Našli domov

Doufáme, že tato kategorie bude ze všech největší, protože každá kočička si zaslouží najít své kočilidi :)

Nový

Isis

Přijali jsme malou holčičkou nalezenou u obchodního domu pod auty. Kočička se u nás moc dlouho neohřála, prošla karanténou a frčela do svého nového domova, odjela do něj dne 03.09.2020. Hodně šěstí :)

Aktualizováno

Bejby

Bejby našla svůj nový domov, hodně štěstí :) 

 

Bejby hledá domov, je to totální mazel, je zvyklá na kočičky, ale může být i jedináček. Stačí jí člověk, na kterém neustále visí :) 

 

Dne 14.07.2020 jsme přijali holčičku, která se toulala na frekventovaném parkovišti, hladová, špinavá. Je to obrovský mazel a zatím vyhlíží nový domov, do kterého bude moct v září. Je narozena zhruba 5/2020, zatím léčíme mírné nachlazení. 

Domů půjde odčervená, očkovaná. 

Kocourek od přechodu

Kocourek byl vyléčen, vykastrován a vrácen zpět do lokality, protože to je plachý kocour. V lokalitě je zázemi pro kočky a jsou pravidelně krmeny. 

 

Dne 25.07.2020 jsme přijali velkého kocourka, který seděl na přechodu a čekal. Čekal na pomoc. Kocourek bojuje, vypadá to na obrovský svrab, který mu sestoupil až do obličeje. 

Rozárka s uzlíčkama

Všechna koťátka od Rozárky mají své nové domovy, Rozárka zatím na svůj domov čeká. 

 

Dne 18.06.2020 podstoupila Rozárka kastraci, všichni jsou odparazitovaní. Koťátka budou k odběru v polovině července, očkovaná. Domov hledají dva černí kluci a dvě mourovaté holčičky. 

 

03.06.2020 Koťátka prospívají, hodně baští a čeká je první odčervení. Rozárka začíná lidem důvěřovat, dává se do kupy. Koťátka budou k odběru v první polovině července. 

 

Dne 17.04.2020 jsme přijali kočičku, kterou jsme pojmenovali Rozárka. Rozárka porodila 15.04.2020 ve sklepě domu v Sokolově 5 miminek. Rozárka u nás miminka odkojí, poté podstoupí kastraci. Uzlíčkům se budou hledat nové domovy, až budou připraveni. 

Rozárka je vystrašená kočička, která má opálené vousky. Lidem moc nevěří, nevíme co zažila. 

Zrzinka

Zrzinka odjela dne 21.08.2020 do nového domova spolu s půlnočátkem Tomíkem, hodně štěstí. 

 

Zrzinka už je krásná a zdravá holčička a poohlíží se po novém domově. 

 

Dne 14.06.2020 jsme přijímali zhruba 5 týdnů starou holčičku, potlučená na čumáčku na tlamičce a na pacince má obrovskou podlitinu. Seděla u silnice, zmoklá jak kuřátko, celá špinavá, vypadá to, že ji někdo odhodil z rozjetého auta.

 

Půlnočátka

Dne 21.08.2020 odjel do domova Tomík, poslední půlnočátko, hodně štěstí. 

 

Dne 29.09.2020 odjel do domova černý kocourek Jerry, hodně štěstí. 

 

Dne 27.07.2020 odjela do domova Žofinka, hodně štěstí.

 

Koťátka už jsou krásná a zdravá a budou pokukovat po nových rodinách.

 

Dne 01.06.2020 o půlnoci jsme přijali koťátka v hrozném stavu ze Sokolova. Koťátka jsou narozena zhruba na konci dubna/začátkem května. Při příjmu byla studená, hladová. Po zahřátí, dokrmení stříkačkou kotěcím sunarem, podání glukózy s vodou a sirupu na posílení imunity, podání atb a otřených a vykapaných očíčkách pookřála. 

Černý kocourek a jedna holčička byli první den na dokrmu, nyní už baští sami z mističky. Jejich o půlku menší sestřička je stále na dokrmu. Nejmenší holčička dostala jméno Žofinka a při příjmu byla skoro mrtvá. 

Tomík - půlnočátko

Tomík odjel do společného domova se Zrzinkou dne 21.08.2020 :)

 

Tomík je jedním z půlnočátek, koťátek přijatých o půlnoci jednoho dne, vypiplaný v domácí péči. Narozen cca 5-6/2020. Domov hledá bytový a může si s sebou vzít kamarádku zrzinku :) 

Myšička

Myšička odjela dne 30.08.2020 do nového domova :)

 

Dne 27.07.2020 jsme přijali hodně bolavou kočičku, až srdce usedá, koťátko staré sotva dva měsíce. Vyhublé, nastydlé až hrůza s obrovským průjmem. Kočička dostala vet. ošetření a test nám naštěstí nepotvrdil panleu.

Choulila se pod autem na parkovišti u Kauflandu v Sokolově, kdo ví jak dlouho.

Bolavá holčička

Kočička odjela do nového domova, kde si jí vypiplají k obrazu svému :)

 

Dne 14.08.2020 jsme přijali maličkou černou holčičku, která byla bita svým majitelem. Má bolavá zádíčka.

Koťata - ihned k odběru

Všechna koťata mají nové domovy, nebyla umístěna v útulku. 

 

Koťata narozena zhruba v půlce března 2020 hledají nové domovy. Nejsou umístěna v útulku, hledají domov přímo od majitelky. V případě zájmu se ozvěte přímo útulku a kontakt předáme. Koťata se nacházejí v Sokolově. 

Bibi - od Rozárky

Dne 21.08.2020 odjela Bibi do svého nového domova. 

 

Cerna krasna holcicka, docaskove jmeno Bibi byla nejmensi z vrhu a malou zustane ❤️, narodila se 15.4.2020, je odcervena, 2x ockovana, Felv a Fiv negativni.

