Hledají domov

Zde jsou všechny kočičky, které čekají na náruč plnou lásky, dobrot a hlazení. Naleznete zde jejich fotky společně s jejich příběhy.

Lubošek

Dne 14.08.2022 jsme přijali malého kočičího chlapečka z Lubů s ošklivě poraněnou přední packou, která musela být amputována. V pacce neměl maličký žádný cit. 

Pipi a koťátka (Štístko, Bianca, Babetka, Šmudla)

Všichni hledají nové domovy - koťátka jsou plně socializovaná, odchovaná v bytě, zvyklá na běžný chod domácnosti, naučená spát v posteli,díky výchově od mámy kočky a začlenění do kočičí smečky naučená správnému chování. Plně očkovaná, odčervená, zdravá a díky kvalitní stravě od narození (mléko od mámy a kvalitní krmivo) jsou silná a dobře rostlá.

 

V červnu 2022 se našla černá kočička ve sklepě paneláku v Novém Sedle, kde porodila svá 4 koťátka, z toho jedno se muselo oživovat, naštěstí to přežilo. 

Kubík

Dne 17.07.2022 jsme přijali bolavého kocourka ze Sokolova od hotelu Globál. Má za sebou zákrok - vyčištění ran na zádech, rány se musely zašít, jelikož byly hluboké až ke kostem s poškozenou svalovinou, zároveň byl vykastrován, aby se mu do budoucna tenhle zákrok s narkózou ušetřil.

Kocourek je již fit a hledá nový domov. 

Lásenka

Dne 15.06.2022 jsme přijali tuto kočičk z Habartova. Přivezla ji rodina s dětmi a vyprávěli mi, jak ji našli na ulici a bylo jim kočičky líto, tak ji vzali k sobě domů, ale jelikož už kočku mají, druhou si nechat nechtěli.

Kočička nejedla nepila klepala se strachy, schovávala se, bála se dojít si na záchůdek, několik dní jsem ji přemlouvala krmila ji granulkama až do krku dostávala Calo-pet pastu a stříkačkou vodu. Již sama krásně baští  už se i mazlí. 

Kastrovaná, očkovaná již vyhlíží nový domov. 

Baletka

Dne 30.06.2022 jsme přijali kočičku z Chebu, která za sebou tahala zadní nohy, protože spadla ze stromu a již se nepostavila. Po náročném období kočička sama baští, sama čůrá, kadí a dokonce už i lehce chodí. 

Sotva roční Baletka již vyhlíží nový domov. 

Sluníčková

V srpnu 2022 byla přijata tato maličká holčička, nalezená pobíhající na silnici v Sokolově. 

Otta a Miška

Dne 19.06.2022 jsme přijali tyhle kočky, které zůstaly 6 dní bez přísunu krmiva, čerstvé vody a čistého záchodku za dveřma jednoho sokolovského bytu. Již kastrovaní a očkovaní. 

Mohou jít bydlet spolu, ale i každý zvlášť. Oba jsou mazlivý a hodní. Jsou vhodní jako právoplatní členové Vaší rodiny do bytu.

 

Felix

Bohužel dne 10.06.2022 byl Felix vrácen z adopce :( tudíž hledá domov nový. Je to moc hodný kocourek a moc nechápe, proč je zase zpět mez xx kočkami a nespí se svým paníčkem v posteli :(

 

Felix se po 2 letech u nás dočkal svého domova <3 přišel k nám jako odrostlé kotě, domů šel vykastrovaný, očkovaný, odčervený, vymazlený. Domů odjel 23.1.2021. Hodně štěstí.

 

Felix přišel z ulice, prosil kolemjdoucí o pomoc, byl hubený a kožíšek měl zablešený, na bříšku měl kýlu. Felix je moc hodný a klidný kocourek, je vděčný za každé pohlazení. Felixovi je cca 8-10 měsíců, kastrovaný, očkovaný.

 

Micinka (Královské Pořičí)

Kočička Micinka, narozena 2019 - 2020 byla přijata v dubnu 2022, kdy přišla o domov a svého člověka, díky velmi těžké nemoci, kterou pán trpí a domů už se nevrátí.
Pán se Micinky ujal, když se o ni nedokázal postarat původní majitel, ale to už byla Micka březí, když porodila poprosil o pomoc s Mícou a koťaty nás.
Koťatům v tu dobu už bylo do půl roku, tak postupně přišla na řadu kastrace, hledání domovů a podařilo se.
Micinka se vrátila domu a společně s pánem si spokojeně žili, pak se pánovi udělalo zle a bohužel diagnóza byla velmi špatná, tak je Micinka zatím zajištěná, už také naočkovaná a potřebuje domov nový.
Je to moc moc hodná kočička, je klidná, mazlivá, milá, ale ráda by chodila ven.
 
Tedy pro ni hledám domov u lidí, kteří kočkám rozumí, kteří se budou těšit z její společnosti, dají jí k bydlení jejich dům a pro procházky jejich zahradu za kterou nebude silnice.
 

Žofinka, Ládík, Toník

Mamina Žofinka stále hledá svůj domov, krásná, kastrovaná, očkovaná kočička. 

