sokolově 5 miminek. Rozárka u nás miminka odkojí, poté podstoupí kastraci. Uzlíčkům se budou hledat nové domovy, až budou připraveni. 

Rozárka je vystrašená kočička, která má opálené vousky. Lidem moc nevěří, nevíme co zažila. 

Půlnočátka

Dne 21.08.2020 odjel do domova Tomík, poslední půlnočátko, hodně štěstí. 

 

Dne 29.09.2020 odjel do domova černý kocourek Jerry, hodně štěstí. 

 

Dne 27.07.2020 odjela do domova Žofinka, hodně štěstí.

 

Koťátka už jsou krásná a zdravá a budou pokukovat po nových rodinách.

 

Dne 01.06.2020 o půlnoci jsme přijali koťátka v hrozném stavu ze Sokolova. Koťátka jsou narozena zhruba na konci dubna/začátkem května. Při příjmu byla studená, hladová. Po zahřátí, dokrmení stříkačkou kotěcím sunarem, podání glukózy s vodou a sirupu na posílení imunity, podání atb a otřených a vykapaných očíčkách pookřála. 

Černý kocourek a jedna holčička byli první den na dokrmu, nyní už baští sami z mističky. Jejich o půlku menší sestřička je stále na dokrmu. Nejmenší holčička dostala jméno Žofinka a při příjmu byla skoro mrtvá. 

Myšička

Myšička odjela dne 30.08.2020 do nového domova :)

 

Dne 27.07.2020 jsme přijali hodně bolavou kočičku, až srdce usedá, koťátko staré sotva dva měsíce. Vyhublé, nastydlé až hrůza s obrovským průjmem. Kočička dostala vet. ošetření a test nám naštěstí nepotvrdil panleu.

Choulila se pod autem na parkovišti u Kauflandu v Sokolově, kdo ví jak dlouho.

Bolavá holčička

Kočička odjela do nového domova, kde si jí vypiplají k obrazu svému :)

 

Dne 14.08.2020 jsme přijali maličkou černou holčičku, která byla bita svým majitelem. Má bolavá zádíčka.

Koťata - ihned k odběru

Všechna koťata mají nové domovy, nebyla umístěna v útulku. 

 

Koťata narozena zhruba v půlce března 2020 hledají nové domovy. Nejsou umístěna v útulku, hledají domov přímo od majitelky. V případě zájmu se ozvěte přímo útulku a kontakt předáme. Koťata se nacházejí v Sokolově. 

Bibi - od Rozárky

Dne 21.08.2020 odjela Bibi do svého nového domova. 

 

Cerna krasna holcicka, docaskove jmeno Bibi byla nejmensi z vrhu a malou zustane ❤️, narodila se 15.4.2020, je odcervena, 2x ockovana, Felv a Fiv negativni.

 

Je zvykla na pejska i na kocicky. Uprednostnuji rodinu bez malych deti a prednostne jen do bytu bez pristupu ven, nebo do domecku daleko od silnice, samozrejme s bydlenim uvnitr. Nachází se v dočasné péči pod naší spolkem. Spojení na dočaskovou tetu 739 783 127. 

Miuška

Dne 23.08.2020 odjela Miuška (v novém domově Rozárka) ke své nové rodině. 

 

Krásná zachranena buchta vyhlíží nové otroky ? je narozena zhruba 5/2020, zatím jen odčervená, léčíme ještě mírné nachlazení.

Připravena jít domů bude během září, dostatek casu na nakup veci pro kocicku ?

Je to klidná kočička, ohromný mazel. S jinymi kocickami nema problem. ?

 

 

Černoušek od Rozárky

Dne 8.8.2020 odjel kocourek do svého nového domova, hodně štěstí :)

 

Jako jediný ještě nemá přislíbený domov černoušek od zachráněné Rozárky. Cernousek kocourek, rád se mazlí a spí na klíně, ale umí i zlobit :). Narozen 15.4.2020, domů může jít v polovině července. Odcerveny, ockovany. Nejlepe k dalsi kocicce, jen do bytu. 

 

Bráška ze Svatavy

Dne 24.07.2020 odjel do domova další z brášků ze Svatavy. Hodně štěstí. 

Holčička z Ona

Dne 24.07.2020 odjela holčička do svého domova k panu nálezci, byla to láska na první pohled. Hodně štěstí. 