 

Je zvykla na pejska i na kocicky. Uprednostnuji rodinu bez malych deti a prednostne jen do bytu bez pristupu ven, nebo do domecku daleko od silnice, samozrejme s bydlenim uvnitr. Nachází se v dočasné péči pod naší spolkem. Spojení na dočaskovou tetu 739 783 127. 

Miuška

Dne 23.08.2020 odjela Miuška (v novém domově Rozárka) ke své nové rodině. 

 

Krásná zachranena buchta vyhlíží nové otroky 💖 je narozena zhruba 5/2020, zatím jen odčervená, léčíme ještě mírné nachlazení.

Připravena jít domů bude během září, dostatek casu na nakup veci pro kocicku 🙂

Je to klidná kočička, ohromný mazel. S jinymi kocickami nema problem. 🐈

 

 

Černoušek od Rozárky

Dne 8.8.2020 odjel kocourek do svého nového domova, hodně štěstí :)

 

Jako jediný ještě nemá přislíbený domov černoušek od zachráněné Rozárky. Cernousek kocourek, rád se mazlí a spí na klíně, ale umí i zlobit :). Narozen 15.4.2020, domů může jít v polovině července. Odcerveny, ockovany. Nejlepe k dalsi kocicce, jen do bytu. 

 

Bráška ze Svatavy

Dne 24.07.2020 odjel do domova další z brášků ze Svatavy. Hodně štěstí. 

Holčička z Ona

Dne 24.07.2020 odjela holčička do svého domova k panu nálezci, byla to láska na první pohled. Hodně štěstí. 

 

Dne 14.07.2020 jsme přijali tuhle krásnou holčičku z chebské benzinky Ono, kde jí zřejmě někdo vyhodil. Naštěstí nebyla obsluze ani kolem jedoucímu pánu lhostejná a tak je holčička u nás.

Viktorka - pacička

Dne 25.07.2020 jsme přijali malé koťátko, holčičku, zhruba 5 týdnu starou. Našla jí mladá slečna na staveništi. Viktorka má zřejmě vrozenou vadu paciček, na některé nemá vůbec polštářky ani drápky, na některé má třeba jen 2 polštářky. Holčičku jsme uměle dokrmili, ukázali jí paštičku. Je moc šikovná.

Druhý den odjela Viktorka (novým jménem Pacička) do domácí péče, která se jí stala domovem, kde bude milovaná. 

Bolek

Boleček odjel dne 18.07.2020 do svého nového domova, kde bude mít kočičí kamarády. Hodně štěstí. 

 

Kocourkovi se celý obličej sloupal, včetně oušek. Vypadá to, že byl opařený. Nyní je z něj už krásný kastrovaný kocourek a hledá nový domov. S kočičkami nemá problém. 

 

Dne 22.04.2020 jsme přijali bolavého kocourka z Karlových Varů. Kocourek proto dostal jméno Bolek. Snažil se najít jídlo u slepiček, sotva se vlekl, rodina neváhala a odvezla ho na veterinu. Dostal infuzi a léky. Kocourek je celý nateklý, musí bojovat. 

Bráškové ze Svatavy

Dne 17.07.2020 odjeli do společného domova dva bráškově ze Svatavy, hodně štěstí :) 

Beruška a Bellinka

Obě holčičky zůstávají v domácí péči - již nebudou nabídnuty k adopci. 

 

Beruška je v léčení. Podezření na špatné srdíčko. Domov zatím nehledají. 

 

Tyhle dvě uměle odkojené sestřičky již hledají nový domov, pouze do bytu a nejlépe společně. Prožily si za svůj krátký živůtek už dost nepěkných věcí a rádi by měly svou rodinu. Pokud půjdou bydlet zvlášť, nejlépe k další kočicce. Holčičkám je zrhuba 9 týdnů. 

 

Dne 3.11.2019 jsme přijali dvě malé holčičky, staré cca 3 týdny. Holčičky neumějí baštit sami, proto jsme si je museli vzít domů do domácí pěče a dokrmovat. Holčičky jsou plné blech, ale jsou strašně mazlivé a vděčné. 

Fanynka

Dne 16.07.2020 odjela Fanynka do nového domova, hodně štěstí :)

 

Fanynka už je skoro zdravá kočička a pokukuje po nové rodině. Vypadá to, že bude mít delší chloupky. Mazlivá holčička. 

 

Dne 29.06.2020 jsme přijali tuto malou princeznu z obce poblíž Františkových Lázní, kde ji vyčmuchal pejsek v trávě. Narozena zhruba na konci května 2020. Je strašně nastydlá, dostává antibiotika a sirup na posílení imunity. 

Mourek I.

Dne 27.06.2020 odjel do domova Moureček, hodně štěstí :)

 

Moureček už by mohl jít do domova, nevadí mu jiné kočičky, ale mohl by být i jedináčkem. Hodí se ke starším klidným lidem, kde by jim dělal společníka na gauči. Nejlépe jen do bytu. 

 

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Mourek I. je starší kocourek se špatnou srstí. Je po kastraci a musí se dát dohromady jak psychicky, tak fyzicky. Zpočátku byl protivný, ale nyní se už chodí mazlit, krásně baští, používá wc a dokonce i škrabadlo. 

 

Láďa

Dne 17.06.2020 odjel Ládík do svého nového doma a snad už domova, který bude napořád. Hodně štěstí Ládíčku. 

 

Ládík byl dne 17.04.2020 vrácen z adopce, hledáme pro něj nový, pouze bytový domov. Je zvyklý na jiné kočičky, vykastrovaný, očkovaný. 

 

Dne 10.01.2020 jsme přijali dospělého bílého kocourka, který déle jak 14 dní plakal na ulici. Ze zoufalství se pak již nechal chytit. Je to pěkný umňouknánek a moc vděčný kocourek. 

