Virtuální adopce

Některé kočičky bohužel nejsou schopné dalšího osvojení. Často se jedná o polodivoká zvířátka, hodně staré kočičky nebo hodně hendikepované kočičky, které potřebují zvláštní péči, kterou by jinde nedostali. Takové kočičky u nás zůstávají na dožití a my se jim snažíme v jejich těžkých životních situacích co nejvíce ulehčit jejich žití. Vhodné jsou pouze k virtuální adopci. Děkujeme za pochopení.

Lojzík těšovický

Lojzík zatím zůstává v útulku a je možné ho virtuálně adoptovat. Klasická adopce je možná pouze zkušenému člověku a po osobním seznámení. 

 

Lojzík je odparazitovaný, vykastrovaný, očkovaný. Zpočátku je bázlivý.

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Kocourek je dnes již po kastraci, z plachého koťátka se začíná stávat mazel, ale ještě potřebuje čas. Do budoucna bude nabízen k adopci. Kocourek se narodil zhruba v září 2019. 

kocourek Krabička

Kocourek zatím zůstává v útulku a je možno ho virtuálně adoptovat. Klasická adopce je možná pouze zkušenému člověku a po osobním seznámení. 

 

Kocourek Krabička, protože se našel se setřičkou v krabici hledá nový domov. Kocourek věkem do jednoho roku, kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný. Velice kontaktní. Nejlépe k další kočičce. 

Bubla

Akt.: Bubla zůstane na útulku pod dohledem, je možné ho virtuálně adoptovat. Bublu trápí játra, ukázal se nějaký nález. Zatím podporujeme funkcni jater a čekáme na další výsledky. 

 

Bubla je již po kastraci, zahojený a klidně může vyhlížet nový domov. Je to klidný a mazlivý kocour, který by rád svého člověka. 

 

Bubla je u nás od 14.08.2021, kocourek měl poraněnou nohu a nosí hlavičku na stranu. Než se podařil odchyt, noha se zahojila. Bubla pochází ze Sokolova od divadla. Čeká ho vyšetření a kastrace. Je to veliký mazel a jedlík, určitě by časem mohl najít krásný domov.

Čert - mladší

Čertík se popral se zákeřnou nemocní, kterou díky bohu vyhrál. Ale stresem z nového prostředí, by se mu nemoc mohla vrátit a proto Čertík zůstává na útulku a je možné ho virtuálně adoptovat. 

 

V červenci 2020 jsme přijali 4 koťátka ze Svatavy, která se údajně našla u silnice. To jim byly zhruby 3 měsíce. Tři z nich našli domov, ale černouček Čertík u nás vyrostl. Je mu necelý rok, je kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný a hledá nový domov, nejlépe k další kočičce, je to velký hračička. Zároveň je to velký mazlík, ale v domově bude potřebovat čas na rozkoukání. 

Koťátka - bráškové

Poslední černý kocourek svůj domov nenašel, po čase u něj propukla závažná nemoc, ze které se dostal, ale tím se stal neadoptovatelným, aby se mu nemoc nevrátila z důvodu stresu z přesunu do jiného prostředí. Kocourka Čertíka je možno virtuálně adoptovat. 

 

Dne 26.07.2020 odjel do nového domova moureček, hodně štěstí. 

 

Dne 17.07.2020 odjeli do společného domova bílomoureček a černoušek, hodně štěstí.

 

Dne 18.06.2020 odjel domů první z pěti brášků, mourovatý kocourek. Hodně štěstí. 

 

Dne 22.05.2020 jsme přijali pět vymazlených koťátek, koukala jsem tedy bez brýlí, ale vypadá to na 5 hladových brášků. Údajně jsou to odložení nalezenci.

Neoparazitovaní a trochu nastydnutí, vše dáme do kupy pak naočkujeme a můžou běžet do rodin.

Mefiska

Mefiska z důvodu své nedůvěřivosti k cizím lidem zůstane na útulku, je možné ji virtuálně adoptovat. 

 

Mefiska je již zdravá holčička a hledá nový domov. Kastrovaná. 