 

Dne 14.07.2020 jsme přijali tuhle krásnou holčičku z chebské benzinky Ono, kde jí zřejmě někdo vyhodil. Naštěstí nebyla obsluze ani kolem jedoucímu pánu lhostejná a tak je holčička u nás.

Viktorka - pacička

Dne 25.07.2020 jsme přijali malé koťátko, holčičku, zhruba 5 týdnu starou. Našla jí mladá slečna na staveništi. Viktorka má zřejmě vrozenou vadu paciček, na některé nemá vůbec polštářky ani drápky, na některé má třeba jen 2 polštářky. Holčičku jsme uměle dokrmili, ukázali jí paštičku. Je moc šikovná.

Druhý den odjela Viktorka (novým jménem Pacička) do domácí péče, která se jí stala domovem, kde bude milovaná. 

Bolek

Boleček odjel dne 18.07.2020 do svého nového domova, kde bude mít kočičí kamarády. Hodně štěstí. 

 

Kocourkovi se celý obličej sloupal, včetně oušek. Vypadá to, že byl opařený. Nyní je z něj už krásný kastrovaný kocourek a hledá nový domov. S kočičkami nemá problém. 

 

Dne 22.04.2020 jsme přijali bolavého kocourka z Karlových Varů. Kocourek proto dostal jméno Bolek. Snažil se najít jídlo u slepiček, sotva se vlekl, rodina neváhala a odvezla ho na veterinu. Dostal infuzi a léky. Kocourek je celý nateklý, musí bojovat. 

Bráškové ze Svatavy

Dne 17.07.2020 odjeli do společného domova dva bráškově ze Svatavy, hodně štěstí :) 

Beruška a Bellinka

Obě holčičky zůstávají v domácí péči - již nebudou nabídnuty k adopci. 

 

Beruška je v léčení. Podezření na špatné srdíčko. Domov zatím nehledají. 

 

Tyhle dvě uměle odkojené sestřičky již hledají nový domov, pouze do bytu a nejlépe společně. Prožily si za svůj krátký živůtek už dost nepěkných věcí a rádi by měly svou rodinu. Pokud půjdou bydlet zvlášť, nejlépe k další kočicce. Holčičkám je zrhuba 9 týdnů. 

 

Dne 3.11.2019 jsme přijali dvě malé holčičky, staré cca 3 týdny. Holčičky neumějí baštit sami, proto jsme si je museli vzít domů do domácí pěče a dokrmovat. Holčičky jsou plné blech, ale jsou strašně mazlivé a vděčné. 

Fanynka

Dne 16.07.2020 odjela Fanynka do nového domova, hodně štěstí :)

 

Fanynka už je skoro zdravá kočička a pokukuje po nové rodině. Vypadá to, že bude mít delší chloupky. Mazlivá holčička. 

 

Dne 29.06.2020 jsme přijali tuto malou princeznu z obce poblíž Františkových Lázní, kde ji vyčmuchal pejsek v trávě. Narozena zhruba na konci května 2020. Je strašně nastydlá, dostává antibiotika a sirup na posílení imunity. 

Mourek I.

Dne 27.06.2020 odjel do domova Moureček, hodně štěstí :)

 

Moureček už by mohl jít do domova, nevadí mu jiné kočičky, ale mohl by být i jedináčkem. Hodí se ke starším klidným lidem, kde by jim dělal společníka na gauči. Nejlépe jen do bytu. 

 

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Mourek I. je starší kocourek se špatnou srstí. Je po kastraci a musí se dát dohromady jak psychicky, tak fyzicky. Zpočátku byl protivný, ale nyní se už chodí mazlit, krásně baští, používá wc a dokonce i škrabadlo. 

 

Láďa

Dne 17.06.2020 odjel Ládík do svého nového doma a snad už domova, který bude napořád. Hodně štěstí Ládíčku. 

 

Ládík byl dne 17.04.2020 vrácen z adopce, hledáme pro něj nový, pouze bytový domov. Je zvyklý na jiné kočičky, vykastrovaný, očkovaný. 

 

Dne 10.01.2020 jsme přijali dospělého bílého kocourka, který déle jak 14 dní plakal na ulici. Ze zoufalství se pak již nechal chytit. Je to pěkný umňouknánek a moc vděčný kocourek. 

 

Na Ládíka se usmálo štěstí a dne 12.01.2020 odjel do domova. 