 

Na Ládíka se usmálo štěstí a dne 12.01.2020 odjel do domova. 

Bráška první

Dne 18.06.2020 odjel do svého nového domova první z pěti odložených brášků. Hodně štěstí. :) 

Bráškové

Dne 07.06.2020 odjeli kluci do nového společného domova, hodně štěstí.

 

26.05.2020 jsme přijali dva brášky. Paní majitelka má kočičku, která každý rok rodí a některá koťata poté odváží na statek takhle malinká. Naštěstí se tihle dva dostali k nám, kde mají šanci na gaučový domov. Jsou narozeni cca ke konci dubna. Již odčervení. 

Annie

Dne 06.06.2020 odjela Annie do nového domova, potřebovala být opět milovaná, což se jí splnilo. Hodně štěstí. 

 

Dne 30.05.2020 se nám po 7 letech vrátila z adopce kočička Annie, jejíž panička vážně onemocněla a rodina si kočičku vzít nemohla. Kočička je kastrovaná. Ztrátu svého domova nese velice těžce, takže pro ní sháníme domov u starších lidí nebo u klidné rodiny. Není zvyklá na jiná zvířata. Jen do bytu. Ohromný mazel. 

Elis

Dne 07.06.2020 odjela Elis do nového domova k sestřičce Amáje, aby se vzájemně podporovaly, protože jsou to obě plašší kočičky. Hodně štěstí :) 

 

Dne 16.11.2019 jsme přijali 3 sourozence, které byli v bedně před útulkem. Jedním z nich je kočička Elis. Elis je krásná odrostlá kočička, ve věku cca 7 měsíců. Zatím je trošku poseroutka, ale to napravíme. Elis je již vykastrovaná. 

Žolík

Dne 29.05.2020 odjel Žolík do svého nového domova, hodně štěstí. :)

 

Dne 15.04.2020 jsme přijali kocourka Žolíka ze Žlutic. Kocourek byl celou zimu na ulici a chodil se najíst ke svým krmičům, ale nyní přišel pokousaný na krku, ránu má hnisavou a zapáchající, nyní je rána očištěna a kocourek má antibiotika. Pokud se rána nezačne zlepšovat, bude se muset vyčistit hlouběji pod narkózou. Žolík je obrovský mazel, hodně baští a tvrdě spí. 

Amája

Dne 30.05.2020 se na Amáju usmálo štěstí a odjela do nového domova, hodně štěstí :)

 

Dne 16.11.2019 jsme přijali 3 sourozence, které byli v bedně před útulkem. Jedním z nich je kočička Amája. Amája je krásná odrostlá kočička, ve věku cca 7 měsíců. Zatím je trošku poseroutka, ale to napravíme. Amája je již kastrovaná. 

Bábinka

Bábinka odjela dne 16.5.2020 do nového domova, kde zaplní místo po smrti 17 leté kočičky, hodně štěstí babičko naše. 

 

Bábinka je již připravená do nového domova, je to moc hodná kočička, která by ráda sdílela gauč s někým klidným, jen v bytě. Nevadí jí jiné kočičky. Odčervená, odblešená. 

 

Dne 27.11.2019 jsme přijali tuto starou, mazlivou, opuštěnou a bolavou kočičku z lokality vlakového nádraží. Kočička se musí dát dohromady a hlavně potřebuje klid. 

 

Dne 10.03.2020 podstoupila Bábinka operaci, kde ji bylo vyjmuto nenávratně poškozené očíčko a byly jí ošetřeny zoubky. 

Kamil II.

Kocourek odjel dne 09.05.2020 do svého nového domova, kde zaplní srdce po zemřelém starém kocourkovi. 

 

Dne 15.04.2020 jsme přijali kocourka, původně jen na kastraci. Bohužel kocourek je velice nastydlý, je v léčení již 14 dní a je vidět jen malé zlepšení. Kocourek pochází z Jindřichovic. Felv a Fiv negativní, kastrovaný. 

Kamil je obrovský mazel a časem bude vhodný jako gaučový parťák, který ke všemu moc rád baští. 

Koťátko Kačenka

Dne 05.05.2020 odjela holčička do svého nového domova, hodně štěstí. :)

 

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Kočička je dnes již po kastraci, z plachého koťátka se stal mazel. Kočička se narodila zhruba v listopadu 2019. Kastrovaná, odparazitovaná, Felv a Fiv negativní, očkovaná. 

Micinka

Micinka odjela dne 06.05.2020 do svého nového domova, hodně štěstí Micinko. 

 

Tato kočička se stala nechtěným dědictvím a byla vyhozena z bytu na ulici, pobyla tam asi týden, než se jí podařilo najít. Kočička je kastrovaná. Mourinka není úplně nejmladší kočička a hledá domov, nejlépe jako jedináček nebo s jednou hodnou kočičkou. Skupinu koček nemusí. Jinak je to moc hodná a mazlivá kočička. Kastrovaná, Felv a Fiv negativní, očkovaná. 

Čenda a Hašlerka

Dne 1.5.2020 odjely obě kočičky do společného domova, hodně štěstí. 

 

Kocorek je již zdravý. Oba jsou obrovští mazlové. Domov hledají pouze společný, protože se mají moc rádi a jsou na sebe fixovaní. Jsou to mladé kočičky.

 

Dne 17.02.2020 jsme přijali černobílého kocourka. O den později , tj. 18.02.2020 černou kočičku. Jsou to velicí kamarádi a kdo ví, třeba i sourozenci. Oba spolu běhali několik týdnů v ulicích města a nikdo se o ně nehlásil. Oba jsou mladí, zhruba rok staří, jsou mazlivý a velmi dobří strávníci. Kočičky jsou již kastrované a u kocourka léčíme veliký průjem. 

 

Mourek II.

Dne 22.04.2020 odjel Mourek do nového domova, kde má psího kamaráda a bude po čase moct i na zahrádku. 