 

Dne 2.11.2019 jsme přijali tuto černou kočičku, která nám dala zabrat. Koťátko bylo odchyceno po 2,5 hodině na parkovišti v motoru auta. Koťátko bylo totálně vystrašené až tak, že nás úplně všechny chtělo zabít :) a jako schovku použilo dohromady 6 aut, bylo rychlé jako střela a když prchalo byla z něj jen černá čmouha. Koťátko je velice nastydlé a má průjem. 

 

 

 

Zuzanka

Zuzanku virtuálně podporují pan Roman Dunda a Petra Lerchová, moc děkujeme.

Zuzanka pro svou plachost zůstane v útulku.

 

 

Zuzanka se krásně vyléčila, je to nádherná kočička a pokukuje po novém domově, ale jen ke zkušenému kočkaři, je ostražitá a není mazliva, potřebuje čas. Ostatní kočičky jí nevadí. Kastrovaná. 

 

Dne 8.10.2019 jsme přijali sraženou a težce zraněnou kočičku, která ležela na silnici v kaluži krve a naříkala. Kočička byla odvezena na kliniku, kde jí udělali rentgen a dostala inhed infuze. Zuzanka je celá bolavá, naštěstí nic zlomeného nemá, má odražený močový měchýř a v moči má příměs krve. Kočička je v šoku.

Věkem je to odrostlé koťátko. Držte kočičce palce a její stav budeme aktualizovat. 

Kočička Krabička

Jedna mourovatá holčička ze sourozenců svůj domov nenašla, od malička nebyla k lidem nakloněna. Proto zůstává v útulku a je možné ji virtuálně adoptovat. 

 

Dne 25.06.2020 v pozdních večerních hodinách přijali 4 koťátka z promočené krabice od popelnice ze Sokolova. Černý a mourovatý kocourek, mourinky holčičky. Narozeny zhruba na konci května. 

 

Do společného domova odjeli 7.7.2020 mourovatá holčička a černý klučík, hodně štěstí. :) 

 

Venda z továrny

Vendu virtuálně adoptovala paní Renata Landgrafová. Děkujeme. 

Venda zůstává v útulku ve virtuální adopci z důvodu nutnosti pravidelného hlídání jaterních hodnot. 

 

Venda v listopadu 2022 podstoupil ošetření zubů, kdy mu nezbyl ani jeden, ale už ho aspoň netrápí bolavá tlamka. 

 

Aktualizace: 10.03.2021 - Vendovo hodnoty jater jsou již o mnoh lepší, ale ještě ne úplně v normě, bude celý život odkázáný na Hepatic jaterní dietu a podává vitamínů na regeneraci jater (ostrtopestřec). Výsledky ale byly tak dobré, že Venda konečně podstoupil kastraci. Venda je i očkovaný a hledá domov, kde mu poskytnou dietu do konce jeho života a budou hlídat jeho jaterní hodnoty, v součinnosti s námi. 

 

Dne 11.05.2020 jsme přijali kocourka z KV, který žil v jedné továrně. Nemohl se postavit na zadní pacičku a strašně plakal. První návštěva u veterináře ukázala pohmatem zlomeninu, ale co je horší obrovská játra s velkými hodnotami, kocourek je celý žlutý. Ihned byla nasazena léčba a podpůrné vitamíny a hlavně hepatic dieta.

 

Dne 12.05.2020 byl kocourek znovu u veterináře, kde se mu dělal rtg nožičky, který potvrdil zlomeninu, ale bohužel v jeho stavu operaci nepřichází v úvahu. Dělalo se sono bříška, játra jsou opravdu obrovská. Jediné plus je, že kocourek s chutí baští a při podávání léků je vzorný. Potřebuje hodně síly. 

 

Kotě z Chotíkova - Divouš

Divouškovo virtuálním podporovatelem se stal pan Petr Adámek, moc děkujeme. 

 

Divouška jsme zařadili do virtuální adopce, protože je to plašánek a divoušek, bohužel není vhodný k adopci a tak hledá alespoň své virtuální podporovatele. 

 

Divoušek je krásný kocourek, který by rád svůj domov, kde mu dají dostatek času na zvyknutí, protože k cizím lidem není mazlivý a stále je plašší. Očkovaný. 

 

Dne 15.09.2021 jsme přijali kotě z Chotíkova, bohužel ještě nevíme, zda je to holka nebo kluk, kotě je divoké.