Bráška první

Dne 18.06.2020 odjel do svého nového domova první z pěti odložených brášků. Hodně štěstí. :) 

Bráškové

Dne 07.06.2020 odjeli kluci do nového společného domova, hodně štěstí.

 

26.05.2020 jsme přijali dva brášky. Paní majitelka má kočičku, která každý rok rodí a některá koťata poté odváží na statek takhle malinká. Naštěstí se tihle dva dostali k nám, kde mají šanci na gaučový domov. Jsou narozeni cca ke konci dubna. Již odčervení. 

Annie

Dne 06.06.2020 odjela Annie do nového domova, potřebovala být opět milovaná, což se jí splnilo. Hodně štěstí. 

 

Dne 30.05.2020 se nám po 7 letech vrátila z adopce kočička Annie, jejíž panička vážně onemocněla a rodina si kočičku vzít nemohla. Kočička je kastrovaná. Ztrátu svého domova nese velice těžce, takže pro ní sháníme domov u starších lidí nebo u klidné rodiny. Není zvyklá na jiná zvířata. Jen do bytu. Ohromný mazel. 

Elis

Dne 07.06.2020 odjela Elis do nového domova k sestřičce Amáje, aby se vzájemně podporovaly, protože jsou to obě plašší kočičky. Hodně štěstí :) 

 

Dne 16.11.2019 jsme přijali 3 sourozence, které byli v bedně před útulkem. Jedním z nich je kočička Elis. Elis je krásná odrostlá kočička, ve věku cca 7 měsíců. Zatím je trošku poseroutka, ale to napravíme. Elis je již vykastrovaná. 

Žolík

Dne 29.05.2020 odjel Žolík do svého nového domova, hodně štěstí. :)

 

Dne 15.04.2020 jsme přijali kocourka Žolíka ze Žlutic. Kocourek byl celou zimu na ulici a chodil se najíst ke svým krmičům, ale nyní přišel pokousaný na krku, ránu má hnisavou a zapáchající, nyní je rána očištěna a kocourek má antibiotika. Pokud se rána nezačne zlepšovat, bude se muset vyčistit hlouběji pod narkózou. Žolík je obrovský mazel, hodně baští a tvrdě spí. 

Amája

Dne 30.05.2020 se na Amáju usmálo štěstí a odjela do nového domova, hodně štěstí :)

 

Dne 16.11.2019 jsme přijali 3 sourozence, které byli v bedně před útulkem. Jedním z nich je kočička Amája. Amája je krásná odrostlá kočička, ve věku cca 7 měsíců. Zatím je trošku poseroutka, ale to napravíme. Amája je již kastrovaná. 

Bábinka

Bábinka odjela dne 16.5.2020 do nového domova, kde zaplní místo po smrti 17 leté kočičky, hodně štěstí babičko naše. 

 

Bábinka je již připravená do nového domova, je to moc hodná kočička, která by ráda sdílela gauč s někým klidným, jen v bytě. Nevadí jí jiné kočičky. Odčervená, odblešená. 

 

Dne 27.11.2019 jsme přijali tuto starou, mazlivou, opuštěnou a bolavou kočičku z lokality vlakového nádraží. Kočička se musí dát dohromady a hlavně potřebuje klid. 

 

Dne 10.03.2020 podstoupila Bábinka operaci, kde ji bylo vyjmuto nenávratně poškozené očíčko a byly jí ošetřeny zoubky. 

Kamil II.

Kocourek odjel dne 09.05.2020 do svého nového domova, kde zaplní srdce po zemřelém starém kocourkovi. 

 

Dne 15.04.2020 jsme přijali kocourka, původně jen na kastraci. Bohužel kocourek je velice nastydlý, je v léčení již 14 dní a je vidět jen malé zlepšení. Kocourek pochází z Jindřichovic. Felv a Fiv negativní, kastrovaný. 

Kamil je obrovský mazel a časem bude vhodný jako gaučový parťák, který ke všemu moc rád baští. 

Koťátko Kačenka

Dne 05.05.2020 odjela holčička do svého nového domova, hodně štěstí. :)

 

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Kočička je dnes již po kastraci, z plachého koťátka se stal mazel. Kočička se narodila zhruba v listopadu 2019. Kastrovaná, odparazitovaná, Felv a Fiv negativní, očkovaná. 