 

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Mourek II. je mohutný kocourek, je mazlivý. Domníváme se, že byl bitý, když ho člověk hladí k ocásku, ožene se nebo kousne a čeká, že dostane. Moureček je hodný a bude potřebovat hodného a trpělivého človíčka. Kastrovaný, věkově cca 3-4 roky. 

 

Šťopík, Štěpánek, Štěpánka

Všichni tři sourozenci byli v dočasné péči na vymazlení, ale paní mazlíci se zamilovala a všichni tři tím našli trvalý domov. 

 

Aktualizace: Všechna 3 koťátka jsou již po kastraci a čekají na nové domovy. A ze Šťopíka se vyklubala Šťopka, takže dvě holčičky a klučík. 

 

Štěpánka - bílá kočička s mourovatým ocáskem a mourovatou ofinkou, je to drzounka, potřebuje zkušeného mazlícího člověka.

Štěpánek a Šťopík - kluci jsou také bojácní, ale nejsou tak drzý jako Štěpánka. Potřebují mazlícího člověka.

Všechna 3 koťátka potřebují vymazlit, bohužel jsou bojácná. Všechny čeká kastrace. 

 

Dne 14.11.2019 jsme přijali tyhle malé cvrčky. Koťátka se zabydlela ve vyhrabané díře pod garážema. Bílé koťátko má jen půlku ocásku. Cvrčkové potřebují čas, zatím člověku moc nevěří, ale to se srovná :) 

Bubu

Budu odjela dne 09.04.2020 do nového domova, kastrovaná, FeLv a Fiv negativní. Hodně štěstí holčičko.

 

Bubu je již po kastraci a má neustále problém s očíčkem, které léčíme. 

 

Dne 2.12.2019 jsme přijali tuto odrostlou holčičku, která plakala skoro 14 dní na parkovišti u obchoďáku. Po příjmu dostala hned najíst a díky teplému pelíšku usla a spala celých 24 hodin, jak byla vyčerpaná. Okamžitě dostala Stronghold na parazity a atb, protože je dost nastydlá.

Bubu hledá teplý domov v posteli, klidně k další kočičce. Má ráda lidi a vyžaduje pozornost. 

Gilly, Tormund

Kočičky odjeli dne 31.03.2020 společně do nového domova, držme jim palce. 

 

Hledáme novou perfektní rodinu pro kocourka a kočičku, rovnou od majitelů. Nejsou v útulku. 
Ač to sama nepodporuji, bohužel kočičky musí z důvodu silné alergie najít nový domov (6 prášků denně, 3x týdně asmatické záchvaty, čistička vzduchu, robotický vysavač, každý den utřený prach, akupunktura, homeo,...vše vyzkoušeno - bohužel bez výsledku). A teď něco o kočičkách.

Gilly (světlá zrzka) - narozena v březnu 2016. Kastrovaná, pravidelně očkovaná i odčervovaná. Je přítulná, ale jako každá ženská je svá a přijde jen, když chce ona. Nemá ráda cestu autem.

Tormund (černý kocourek) - narozen cca červen 2016. Kocourek je kastrovaný, pravidelně očkovaný a odčervovaný. Je to obrovský mazel, milující společník, rád si hraje. Je drobnější jak Gilly. Velice rád baští.

Obě jsou zvyklé jen v bytě, používají samozřejmě wc a škrabadlo. Jsou krmeni kvalitním krmivem.

Půjdou bydlet pouze spolu (jsou na sebe zvyklý již 4 roky), půjdou bydlet POUZE do bytu, na adopční smlouvu. Majitelka chce zůstat v kontaktu v novým majitelem. Je to pro ní neuvěřitelně těžké. Pokud bude v novém domově problém, majitelka si kočky vezmě zpět❗️

Kočičky se nachází na Karlovarsku. Kontaktovat můžete přímo útulek nebo 739783127.

 

Moris

Dne 28.03.2020 odjel Moris do svého nového domova, kde bude mít kočičí kamarády a zkušené páníčky. Hodně štěstí. 

 

Dne 16.11.2019 jsme přijali 3 sourozence, které byli v bedně před útulkem. Jedním z nich je kocourek Moris. Moris je krásný odrostlý kocourek, ve věku cca 7 měsíců. Moris je již vykastrovaný, FeLv a FIV negativní, očkovaný a potřeboval by svého člověka. 

Sklepníci

Dne 07.03.2020 odjel do nového domova sklepníček moureček, hodně štěstí. 

Dne 13.03.2020 odjel do nového domova sklepníček zrzeček, hodně štěstí. 

 

16.01.2020 se bráškové bohužel vrátili z adopce, proto hledají nový domov. Kluci jsou vykastrovaní. Nyní je bráškům kolem 7-8 měsíců. 

 

Želvinka, zrzeček a mourísek hledají nové domovy. Jsou to koťátka stará zhruba 10 týdnů, narodila se v díře pod panelákem vedle rušné silnice. Jsou odparazitovaní a čekají na milující rodiny. 

 

Dne 21.11.2019 odjeli do společného domova dva bráškové - moureček a zrzeček. Hodně štěstí kluci. 

Dne 21.12.2019 odjela do nového domova želvinka, hodně štěstí. 

Jenda

Dne 22.02.2020 našel Jedna svůj nový domov, kde bude mít parťáka, dříve útulkového Šmatlíka. Hodně štěstí. :)

 

Kocourek je již zdravý, vykastrovaný a připravený jít do nového domova. 

 

Dne 02.02.2020 jsme přijali hubeného kocourka, který se zjevil u baráku, hned u silnice. Byl tam takto týden, než se podařilo získat důvěru. Má veliký průjem a zanedbaný kožíšek. 

Hugo

Kocourek je odparazitovaný, zahojený po kastraci a bez průjmu. Hugo je totální mazel, 100% gaučák, který si nechá drbat bříško hodiny. Hledá domov, kde bude postel a gauč jeho denní náplní.

