V léčení

Kočičky, které se musí nejprve uzdravit ze zranění nebo po operačních zákrocích než se dají k adopci se nám zatím ukážou zde.

Polárka - Poly

Dne 10.12.2019 jsme odchytili krásnou bílou holčičku, která se už delší dobu toulala a žebrala u obchodu, kde se i hřála u ventilátoru. Byla lidmi krmena, dostala i boudičku, ale byla hned u hlavní silnice. Někdo jí krmil, někdo kopal. Holčička je tedy u nás, podstoupí základní ošetření, kastraci a očkování a bude vyhlížet svůj nový domov. S kočičkami problém mít nebude, bude to vděčná kočička. 

 

Dne 30.01.2020 podstoupila kočička kastraci. 

Jonášek

 

25.12.2019

Jony vyrostl a přibral, už má skoro kilíčko, stále bere několik léků a ťuk, ťuk, ťuk...už jsme 14 dní bez záchvatu, ty když má, je to šílené, snad se to srovná, začíná si hrát, začíná být víc a víc kontaktní a mazlivý, ale umí se i naštvat , jen ten záchod mu nic neříká. Musí se denno denně koupat, ale dělá mu to dobře, klidně si v lázni schrupne. Jonášek zůstává v domácí péči. 

 

Dne 5.11.2019 jsme přijali 3 týdenního prcka. Byl na trávě mezi obchody a nad ním hejno strak, které do něj klovaly a snažily se ho zřejmě zabít. Maličký je na tom špatně, sice baští ze stříkačky, ale má časté záchvaty, které jeho maličké tělíčko nemusí vydržet. Maličký se nedokáže postavit na nohy, natož chodit. 

Malý dostává sirup na posílení imunity, vitamíny v pastě a prášky na utlumení, aby neměl tolik záchvatů. Kocourek je celý zmatený a stále celý bojácný. 

Stařenka

Dne 27.11.2019 jsme přijali tuto starou, mazlivou, opuštěnou a bolavou kočičku z lokality vlakového nádraží. Kočička se musí dát dohromady a hlavně potřebuje klid. 

Bela

Dne 3.11.2019 jsme přijali krásnou bílou kočičku, které jsme dale jméno Bela. Bela byla opuštěná a odložená kočička, velice prostydlá a špatně dýchá.