Micinka

Micinka odjela dne 06.05.2020 do svého nového domova, hodně štěstí Micinko. 

 

Tato kočička se stala nechtěným dědictvím a byla vyhozena z bytu na ulici, pobyla tam asi týden, než se jí podařilo najít. Kočička je kastrovaná. Mourinka není úplně nejmladší kočička a hledá domov, nejlépe jako jedináček nebo s jednou hodnou kočičkou. Skupinu koček nemusí. Jinak je to moc hodná a mazlivá kočička. Kastrovaná, Felv a Fiv negativní, očkovaná. 

Čenda a Hašlerka

Dne 1.5.2020 odjely obě kočičky do společného domova, hodně štěstí. 

 

Kocorek je již zdravý. Oba jsou obrovští mazlové. Domov hledají pouze společný, protože se mají moc rádi a jsou na sebe fixovaní. Jsou to mladé kočičky.

 

Dne 17.02.2020 jsme přijali černobílého kocourka. O den později , tj. 18.02.2020 černou kočičku. Jsou to velicí kamarádi a kdo ví, třeba i sourozenci. Oba spolu běhali několik týdnů v ulicích města a nikdo se o ně nehlásil. Oba jsou mladí, zhruba rok staří, jsou mazlivý a velmi dobří strávníci. Kočičky jsou již kastrované a u kocourka léčíme veliký průjem. 

 

Mourek II.

Dne 22.04.2020 odjel Mourek do nového domova, kde má psího kamaráda a bude po čase moct i na zahrádku. 

 

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Mourek II. je mohutný kocourek, je mazlivý. Domníváme se, že byl bitý, když ho člověk hladí k ocásku, ožene se nebo kousne a čeká, že dostane. Moureček je hodný a bude potřebovat hodného a trpělivého človíčka. Kastrovaný, věkově cca 3-4 roky. 

 

Šťopík, Štěpánek, Štěpánka

Všichni tři sourozenci byli v dočasné péči na vymazlení, ale paní mazlíci se zamilovala a všichni tři tím našli trvalý domov. 

 

Aktualizace: Všechna 3 koťátka jsou již po kastraci a čekají na nové domovy. A ze Šťopíka se vyklubala Šťopka, takže dvě holčičky a klučík. 

 

Štěpánka - bílá kočička s mourovatým ocáskem a mourovatou ofinkou, je to drzounka, potřebuje zkušeného mazlícího člověka.

Štěpánek a Šťopík - kluci jsou také bojácní, ale nejsou tak drzý jako Štěpánka. Potřebují mazlícího člověka.

Všechna 3 koťátka potřebují vymazlit, bohužel jsou bojácná. Všechny čeká kastrace. 

 

Dne 14.11.2019 jsme přijali tyhle malé cvrčky. Koťátka se zabydlela ve vyhrabané díře pod garážema. Bílé koťátko má jen půlku ocásku. Cvrčkové potřebují čas, zatím člověku moc nevěří, ale to se srovná :) 

Bubu

Budu odjela dne 09.04.2020 do nového domova, kastrovaná, FeLv a Fiv negativní. Hodně štěstí holčičko.

 

Bubu je již po kastraci a má neustále problém s očíčkem, které léčíme. 

 

Dne 2.12.2019 jsme přijali tuto odrostlou holčičku, která plakala skoro 14 dní na parkovišti u obchoďáku. Po příjmu dostala hned najíst a díky teplému pelíšku usla a spala celých 24 hodin, jak byla vyčerpaná. Okamžitě dostala Stronghold na parazity a atb, protože je dost nastydlá.

Bubu hledá teplý domov v posteli, klidně k další kočičce. Má ráda lidi a vyžaduje pozornost. 

Gilly, Tormund

Kočičky odjeli dne 31.03.2020 společně do nového domova, držme jim palce. 

 

Hledáme novou perfektní rodinu pro kocourka a kočičku, rovnou od majitelů. Nejsou v útulku. 
Ač to sama nepodporuji, bohužel kočičky musí z důvodu silné alergie najít nový domov (6 prášků denně, 3x týdně asmatické záchvaty, čistička vzduchu, robotický vysavač, každý den utřený prach, akupunktura, homeo,...vše vyzkoušeno - bohužel bez výsledku). A teď něco o kočičkách.

Gilly (světlá zrzka) - narozena v březnu 2016. Kastrovaná, pravidelně očkovaná i odčervovaná. Je přítulná, ale jako každá ženská je svá a přijde jen, když chce ona. Nemá ráda cestu autem.