 

Dne 21.01.2020 jsme přijali velkého zrzavého kocourka, který se usídlil v oblasti nepřizpůsobivých, kde bydlel pod auty 4 měsíce a vyjídal popelnice. Je zakápnutý proti parazitům a až se aklimatizuje čeká ho kastrace. Je moc vděčný a hodně odpočívá. Má i silný průjem. 

 

Hugo odjel dne 10.02.2020 do svého nového domova, kde bude bydlet s Popelkou, kterou rodina adoptovala pár dní před Hugem. Hodně štěstí. 

Ťapáček

Dne 03.02.2020 jsme přijali zhruba 6 měsíčního kocourka se stroupky na těle. Přinesl ho mladý klučík s tím, že našli 3 koťátka v krabici, ale dvě zemřela. Kocourek je hodný, mazlivý. 

 

Kocourek odešel dne 8.2.2020 do nového domova, kde si ho vypiplají a dají do kupy. Hodně štěstí. 

Popelka

Kočička podstoupí kastraci a po zahojení může jít do nového domova, je to obrovský mazel. Vděčná holka. 

 

Dne 19.12.2019 jsme přijali krásnou mladou ušmudlanou kočičku, která se pohybovala u hlavní silnice, šla za každým člověkem klidně i do auta nebo vchodu. Kočička dostala Stronghold a vyspává, je velice unavená.

 

Holčička byla na kastraci, zahojená a dne 31.01.2020 odjela do nového domova. Hodně štěstí.

 

Honzík

Honzík pobíhal u vlakového nádraží, chtěl mermomocí domů do tepla, chtěl aby ho pustili do obchodu, do restaurace, cpal se lidem do aut. U nádraží se takto zdržoval měsíc. 12.11.2019 jsme pro kocourka vyslali vyslance Honzu, který ho našel, naložil do auta a přivezl k nám. Nepotřeboval ani přepravku, kocourek šel dobrovolně.

Proto se jmenuje Honzík :) a hledá domov, je to mazel, moc hodný kluk, nevadí mu jiné kočky. Kastrovaný, očkovaný, testovaný.

 

Honzík odjel dne 30.01.2020 do nového domova, hodně štěstí chlape.

Puclík

Dne 26.01.2020 jsme přijali tohodle playboye. Krásný, cca 2,5 měsíční kocoureček, celý ušmudlaný a strašně hladový se najednou vyskytl ve vesnici u lidí, co mají veliké psy. Kocourek je pěkně upovídaný, hladový a veliiiký mazel. Již je zakapnutý proti parazitům. 

 

Kocourek odjel dne 29.01.2020 do rodiny, kde si ho vypiplají. Hodně štěstí broučku. 

Sestřičky

Dne 10.01.2020 jsme nechali kastrovat 3 holčičky od pána z ubytovny, s tím, že se jim pokusíme najít domov nebo se vrátí k pánovi. 17.01.2020 odjela jedna ze setřiček do domova a dne 28.01.2020 dostaly šanci zbylé dvě setřičky, které na sebe byly hodně vázané a odjely do nového domova spolu :) v novém jsou holky pojmenované Mášenka a Maruška. Takže holky, hodně štěstí přejeme. 

Bohoušek

Bohoušek už je zdravý jako řípa a vyhlíží své nové doma :) 

Dne 3.10.2019 jsme přijali kocourka, zhruba 4 měsíce starého. Jeho sourozenec se bohužel pomoci nedočkal. Kocourci byli nalezeni v motoru auta, kde se snažili zahřát. Bohoušek je velmi nastydlý, zmatený a smutný. Bohoušek je strašně vděčné koťátko. 

 

Bohoušek se po dlouhé době dočkal svého nového domova, do kterého odjel 26.01.2020. Hodně štěstí srdíčkový kluku. 

Kleofášek, Uriášek a maminka

Dne 3.11.2019 jsme přijali černého klučíka, který se schovával ve křoví, je opravdu hodně nastydlý. Dostává atb a musí být opravdu v teple. 

Byla objevena celá rodinka a proto jsme dne 5.11.2019 přijali dalšího černého klučíka.

12.11.2019 se měla vracet maminka kocourků po kastraci zpět do lokality, ale dala nám najevo, že prostě nepůjde zpátky ven a pořád se vracela do auta. Tak jsme jí dali šanci a je u nás se svými dětmi. A je to neskutečný vděčný mazlík. 

 

Kluci jsou již zdravý a hledají své nové rodiny :)

 

Jejich maminka odjela 22.11.2019 do nového domova ke starším lidem, hodně štěstí.

 

Dne 13.12.2019 odjel do nového domova kocourek Uriášek, hodně štěstí. 

 

Kleofášek byl nakonec Klea :) a dne 26.01.2020 se i ona dočkala svého nového domova. Hodně štěstí. 

Viktorka

Dne 22.01.2020 jsme přijali krásnou mourovatou holčičku, zhruba 7 měsíců starou. Kočičku nechávali ohřívat přes den na vrátnici jedné firmy a v noci kočička mrzla bůh ví kde. Už je v bezpečí a v teple. Bude zakápnutá proti parazitům a až si nás trošku zvykne, čeká jí kastrace a bude pokukovat po novém domově. 

 

Dne 24.01.2020 se do Viktorky zamilovali lidé, kteří si holčičku dají do kupy. Je milována od první chvíle a už si to užívá na gauči. Hodně štěstí. 

 

Dlouhosrstá kočička

Dne 17.01.2020 se stala super věc, kočička po kastraci od pána z ubytovny našla domov, vybrala si lidi sama. Hodně štěstí. 