Bětka

Bětuška našla virtuální maminku, kterou se stala paní Marta Šimková, moc děkujeme. 

 

Akt.: Bětka nemá ráda lidi, je to plašanka a není zdravotně v pořádku, proto zůstává ve virtuální adopci.

 

V únoru 2020 probíhala kastrační akce na soukromém pozemku po zemřelé paní. Bětka je jedno z koťátek, které se odchytilo a do lokality již nevrátilo. Je kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná, ale stále plachá. Nový domov by potřebovala opravdu klidný a zkušený a nejlépe k další kočce, nebo třeba s jinou kočičkou od nás. 

Pájík

Pájíka virtuálně adoptovala paní Slávka Švadlenková, děkujeme. 

 

Pájík je mladý kocourek, který se našel v motoru auta a byl plachý. Na nás už je zvyklý, ale od ostatních na sebe nenechá sáhnout. Pájík byl i v domově, ale bohužel to nešlo, musel zpět k nám. Proto zůstává u nás a čeká na svého virtuálního páníčka. 

Jindřiška

Jindřišku virtuálně adoptovala paní Michaela Randošová, děkujeme. 

 

Jindřiška pro svou diagnózu již nemůže do adopce a proto jsme jí zařadili do virtuální adopce a tímto hledá své virtuální rodiče. Jindřišky stav je zatím neměnný. 

 

Aktuálně: Jindřišce byla potvrzena rakovina plic, holčička u nás dožije. Zatím se drží, jen občas hůře dýchá. Z tohoto důvodu nemohla ani podstoupit kastraci. 

 

V srpnu 2020 jsme přijali březí kočičku z Jindřichovic od pána, kterému se rozmnožily kočky od chatařů a chodily k němu na zahradu. Ostatní kočičky jsme nechali vykastrovat, koťátkům našli nové domovy a Jindřišku nechali u nás odrodit. 

Jinřiška měla od začátku problémy s dýcháním, byla začervená. Stále průběžně dostává antibiotika, dostala Zylexis na posílení imunity. Pomalu, ale jistě se dává dohromady :) Je to již starší kočička babička, jde to pomalu. 

Vlastička

Vlastičku virtuálně adoptovala paní Alena Mühldorfová, děkujeme. 

 

Vlastička pochází z Jáchymova z kolonie divokých koček, které žily u hotelu a byly tam nechtěné. Vlastičku a její kamarádku jsme přijali k nám. Vlastička je plachá kočička, proto zůstává v péči útulku a vy jí můžete pomoci virtuálně. 

Brambůrka

Brambůrku virtuálně adoptovala paní Milana Keaty s rodinou, děkujeme. 

 

Brambůrku málokdo zahlédne, je velice plachá a k lidem velmi opatrná. Přišla k nám totálně zablešená, žiznivá a hladová, vyzáblá. Dnes je z ní nádherná kočičí dáma, bohužel ustrašená. Proto zůstává jako obyvatelka útulku a lze jí podpořit virutální adopcí. 

Zrzí a Mourí

Zrzečka jsme bohužel našli mrtvého po bouřlivé silvestrovské noci :( moc nás to mrzí. 

 

Zrzí byl se svou maminkou Mourí zklamán člověkem, když se po odstěhování ocitli na baráku sami, bez jídla, bez lásky. Na místě jim nic nehrozilo, jezdili jsme je krmit, ale poté byl dům na prodej a začali tam bourací práce a pro kočičky to již nebylo bezpečné. Zrzí i Mourí byli poté v dočasné péči skoro 5 měsíců, kde podstoupili odparazitování a kastrace. 

Kočičky jsou na sobě velice závislé, mají jen jedna druhou. Proto zatím zůstávají v útulku, ale kdyby se našel hodný človíček, který by si zamiloval oba dva, mohli by jít bydlet do nového domova. Můžete je podporovat pomocí virtuální adopce. 

Lenička

Leničky a Tučňáčkovo virtální maminkou se stala paní Zita Venhodová s rodinou, děkujeme <3

 

Leničku zařazujeme do virtuální adopce pro svou plachost, není vhodná k adopci, ale můžete si jí adoptovat virtuálně :)

 

Leničku jsme přijímali vysoce březí v květnu 2020 z vesnice nedaleko Sokolova. Lenička je kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná. Je to plašší kočička, která hledá klidný domov nejlépe k další kočičce nebo s nějakým jejím spolubydlícím :) 

Potřebuje v domově čas na zvyknutí, není vhodní k dětem. 