Tormund (černý kocourek) - narozen cca červen 2016. Kocourek je kastrovaný, pravidelně očkovaný a odčervovaný. Je to obrovský mazel, milující společník, rád si hraje. Je drobnější jak Gilly. Velice rád baští.

Obě jsou zvyklé jen v bytě, používají samozřejmě wc a škrabadlo. Jsou krmeni kvalitním krmivem.

Půjdou bydlet pouze spolu (jsou na sebe zvyklý již 4 roky), půjdou bydlet POUZE do bytu, na adopční smlouvu. Majitelka chce zůstat v kontaktu v novým majitelem. Je to pro ní neuvěřitelně těžké. Pokud bude v novém domově problém, majitelka si kočky vezmě zpět❗️

Kočičky se nachází na Karlovarsku. Kontaktovat můžete přímo útulek nebo 739783127.

 

Moris

Dne 28.03.2020 odjel Moris do svého nového domova, kde bude mít kočičí kamarády a zkušené páníčky. Hodně štěstí. 

 

Dne 16.11.2019 jsme přijali 3 sourozence, které byli v bedně před útulkem. Jedním z nich je kocourek Moris. Moris je krásný odrostlý kocourek, ve věku cca 7 měsíců. Moris je již vykastrovaný, FeLv a FIV negativní, očkovaný a potřeboval by svého člověka. 

Sklepníci

Dne 07.03.2020 odjel do nového domova sklepníček moureček, hodně štěstí. 

Dne 13.03.2020 odjel do nového domova sklepníček zrzeček, hodně štěstí. 

 

16.01.2020 se bráškové bohužel vrátili z adopce, proto hledají nový domov. Kluci jsou vykastrovaní. Nyní je bráškům kolem 7-8 měsíců. 

 

Želvinka, zrzeček a mourísek hledají nové domovy. Jsou to koťátka stará zhruba 10 týdnů, narodila se v díře pod panelákem vedle rušné silnice. Jsou odparazitovaní a čekají na milující rodiny. 

 

Dne 21.11.2019 odjeli do společného domova dva bráškové - moureček a zrzeček. Hodně štěstí kluci. 

Dne 21.12.2019 odjela do nového domova želvinka, hodně štěstí. 

Jenda

Dne 22.02.2020 našel Jedna svůj nový domov, kde bude mít parťáka, dříve útulkového Šmatlíka. Hodně štěstí. :)

 

Kocourek je již zdravý, vykastrovaný a připravený jít do nového domova. 

 

Dne 02.02.2020 jsme přijali hubeného kocourka, který se zjevil u baráku, hned u silnice. Byl tam takto týden, než se podařilo získat důvěru. Má veliký průjem a zanedbaný kožíšek. 

Hugo

Kocourek je odparazitovaný, zahojený po kastraci a bez průjmu. Hugo je totální mazel, 100% gaučák, který si nechá drbat bříško hodiny. Hledá domov, kde bude postel a gauč jeho denní náplní.

 

Dne 21.01.2020 jsme přijali velkého zrzavého kocourka, který se usídlil v oblasti nepřizpůsobivých, kde bydlel pod auty 4 měsíce a vyjídal popelnice. Je zakápnutý proti parazitům a až se aklimatizuje čeká ho kastrace. Je moc vděčný a hodně odpočívá. Má i silný průjem. 

 

Hugo odjel dne 10.02.2020 do svého nového domova, kde bude bydlet s Popelkou, kterou rodina adoptovala pár dní před Hugem. Hodně štěstí. 

Ťapáček

Dne 03.02.2020 jsme přijali zhruba 6 měsíčního kocourka se stroupky na těle. Přinesl ho mladý klučík s tím, že našli 3 koťátka v krabici, ale dvě zemřela. Kocourek je hodný, mazlivý. 

 

Kocourek odešel dne 8.2.2020 do nového domova, kde si ho vypiplají a dají do kupy. Hodně štěstí. 

Popelka

Kočička podstoupí kastraci a po zahojení může jít do nového domova, je to obrovský mazel. Vděčná holka. 

 

Dne 19.12.2019 jsme přijali krásnou mladou ušmudlanou kočičku, která se pohybovala u hlavní silnice, šla za každým člověkem klidně i do auta nebo vchodu. Kočička dostala Stronghold a vyspává, je velice unavená.

