V léčení

Kočičky, které se musí nejprve uzdravit ze zranění nebo po operačních zákrocích než se dají k adopci se nám zatím ukážou zde.

Otík

Dne 14.03.2021 příjem zraněného kocourka z Jindřichovic. Kocourek má v sobě diabolku, která ovšem není tak hrozná, jako jeho zadní nohy. Zadní packy jsou od kolen dolů necitlivé. Otík dle veterináře musel kdysi prodělat veliký úraz (ránu tupým předmětem, srážka autem, kdo ví). Má sníženou citlivost ve stehnech, ocásku a v zádech. Bohužel packy od kolen dolů jsou odumřelé, ledové a již mu odpadla celá poškozená tkáň na jedné pacce tak, že mu šly vidět kosti prstů. 

Otíka jsme vzali k neurologovi, kde podstoupil amputaci. O dalším vývoji budeme informovat. 

Jindřiška

Aktuálně: Jindřišce byla potvrzena rakovina plic, holčička u nás dožije. Zatím se drží, jen občas hůře dýchá. Z tohoto důvodu nemohla ani podstoupit kastraci. 

 

V srpnu 2020 jsme přijali březí kočičku z Jindřichovic od pána, kterému se rozmnožily kočky od chatařů a chodily k němu na zahradu. Ostatní kočičky jsme nechali vykastrovat, koťátkům našli nové domovy a Jindřišku nechali u nás odrodit. 

Jinřiška měla od začátku problémy s dýcháním, byla začervená. Stále průběžně dostává antibiotika, dostala Zylexis na posílení imunity. Pomalu, ale jistě se dává dohromady :) Je to již starší kočička babička, jde to pomalu. 

Ledvinka

Dne 12.11.2020 jsme přijali tuto kočičku z areálu zdraví v Sokolově, hladová, promrzlá, sedřené zadní packy. Kočička byla na vyšetření a bohužel má selhání ledvin. Zatím baští a drží se, je mazlík. Má ledvinovou dietu a vitamíny na podporu imunity.