V léčení

Kočičky, které se musí nejprve uzdravit ze zranění nebo po operačních zákrocích než se dají k adopci se nám zatím ukážou zde.

Koťátka z Divadelní

Všichni jsou zatím v léčení, až budou fit a povyrostou, budou hledat nové domovy. 

 

Dne 19.09.2021 jsme přijali třetího sourozence malých cvrčků, malého kocourka. Ten se našel plakající venku.

Dne 17.09.2021 byla přijata sestřička malého cvrčka, která byla zavřená ve studeném sklepě v Divadelní ulici.

Dne 15.09.2021 jsme přijali malého cvrčka z Divadelní ulice v Sokolově, nachcípaný a maličký.

 

 

Zrzci z Nejdku

Dve kluci již našli své nové domovy, poslední klouček zatím zůstává v dočasné péči - je v léčení. 

 

Dne 15.06.2021 jsme přijali tato 3 zrzavá klubíčka, kocourky. Mimina pocházejí z Nejdku a údajně je jejich maminka zanechala kde si na půdě a už se pro ně nevrátila. Dva kocourci prospívají, třetí bojuje s masivním začervením. 

Tonda Ťuplík

Dne 17.07.2021 jsme přijali sotva pár denního prcka, kterého našla v lese u Ostrova nad Ohří houbařka samotného. Kde se tam vzal si můžeme pouze domyslet. Maličky je na umělém dokrmu u dočaskové tety Lucky. 

Jindřiška

Aktuálně: Jindřišce byla potvrzena rakovina plic, holčička u nás dožije. Zatím se drží, jen občas hůře dýchá. Z tohoto důvodu nemohla ani podstoupit kastraci. 

 

V srpnu 2020 jsme přijali březí kočičku z Jindřichovic od pána, kterému se rozmnožily kočky od chatařů a chodily k němu na zahradu. Ostatní kočičky jsme nechali vykastrovat, koťátkům našli nové domovy a Jindřišku nechali u nás odrodit. 

Jinřiška měla od začátku problémy s dýcháním, byla začervená. Stále průběžně dostává antibiotika, dostala Zylexis na posílení imunity. Pomalu, ale jistě se dává dohromady :) Je to již starší kočička babička, jde to pomalu.