 

Holčička byla na kastraci, zahojená a dne 31.01.2020 odjela do nového domova. Hodně štěstí.

 

Honzík

Honzík pobíhal u vlakového nádraží, chtěl mermomocí domů do tepla, chtěl aby ho pustili do obchodu, do restaurace, cpal se lidem do aut. U nádraží se takto zdržoval měsíc. 12.11.2019 jsme pro kocourka vyslali vyslance Honzu, který ho našel, naložil do auta a přivezl k nám. Nepotřeboval ani přepravku, kocourek šel dobrovolně.

Proto se jmenuje Honzík :) a hledá domov, je to mazel, moc hodný kluk, nevadí mu jiné kočky. Kastrovaný, očkovaný, testovaný.

 

Honzík odjel dne 30.01.2020 do nového domova, hodně štěstí chlape.

Puclík

Dne 26.01.2020 jsme přijali tohodle playboye. Krásný, cca 2,5 měsíční kocoureček, celý ušmudlaný a strašně hladový se najednou vyskytl ve vesnici u lidí, co mají veliké psy. Kocourek je pěkně upovídaný, hladový a veliiiký mazel. Již je zakapnutý proti parazitům. 

 

Kocourek odjel dne 29.01.2020 do rodiny, kde si ho vypiplají. Hodně štěstí broučku. 

Sestřičky

Dne 10.01.2020 jsme nechali kastrovat 3 holčičky od pána z ubytovny, s tím, že se jim pokusíme najít domov nebo se vrátí k pánovi. 17.01.2020 odjela jedna ze setřiček do domova a dne 28.01.2020 dostaly šanci zbylé dvě setřičky, které na sebe byly hodně vázané a odjely do nového domova spolu :) v novém jsou holky pojmenované Mášenka a Maruška. Takže holky, hodně štěstí přejeme. 

Bohoušek

Bohoušek už je zdravý jako řípa a vyhlíží své nové doma :) 

Dne 3.10.2019 jsme přijali kocourka, zhruba 4 měsíce starého. Jeho sourozenec se bohužel pomoci nedočkal. Kocourci byli nalezeni v motoru auta, kde se snažili zahřát. Bohoušek je velmi nastydlý, zmatený a smutný. Bohoušek je strašně vděčné koťátko. 

 

Bohoušek se po dlouhé době dočkal svého nového domova, do kterého odjel 26.01.2020. Hodně štěstí srdíčkový kluku. 

Kleofášek, Uriášek a maminka

Dne 3.11.2019 jsme přijali černého klučíka, který se schovával ve křoví, je opravdu hodně nastydlý. Dostává atb a musí být opravdu v teple. 

Byla objevena celá rodinka a proto jsme dne 5.11.2019 přijali dalšího černého klučíka.

12.11.2019 se měla vracet maminka kocourků po kastraci zpět do lokality, ale dala nám najevo, že prostě nepůjde zpátky ven a pořád se vracela do auta. Tak jsme jí dali šanci a je u nás se svými dětmi. A je to neskutečný vděčný mazlík. 

 

Kluci jsou již zdravý a hledají své nové rodiny :)

 

Jejich maminka odjela 22.11.2019 do nového domova ke starším lidem, hodně štěstí.

 

Dne 13.12.2019 odjel do nového domova kocourek Uriášek, hodně štěstí. 

 

Kleofášek byl nakonec Klea :) a dne 26.01.2020 se i ona dočkala svého nového domova. Hodně štěstí. 

Viktorka

Dne 22.01.2020 jsme přijali krásnou mourovatou holčičku, zhruba 7 měsíců starou. Kočičku nechávali ohřívat přes den na vrátnici jedné firmy a v noci kočička mrzla bůh ví kde. Už je v bezpečí a v teple. Bude zakápnutá proti parazitům a až si nás trošku zvykne, čeká jí kastrace a bude pokukovat po novém domově. 

 

Dne 24.01.2020 se do Viktorky zamilovali lidé, kteří si holčičku dají do kupy. Je milována od první chvíle a už si to užívá na gauči. Hodně štěstí. 

 

Dlouhosrstá kočička

Dne 17.01.2020 se stala super věc, kočička po kastraci od pána z ubytovny našla domov, vybrala si lidi sama. Hodně štěstí. 