Medvídci

Dne 28.10.2019 jsme přijali 4 koťátka z ulice (3 kocourky a jednu holčičku), kde je pomalu začla mamina opuštět a oni nebyli v bezpečí (děti si je půjčovaly na hraní u silnice). Kocourci se chytli společně, holčička o pár hodin později (fotku holčičky dodáme). Koťátkům je cca 10 týdnů. Zatím jsou odblešení a jednou odčervení. 

 

Krémový kocourek našel dne 9.11.2019 svůj nový domov. Hodně štěstí :)

 

Dne 16.11.2019 odjel do domova zrzeček. Honě štěstí. :)

 

Dne 30.11.2019 odjel do svého nového domova bílomoureček. Hodně štěstí. :)

 

 

Malvínka - Želvinka sklepníková

Holčička, cca 4 měsíce stará hledá svůj nový domov. Žila s brášky pod panelákem ve sklepě, kde jeden z brášků zaplatil životem díky jedu na krysy. Zbylá 3 koťátka se povedlo odchytit. Bráškové (moureček a zrzeček) měli to štěstí a našli společný domov. Svou novou rodinu by chtěla i krásná želvinka. 

 

Dne 21.12.2019 odjela Malvínka do nového domova. Hodně štěstí. 

Lupinka

Dne 5.1.2020 našla Lupinka svůj domov, bude z ní jedináček. 

 

Dne 30.12.2019 jsme přijali tuhle malou 3,5 měsíční holčičku, která se přitoulala k lidem, které mají veliké psy. Lidé jí dali zateplenou boudičku, ale Lupinka chtěla domů, do tepla. Již je zakapnutá proti parazitům a po karanténě bude hledat nový gaučový domov. Je to obrovský mazlík. 

Čikita

Dne 5.1.2020 odjela Čikita do nového domova. Hodně štěstí. 

 

Dne 2.1.2020 jsme přijali krásnou černou kočičku, věkem cca 8 měsíců, možná do roka, která hledala lidi a jídlo venku již přes týden. Kočička je docela hubená a dost hladová. Lidi má ráda, je mazlivá. 

Bobeš

Dočasná péče se mu stala domovem :)

 

Malý přes dva měsíce starý opuštěný kocourek.
Ocitl se z nějakého důvodu na jednom městském sídlišti. Chlapeček plakal, když ho tedy k sobě vzala jedna dobrá duše a dala mu najíst, tak myslela že kocourek sní i tu misku jak byl hladový. Domov hledá pouze bytový.

 

 

Anička a Tadeášek

Dne 26.11.2019 jsme přijali tato dvě koťátka. Bíločerná Anička a bílozrzek Tadeášek. Koťátka se přitoulala k popelnicím na rušné silnici. Začala se o ně zajímat jistá žena se slovy, že si holčičku vezme někam na firmu a klučíka odháněla se slovy "fuj, ty se mi nelíbíš, jdi!"

Obě miminka budou hledat nový domov a již nyní si o ně můžete předběžně zavolat :)

 

Dne 13.12.2019 odjel do nového domova Tadeášek. Hodně štěstí. 

Dne 20.12.2019 odjela do nového domova Anička. Hodně štěstí. 

 

 

 

Vendelín

Dne 19.10.2019 jsme přijali nádherného mohutného kocoura Vendu. Žil několik let na ulici, kde ho hodné dámy krmily. Nestrádal, ale za každým chodil a chtěl do náruče a pozornost. Kocourka jsme ošetřili a krásně si zvykl. Usmálo se na něj ale štěstí a dne 13.12.2019 odjel do nového domova k dalším kočičím kamarádům a moc milé kočičí rodině. Tak hodně štěstí Vendo :)

Lojzík

Lojzík přišel v jedno brzké ráno do firmy a snažil se dostat do tepla. Nehodlal se vzdát až usnul na okenním parapetu. Nikdo kocourka nehledal a nikdo neví, kde se ve firmě ocitl. Lojzíkovi je zhruba 6-7 měsíců a je již vykastrovaný. Ostatní kočičky má rád. 

 

Dne 13.12.2019 odjel do nového domova Lojzík, hodně štěstí. 

Uriášek

Dne 5.11.2019 byl přijatý malý černý kocourek, nemocný z křoví. Dne 13.12.2019 odjel do nového domova do kočičí rodiny, kde mu doléčí očíčko. Hodně štěstí.

Kuky

Kuky je mladý kocourek, který byl nalezen jednou rodinou, byl u nich pár dní, ale asi jim nepadl do oka, tak ho prostě přinesli k nám. Bez zeptání, bez domluvy. Kocourek je velice kontaktní a mazlivý. Má ale dlouhodový problém s očíčkem, má poškozenou rohovku, ale na kráse mu to neubírá. Kuky hledá domov jako jedináček, na ostatní kočičky je protivný a rád by měl člověka pro sebe. Kastrovaný. 

 

Dne 13.12.2019 odjel do domova, bude jedináček, už to mooc potřeboval. Hodně štěstí. 

Březilka

Kočička Březilka byla přijatá z jedné vesnice nedaleko Sokolova, kde jen na zahrádce rodila a rodila. Její poslední koťátka byla umrcena "třísknutím" o zem. U nás je kočička již po kastraci a po plném zotavení, jak fyzickém, tak psychickém, bude hledat domov. Je to kočička mladší, cca do 3 let věku. Je hodná a nekonfliktní. 

 

Dne 14.12.2019 odjela do svého domova, hodně štěstí. 

Adélka

Dne 3.11.2019 jsme přijali dvě holčičky, které vyběhly na hlavní silnici z pole. Na Adélku se usmálo štěstí 15.11.2019, ale o týden později byla vrácena z adopce. Proto tahle malinká krásná holčička hledá znovu nový a teď už trvalý domov! Je stará cca 12 týdnů. Mazlivá, kontaktní. Jiná kočička v domácnosti výhodou. 

 

Dne 11.12.2019 odjela do nového domova Adélka, tentokrát snad už natrvalo. Hodně štěstí maličká. 

