Nové příjmy

V tomto albu najdete kočičky, které jsme nově přijaly, včetně jejich fotografíi. 

Nový

Indiánek III.

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Indiánek III. je krásný kocourek, dnes již kastrovaný.

Sice na nás ještě syčí, ale už začíná zkoumat a být zvědavý. Uvidíme časem, jak se bude chovat, případně bude v budoucnu nabízen k adopci. 

Koťátko I. - kocourek

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Kocourek je dnes již po kastraci, z plachého koťátka se začíná stávat mazel, ale ještě potřebuje čas. Do budoucna bude nabízen k adopci. Kocourek se narodil zhruba v září 2019. 

Indiánek II.

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Indiánek II. je krásný kocourek, dnes již kastrovaný, ještě má problém s očíčkem.

Sice na nás ještě syčí, ale už začíná zkoumat a být zvědavý. Uvidíme časem, jak se bude chovat, případně bude v budoucnu nabízen k adopci. 

Indiánek I.

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Indiánek I. je krásný kocourek menšího vzrůstu, dnes již kastrovaný. Zatím to vypadá na divokého kocourka, uvidíme jak se bude chovat časem a když tak zůstane u nás ve virtuální adopci. 

Mourek II.

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Mourek II. je mohutný kocourek, je mazlivý. Domníváme se, že byl bitý, když ho člověk hladí k ocásku, ožene se nebo kousne a čeká, že dostane. Moureček je hodný a bude potřebovat hodného a trpělivého človíčka. Kastrovaný, věkově cca 3-4 roky. 

 

Mourek I.

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Mourek I. je starší kocourek se špatnou srstí. Je po kastraci a musí se dát dohromady jak psychicky, tak fyzicky. Zpočátku byl protivný, ale nyní se už chodí mazlit, krásně baští, používá wc a dokonce i škrabadlo. 

Až bude úplně fit, bude nabídnutý do adopce. 

Mamina

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Takhle kočička je mamina 6 koťátek, které jsou také u nás. Mamina mladá kočička, je kastrovaná a začíná z ní být mazel, ale potřebuje ještě chvíli čas. Poté bude nabídnuta k adopci.