Medvídci

Dne 28.10.2019 jsme přijali 4 koťátka z ulice (3 kocourky a jednu holčičku), kde je pomalu začla mamina opuštět a oni nebyli v bezpečí (děti si je půjčovaly na hraní u silnice). Kocourci se chytli společně, holčička o pár hodin později (fotku holčičky dodáme). Koťátkům je cca 10 týdnů. Zatím jsou odblešení a jednou odčervení. 

 

Krémový kocourek našel dne 9.11.2019 svůj nový domov. Hodně štěstí :)

 

Dne 16.11.2019 odjel do domova zrzeček. Honě štěstí. :)

 

Dne 30.11.2019 odjel do svého nového domova bílomoureček. Hodně štěstí. :)

 

 

Malvínka - Želvinka sklepníková

Holčička, cca 4 měsíce stará hledá svůj nový domov. Žila s brášky pod panelákem ve sklepě, kde jeden z brášků zaplatil životem díky jedu na krysy. Zbylá 3 koťátka se povedlo odchytit. Bráškové (moureček a zrzeček) měli to štěstí a našli společný domov. Svou novou rodinu by chtěla i krásná želvinka. 

 

Dne 21.12.2019 odjela Malvínka do nového domova. Hodně štěstí. 

Lupinka

Dne 5.1.2020 našla Lupinka svůj domov, bude z ní jedináček. 

 

Dne 30.12.2019 jsme přijali tuhle malou 3,5 měsíční holčičku, která se přitoulala k lidem, které mají veliké psy. Lidé jí dali zateplenou boudičku, ale Lupinka chtěla domů, do tepla. Již je zakapnutá proti parazitům a po karanténě bude hledat nový gaučový domov. Je to obrovský mazlík. 

Čikita

Dne 5.1.2020 odjela Čikita do nového domova. Hodně štěstí. 

 

Dne 2.1.2020 jsme přijali krásnou černou kočičku, věkem cca 8 měsíců, možná do roka, která hledala lidi a jídlo venku již přes týden. Kočička je docela hubená a dost hladová. Lidi má ráda, je mazlivá. 

Bobeš

Dočasná péče se mu stala domovem :)

 

Malý přes dva měsíce starý opuštěný kocourek.
Ocitl se z nějakého důvodu na jednom městském sídlišti. Chlapeček plakal, když ho tedy k sobě vzala jedna dobrá duše a dala mu najíst, tak myslela že kocourek sní i tu misku jak byl hladový. Domov hledá pouze bytový.

 

 

Anička a Tadeášek

Dne 26.11.2019 jsme přijali tato dvě koťátka. Bíločerná Anička a bílozrzek Tadeášek. Koťátka se přitoulala k popelnicím na rušné silnici. Začala se o ně zajímat jistá žena se slovy, že si holčičku vezme někam na firmu a klučíka odháněla se slovy "fuj, ty se mi nelíbíš, jdi!"

Obě miminka budou hledat nový domov a již nyní si o ně můžete předběžně zavolat :)

 

Dne 13.12.2019 odjel do nového domova Tadeášek. Hodně štěstí. 

Dne 20.12.2019 odjela do nového domova Anička. Hodně štěstí. 

 

 

 

Vendelín

Dne 19.10.2019 jsme přijali nádherného mohutného kocoura Vendu. Žil několik let na ulici, kde ho hodné dámy krmily. Nestrádal, ale za každým chodil a chtěl do náruče a pozornost. Kocourka jsme ošetřili a krásně si zvykl. Usmálo se na něj ale štěstí a dne 13.12.2019 odjel do nového domova k dalším kočičím kamarádům a moc milé kočičí rodině. Tak hodně štěstí Vendo :)

Lojzík

Lojzík přišel v jedno brzké ráno do firmy a snažil se dostat do tepla. Nehodlal se vzdát až usnul na okenním parapetu. Nikdo kocourka nehledal a nikdo neví, kde se ve firmě ocitl. Lojzíkovi je zhruba 6-7 měsíců a je již vykastrovaný. Ostatní kočičky má rád. 

 

Dne 13.12.2019 odjel do nového domova Lojzík, hodně štěstí. 

Uriášek

Dne 5.11.2019 byl přijatý malý černý kocourek, nemocný z křoví. Dne 13.12.2019 odjel do nového domova do kočičí rodiny, kde mu doléčí očíčko. Hodně štěstí.