Oskárek medvídkový

Oskárek, kocourek věkem cca 4 měsíců žil se svými brášky a sestričkou na střeše kůlny, kde si je ke hrám půjčovaly malé děti. Ovšem koťátka pomalu začala zkoumat okolí a z jedné strany kůlny je hlavní silnice a z druhé potok, nebylo tam pro ně bezpečno. Dva bráškové již našli domov a Oskárek a jeho sestrička na něj teprve čekají. 

Oskárek je mazel první kategorie, v náručí je doslova tekutý a rád žužlá celý obličej. 

 

Dne 30.11.2019 odjel kocourek do nové rodiny. Hodně štěstí :)

Holčičky z pole

Dne 3.11.2019 jsme přijali dvě holčičky, staré cca 6-7 týdnů, které vyběhly pod auto z pole. Žádné baráky, jen pole a silnice, je jasné, že se holčiček chtěl někdo zbavit. Při podání tabletky na blešky hlady kousaly prst. Při jídle na sebe vrčely a dokonce se i kousaly do tlapek, celou dobu strašně mňoukaly. Obě jsou velmi hubené, jde jím cítit každá kost.

 

Dne 15.11.2019 odjela černobílá Barča do svého nového domova. Hodně štěstí. - holčička byla vrácena z původní adopce. 

 

Dne 17.11.2019 odjela do nového domova i druhá žížalka Miluška. Hodně štěstí. 

Maminka

Dne 22.11.2019 odjela do nového domova maminka černých kluk Ludvíka a Ládíka. Odjela bydlet ke starším lidem a zaplní jejich srdíčka po ztrátě jejich staré kočičky. Hodně štěstí :)

Mourinka

Dne 21.11.2019 odjela mourinka do nového domova, hodně štěstí .

 

Dne 2.10.2019 jsme přijali zhruba 3 měsíční holčičky ze zahrádek, které zřejmě slouží jako odkladiště kočiček. Mourovatá holčička pomalu poznává, že lidi jsou fajn. Kočička je odparazitovaná a hledá domov, kde se jí budou věnovat. 

Houbička Mourinka

Dne 4.10.2019 jsme přijali 3 krásná koťátka, která vykoukla na pána, když houbařil. Někdo je odložil do lesa. Koťátka jsou zhruba 3 měsíce stará, odparazitovaná a hledají nové domovy. Domov hledá mourovatá holčička, její sourozenci domov již našli a ona stále vyhlíží.

 

Želvinka našla dne 20.10.2019 domov. 
Zrzeček našel dne 9.11.2019 domov. 
Mourinka odjela dne 21.11.2019 do nového domova. 

Kominíček

Dne 21.11.2019 odjel kocourek do nového domova, hodně štěstí :)

 

V dočasné péči máme kocourka, kterého se sourozenci někdo vyhodil v krabici k benzínové pumpě. Sourozenci již domovy našli a kocourek by ho rád měl také. Jsou mu cca 4 měsíce a je to mazlík, je naučený na wc, baští granulky, kapsičky a je zvyklý na děti a jiné kočky. Je odparazitovaný.

Květuška

Dne 20.11.2019 odjela do nového domova kočička Květuška, hodně štěstí :)

 

Dne 13.11.2019 jsme přijali opuštěnou holčičku, kterou někdo zřejmě vyhodil a ona čekala týden před vchodem. Je to strašný mazlík a potřebuje svého člověka. Je to závisláček. Je jí tak do doka věku. 

Samík

Samík zůstává v rodině náhradní macešky :)

 

Tenhle malý mrňousek se našel jako 12 denní miminko v lese s dalšími, ale už většími koťátky. Maličký už zkouší sám dlabat, zatím tedy nic moc, ale vše se naučí, zatím je uměle kojený. Za pár týdnů bude připraven jít do nové rodiny. Domov hledá pouze bytový s milující rodinou. 

Dlouhosrstky

Maminka a její koťátko se objevili u popelnic. Přijali jsme je 30.10.2019, kdy se podařilo je konečně odchytit. Maminka podstoupí kastraci a bude hledat domov, stejně jako její miminko. Zatím jsou v karanténě. Miminku jsou cca 2-2,5 měsíce. 

Maminka i její koťátko kocourek odjeli do dočasné péče, která se jim stane domovem :) hodně štěstí. 

Houbička Zrzek

Dne 9.11.2019 odjel do domova kocourek zrzeček, který byl nalezen pánem v lese při houbaření. Hodně štěstí :)

Bojovníčci z příkopu

Dne 27.10.2019 jsme přijali 3 koťátka, která žila v příkopu, zmoklá, zmrzlá. Jsou jim cca 2 měsíce, jsou to drobci. Zatím jsou odblešení, budeme postupně odčervovat. 

Kočičky zvracely škrkavky. Hodně baští a hlavně odpočívají. Zrzeček odjel do dočasné péče, kde se mu bude individuálně věnovat naše kočičí pomocnice, péče o srst a jeho plachost vyžaduje více pozornosti. A kdo ví, třeba se mu dočaska stane i domovem :)

 

Dne 9.11.2019 odjela do svého nového domova mourovatá holčička a černý kocourek odjel do dočasné péče, která se mu docela jistě stane i domovem. Hodně štěstí :)

 

 

Kája

Kájík našel dne 8.11.2019 svůj domov. Hodně štěstí. :)

 

Kocourek Kája je mladý kocourek, který k nám přišel úplně náhodou. Chytal se na benzínové stanici zraněný kocourek, ale než se chytil, chytil se první Kája. V širokém okolí žádný barák, zahrada ani chata. Nevíme, kde se tam vzal. Kája je kastrovaný a očkovaný a hledá novou rodinu. Zřejmě by uvítal baráček s občasnou vycházkou ven na zahrádku. Do bezpečné lokality, s pelíškem na gauči a daleko od silnice. Ale určitě by byl spokojený i v bytě. 