Tučňák

Leničky a Tučňáčkovo virtální maminkou se stala paní Zita Venhodová s rodinou, děkujeme <3

 

Tučňák je k lidem velice nedůvěřitý a většinu času tráví se svou maminkou Leničkou, proto i jeho zařazujeme do virtuální adopce. 

 

Plašší kocourek, narozený v květnu 2020, kastrovaný,očkovaný, odparazitovaný hledá svou trpělivou rodinu. Při jídle a hře se nechá pohladit, jinak potřebuje čas. Domov hledá buď se svou maminkou Leničkou nebo k další kočičce do rodiny bez dětí.

Majer

Kocourek našel svou adoptivní maminku, kterou se stala paní Jolana Hrnčiříková až z Opavy, moc děkujeme. 

 

Mladý kocourek, narozený někdy v květnu 2020 byl odchycený na sídlišti Michal v Sokolově, od začátku je to plaché zvířátko, které se člověku vyhýbá, sáhnout na sebe nenechá. V místě pro kočky není bezpečno. Majer je kastrovaný, odparazitovaný a zůstává zatím u nás a uvidíme, co ukáže čas. 

Rozárka

Rozárku virtuálně adoptovala paní Michaela Kubátová Špryňarová, děkujeme <3

 

Rozárka byla v novém domově, bohužel odmítala jakoukoliv komunikaci i jídlo, tak se vrátila k nám a zůstane u nás, vybrala si sama :) Rozárku je tedy možno adoptovat virtuálně. 

 

Rozárka pochází z ulic města Sokolova, kde rodila a rodila. S posledními koťátky jsme ji přijali do dočasné péče pod útulek, kde koťata odchovala a všechna jsou spokojená v nových domovech. Rozárka je kastrovaná a ráda by našla také nový domov. Nevadil by jí byt ani domeček v klidně lokalitě bez silnice. 

Rozárka je mazel a má ráda pohlazení a lidskou společnost, nevadí jí ani ostatní kočky. 

Mourís

S Mourísem to byla náhoda. Jedné pozdní noci 24.2.2019 jsme jeli okolo parkoviště, kde byl hlouček lidí a koukali na zem. Bylo nám to divné, tak jsme odbočili za nimi. Skláněli se nad tělíčkem sražené kočky, co jen ležela a pomalu umírala. Přímo v centru města. Ihned jel Mourís na veterinu, kde mu pan doktor pomohl, dlouho jen ležel a odpočíval, bral atb, baštil a zase jen ležel. Měl otřes mozku, prokouslý jazyk, vyražených pár zubů, naraženou páteř a doslova odrtžený ocásek od páteře.

A teď? Řádí jako za mlada a je spokojený a šťastný. 

Mourís by mohl jít i do nové rodiny, je to kontaktní kocourek. Musel by se ale najít člověk, co kočičkám rozumí a dal by mu čas.  

Majerka

Mladá kočička, sestřička kocourka Majera, narozena někdy v květnu 2020 byla odchycena na sídlišti Michal v Sokolově, od začátku je to plaché zvířátko, které se člověku vyhýbá, sáhnout na sebe nenechá. V místě pro kočky není bezpečno. Majerka je kastrovaná, odparazitovaná a zůstává zatím u nás a uvidíme, co ukáže čas. 

Rita

Ritu virtuálně adoptovala paní Jitka Tremlová, moc děkujeme. 

 

Rita, moc nádherná divoká kočička, jako kotě byla odchycena v centru města na náměstí, kde samozřejmě nemohla zůstat. Je to opravdu divoká kočička a vůči cizím lidem nedůvěřivá. Rita zůstává stálou obyvatelkou útulku a lze jí podpořit virtuálně. 

Indiánek II.

Indiánovo virtuální maminkou se stala Majda Majková, děkujeme. 

 

Kocourek je zatím plachý, ale nechá se sebe sáhnout a občas se mu hlazení i líbí. Zatím zůstane u nás a bude zařazen do virtuální adopce a uvidíme časem, zda se z něj stane vhodný kocourek k adopci. 

 

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Indiánek II. je krásný kocourek, dnes již kastrovaný, ještě má problém s očíčkem.

Sice na nás ještě syčí, ale už začíná zkoumat a být zvědavý. Uvidíme časem, jak se bude chovat, případně bude v budoucnu nabízen k adopci. 

Potůček - Kuba

Kuba Potůček našel svou virtuální rodinu, děkujeme panu Radkovi a paní Romaně Hrkalovým. 

 

Dne 03.04.2020 jsme odchytili kocourka, který dostal jméno Potůček, protože se přidal k místní monitorované lokalitě kastrovaných koček, žijících u potoka. Potůček je cca 6 let starý kocourek dle zubů. Tělo má skoro celé holé, nyní je již zbavený zbytk dredů a hromady klíšťat, včetně bodláků. Kocourek má před sebou dlouhou cestou. 

Andulka

Andulka našla svou virtuání paničku, kterou se stala paní Irena Soukupová. Děkujeme. 

 

Andulka již zkoušela být v novém domově, ale nešlo to. Kočička má jistotu u nás, proto je zařazena do virtuální adopce a hledá svou rodinu. 

 

Andulka se spolu s dalšími kočičkami stala nechtěným dědictvím. Žila v bytě u starší paní, kde kočky byly plaché. Andulka je bojácná, leká se pohybů a bojí se předmětů, co člověk drží v ruce. Při příjmu byla vypelíchaná, zadredovaná. Kočičce je narozena zhruba v roce 2013, nikdy předtím nebyla veterinárně ošetřená. U nás je již kastrovaná a očkovaná. 

 

 

 

Andulka by mohla do adopce, ale pouze k hodně schopnému člověku, který má bohaté zkušenosti s kočičkami a dal by jí čas. Potřebuje klid, čas a trpělivost. 

Indiánek I.

Kocourek je plachý, není vhodný do adopce. Proto zůstává u nás a je zařazen do virtuální adopce.

 

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Indiánek I. je krásný kocourek menšího vzrůstu, dnes již kastrovaný. Zatím to vypadá na divokého kocourka, uvidíme jak se bude chovat časem a když tak zůstane u nás ve virtuální adopci. 

Kačenka

Kačenku virtuálně adoptovala paní Alena Loudová,moc děkujeme. 

 

Kačenka byla kdysi divoké zvířátko s koťaty, které nás k sobě nechtělo ani za nic pustit. Kočička se po dlouhých měsících osmělila a začala nás zkoumat. Po dalším čase zjistila, že se nás bát nemusí, a dnes už ví, že nám může plně důvěřovat. Kačí pochází z kolonie zablešených, nechtěných koček zdržujících se okolo jednoho paneláku, kde lidé kočky doslova nesnášeli a hrozili jim otravou. Kačenka je kontaktní kočička, ale je u nás od samého začátku, ještě když jsme obývali starou maringotku, proto by jí přechod do jiného domova neudělal dobře, doma je u nás. Můžete Kačenku adoptovat virtuálně. 

Ája

Áju virtuálně adoptovala paní Alena Loudová, moc děkujeme. 

 

Áju jsme přijali na jaře 2019 jako malé odrostlé kotě z kolonie množících se koček, kde probíhaly kastrace. Jenže byla plachá a plachou zůstala. Je vykastrovaná a krásná holka, ale není vhodná k adopci. Proto zůstala obyvatelkou útulku a vy jí můžete podpořit virtuáně. 

Fanynka a Fífa Nudličkovi

Dne 16.04.2020 odešel za duhový most k Velké kočce Nudlička. Odešel na selhán ledvin, kde mu nepomohly ani infuze. Je nám to moc líto. 

 

Fanynku, Fífu a jejich sourozence v roce 2017 přivezli lidé s tím, že je našli v příkopě u jedné malé vesnice, chodili tedy po sousedech, ale koťata v té době stará už zhruba 4 měsíce nikomu nepatřila, všechna byla nesmírně ustrašená a plachá, byla tři, koťata byla nemocná a do týdne nám jedno z nich zemřelo, další dvě - právě Fanynka a bráška Fífa Nudličkovi stále bojují se sníženou imunitou a pořád mají nudle, podle toho jejich příjmení.