Kocourek rád sedává jako člověk a jen tak sleduje okolí :)

Motůrka

Dne 2.11.2019 odjela do nového domova malá holčička z motůrku, kde si jí dají do kupy, v domácím prostředí jí bude lépe. Hodně štěstí. 

 

Dne 30.10.2019 jsme přijali malou holčičku, která 3 dny plakala na parkovišti na velkém sídlišti a běhala z motoru do motoru. Je jí zhruba 6 týdnů a je zázrak, že přežila a nebo že s někým neodjela v motoru. Je to malé vyplašené miminko, musí se rozkoukat a přibrat. 

Bublinka

Dne 1.11.2019 odjela do svého nového domova. Hodně štěstí. :)

 

Svou novou rodinu hledá malá 8-9 týdenní Bublinka, odparazitovaná, odčervená. Narodila se na zahrádkách, kde byla odsouzená k životu bez člověka a rozením koťat pořád dokola.

Domov hledá pouze bytový, bez malých dětí a k další kočičce. Má ostatní kočičky moc ráda a jako jedináčkovi by jí nebylo dobře. Má jí u sebe slečna Mirka, dočaskářka. Kontakt pro zájemce na Bublinku 739 783 127. 

Malina

Dne 1.11.2019 odjela do nového domova naše Malina, snad se zabydlí rychle. Hodně štěstí. :)

 

Malina je kočička odložená na zahrádkách. Je to cca 2 letá kočičí slečna, která je kastrovaná a očkovaná. Hledá svůj nový domov nejlépe jako jedináček nebo k hodné kočičce. Skupinu koček nemusí. Má ráda společnost člověka, je to velice kontaktní kočička. 

Kofilka

Dne 25.10.2019 odjela do svého nového domova Kofilka. Hodně štěstí :)

Kofilka se k nám dostala z nejmenované firmy, kde se jen tak ocitla se svýma sestřičkama. Nebylo tam pro ně bezpečno. Kofilka je malá hravá kočička, která při pouhém pohledu vrní a žádá pozornost. 

Kočička je odčervená, odparazitovaná, zhruba 7-8 týdnů stará. 

Fidorka

Dne 25.10.2019 odjela Fidorka do svého nového domova. Hodně štěstí :)

Fidorka se k nám dostala se svýma sestřičkama, kterou je i Kofilka. Pochází z nejmenované firmy, kde pro ně nebylo bezpečno. Fidorka je prvotřídní mazlík, čeká na gauč u nových dvojnožců. Ráda se mazlí a ráda si hraje.

Fidorka je stará zhruba 7-8 týdnů stará kočička, odčervená, odparazitovaná. 

Houbička želvinka

Dne 20.10.2019 odjela do domova želvinka nalezená se sourozenci v lese. Hodně štěstí :)

Želvinka - Agátka

Krásná želvinka ze zahrádek odjela do domova dne 18.10.2019. Nebyla ani nabízena, protože hned měla přislíbený domov. Jen musela projít karanténou. Měj se krásně doma. 

Šediváček

Dne 2.9.2019 odjel do nového domova Šediváček z kukuřičného pole. Hodně štěstí :)

Fousek a Májinka

Dne 10.9.2019 našli společný domov Fousek a Májinka. Hodně štěstí :) 

Habinka

Kočička byla nalezena v Habartově u silnice dne 14.9.2019, kde byla samá bažina. Kočička tam měla dokonce boudu, ve které byla odložená. Byla velice nastydlá. Po zaléčení našla krásný domov. Hodně štěstí. :) 

Mourinka Aninka

Mourinka byla nalezena v igelitové tašce v Anenské vsi. U nás prošla karanténou, vyléčila se z nachladnutí a dne 25.09.2019 našla domov. Hodně štěstí :)

Bílozrzek turista

Bílozrzek se doslova připojil k turistům ve městě a pronásledoval je, a přišel s nimi až k nám. Kocourek u nás prošel karanténou, vyléčil se dne 25.09.2019 našel svůj nový domov. Hodně štěstí. :)

Nelinka

Nelinka se ocitla ve městě, kde byla tahána malýma dětma. Holčička si u nás odpočinula a dne 25.09.2019 našla nový domov. Hodně štěstí :)

Myška a Miky

Bílá Myška a zrzeček Miky k nám byli přivezeni, když jejich majitelka tragicky zahynula. Oba po čase našli dne 20.09.2019 dokonce společný domov. Hodně štěstí :).

Zrzeček a černobílý kocourek

Dva kluci, co se našli v příkopě našli na konci září 2019 nové domovy. Nešli bydlet spolu, ale mají nové parťáky. Hodně štěstí. :)

Jožínek

Kocourek se objevil v nejmenované vesnici, kde plakal dva dny na plotě a bál se psů. Kocourek u nás byl jeden den a hned si ho paní zamilovala. Hodně štěstí :)

Čokoládka

Dne 4.10.2019 odjela do nového domova Čokoládka, sestřička Kofilky a Fidorky. Hodně štěstí. :)

Pupík z kukuřice

Dne 4.10.2019 odjel do nového domova jeden z Pupíků, kteří se našli v kukuřičném poli. Hodně štěstí :)

Moureček

Dne 6.10.2019 odjel do nového domova kocourek Moureček, který se z ničeho nic ocitl na sídlišti a nikomu nechyběl. Hodně štěstí :)

Eliška

Dne 5.10.2019 odjela do nového domova kočička Eliška, nalezená v lese se sourozenci Edíkem a Otíkem. Hodně štěstí :)

Eda

Dne 5.10.2019 odjel do domova Edík, kocourek nalezený v lese se sourozenci. Hodně štěstí. :)

Otík

Do nového domova odjel dne 8.10.2019 maličký kocourek Otík, který se našel v lese. Hodně štěstí :)