Doma jsou u nás. Můžete oba dva podpořit virtuálně. 

Rostík

Rostíka virtuálně adoptovala Jana Planková, moc děkujeme.

 

Rosťa je velmi aktivní a živý kočičí kluk. Když má svou náladu, dokáže doslova běhat i po stropě. Vítá lidi s tkaničkami na botách a nedá jim pokoj, dokud jim tkaničky nerozváže. Je naším největším agentem při začleňování každé nové kočičky. Svým způsobem je to spokojený pan Kocour. Kdysi byl nalezen na silnici mezi lesy ještě s jednou kočičkou. Domov mu párkrát nevyšel, protože několik lidí si myslelo, že je čistě bílý a menší, ale i pro jeho hyperaktivitu. Rostík zůstává obyvatel útulku a můžete mu pomoci virtuální adopcí.

Leonka

Leonku virtuálně adoptovala slečna Michaela Sekyrková, moc děkujeme. 

 

Leonka je jednou z nejkrásnějších černých kočiček u nás. Odchytávali jsme jí jako malinké kotě v motoru auta. Leonka se nechá pohladit jen výjimečně, před lidmi má respekt. Cizí lidé ji neuvidí, kočička se schovává a komunikuje jen s námi. Proto musí zůstat u nás. 

Puntík

Puntíka virtuálně podporuje paní Lapková, děkujeme.

 

Puntík je osobnost, je svůj. Je to nádherný kocour, ale je plachý. Neměl zájem o lidi už jako koťátko. Zůstává u nás a adoptovat si ho a tím mu pomoci můžete virtuálně. 

Cikánek

Cikánka si virtuálně adoptovala Zuzka Doležalová, moc děkujeme. 

 

Cikánek byl odchycen v lokalitě nepřizpůsobivých občanů, kde žil se svými sourozenci. Sourozenci se ze dne na den poztráceli, zbyl jen Cikánek a jeho sestřička. Bydleli spolu v hromadě suti a nepořádku pod vlnitým plechem. Obě koťátka byla divoká a neskutečně hladová. Jeho sestřičku adoptovala naše hodná paní veterinářka a Cikánek zůstal u nás. Je to krásný kocour, který mezi našimi kočičkami vyniká svou velikostí. Kocourek je plachý a jen tak někdo ho neuvidí, cizákům se ukazuje jen vzácně, proto zůstává v útulku a je zařazen do virtuální adopce. Cikánek se narodil v roce 2017. 

Jaruška

Jarušku virtálně podporuje rodina Rejchových. Moc děkujeme. 

 

Jarunka pochází z ulice města, kde jsme jí odchytili za 5 minut 12, protože byla ve vysokém stupni březosti, kdy už pár týdnů chodila na jedno krmné místo. Kočičku jsme ochytili ve čtvrtek a v neděli nám porodila 4 krásná koťátka, po pár dnech k sobě přijala další 3 miminka a společnými silami jsme je vypiplali. Jaruška by si zasloužila ocenění maminka roku. Zůstává ve virtuální adopci a v péči útulku, protože je u nás zvyklá a je zvyklá na nás. K ostatním lidem je to velice plachá kočička.

 

 

Milunka Farská

Milunka se spolu s dalšími kočičkami stala nechtěným dědictvím. Žila v bytě u starší paní, kde kočky byly plaché. Milunka je bojácná, leká se pohybů a bojí se předmětů, co člověk drží v ruce. Při příjmu byla vypelíchaná, zadredovaná. Kočičce je zhruba 7 let, nikdy předtím nebyla veterinárně ošetřená. U nás je již kastrovaná a očkovaná. Není vhodná k adopci díky její plachosti, proto zůstává u nás v útulku a lze jí podpořit virtuálně. Je to sestřička Mourinky Farské. 

Sofinka a Simon

Sofinka a Simon jsou sourozenci, kteří se narodili hodně plaché kočičce, která u nás podstoupila kastraci a byla vypuštěna zpět do lokality. O sourozence neměl bohužel nikdo zájem, tak jsou u nás a my jsme jejich rodina. Adoptovat je lze virtuálně.