 

Zrzeček Toník našel svůj nový domov, hodně štěstí <3

Ládík bude zatím zařazen do virtuální adopce z důvodu jeho plachosti, ale kdyby si někdo troufl, klidně by Ládík mohl odjet bydlet :)

 

Dne 2.11.2021 se konečně podařilo odchytit ze sokolovských ulic mazlivou kočičku a její koťátka. Bohužel celá rodina byla u frekventovaného místa a dvě koťátka na to doplatila.

Nyní je Žofinka již kastrovaná, očkovaná a hledá nový domov. Její koťátka černý kocourek Ládík a zrzavý kocourek Toník jsou již taky očkovaní a také rádi našli nové domovy. 

Poříčátka

Všechna miminka byla již naočkována a poslední, kdo hledá domov je bílomoureček Boris <3

 

Dne 12.05.2022 jsme přijali 4 opuštěná koťata z Královského Pořičí, koťata ležela v trávě vedle silnice, mamina nikde. Tři kluci (Boris, Denis, Cyril) a jedna holčička Dášenka. 

Josefína s koťatky (syčáci)

 

Nový domov hledá už jen mourovatý klučík Olle a maminka Josefína, ostatní již své nové rodiny našli <3

 

Na začátku května 2022 jsme přijali kočku s 5 koťaty ze Sokolova od pohřební služby. Kočička Josefína je kastrovaná a očkovaná a již hledá nový domov.

Měla 5 koťátek (3 kluci - Lass, Boss a Olle, 2 holky - Finny a Ginny), všichni očkovaní a hledající nové domovy. 

Engie

Kdo chce černého parťáka, se kterým se nebude nudit? Kocourek Engie (Endží) zachráněný z bazénu stále hledá domov. Asi roční, kastrovaný, očkovaný, do bytu nebo domku v klidné lokalitě bez silnice, klidně ke starším dětem, rád si hraje, je aktivní.
Bude potřebovat čas na zvyknutí na cizí prostředí a lidi. S dalšími kočkami vychází, ale rád se honí, takže spíš k podobně aktivní kočce.
Jako malé koťátko se topil v bazénu a prodělal těžký zápal plic, je náchylnější na nachlazení.
 
Engie se nachází v dočasné péči u slečny Ivany v Kynšperku nad Ohří - 721 194 855

Kikin

Mladý mazlivý a hravý kocourek Kikin hledá domov v bytě nebo domku bez přístupu ven, vhodný i ke starším rozumným dětem. Našel v zimě 2021, zmrzlý vyhublý vyhozený na poli u Chebu.
Je mu asi rok a půl, kastrovaný, FIV, FeLV negativní.
Má alergii na kuřecí maso, takže je nutné dodržovat přísnou dietu. Jinak zvrací, nejí, má průjem a dlouho trvá, než se dá dohromady. Z toho důvodu je vhodný pouze jako jedináček nebo ke kočce se stejnou dietou. Případně lze řešit oddělenými miskami na čip.
 
Kikin čeká v dočasné péči u slečny Ivany - 721194855, Kynšperk nad Ohří. 

Miky

Miky byl přijatý v dubnu z ulic Sokolova, kde se k němu nikdo nehlásil. Miky je kastrovaný a očkovaný. Uvítal by domeček v bezpečné lokalitě, nesnese další kočky a není vhodný k malým dětem. Je hodně akční a zvědavý. 

Venda z továrny

Vendu virtuálně adoptovala, než najde nový domov paní Renata Landgrafová. Děkujeme. 

 

Aktualizace: 10.03.2021 - Vendovo hodnoty jater jsou již o mnoh lepší, ale ještě ne úplně v normě, bude celý život odkázáný na Hepatic jaterní dietu a podává vitamínů na regeneraci jater (ostrtopestřec). Výsledky ale byly tak dobré, že Venda konečně podstoupil kastraci. Venda je i očkovaný a hledá domov, kde mu poskytnou dietu do konce jeho života a budou hlídat jeho jaterní hodnoty, v součinnosti s námi. 

 

Dne 11.05.2020 jsme přijali kocourka z KV, který žil v jedné továrně. Nemohl se postavit na zadní pacičku a strašně plakal. První návštěva u veterináře ukázala pohmatem zlomeninu, ale co je horší obrovská játra s velkými hodnotami, kocourek je celý žlutý. Ihned byla nasazena léčba a podpůrné vitamíny a hlavně hepatic dieta.

 

Dne 12.05.2020 byl kocourek znovu u veterináře, kde se mu dělal rtg nožičky, který potvrdil zlomeninu, ale bohužel v jeho stavu operaci nepřichází v úvahu. Dělalo se sono bříška, játra jsou opravdu obrovská. Jediné plus je, že kocourek s chutí baští a při podávání léků je vzorný. Potřebuje hodně síly. 

 

Kotě z Chotíkova - Divouš

Divoušek je krásný kocourek, který by rád svůj domov, kde mu dají dostatek času na zvyknutí, protože k cizím lidem není mazlivý a stále je plašší. Očkovaný. 

 

Dne 15.09.2021 jsme přijali kotě z Chotíkova, bohužel ještě nevíme, zda je to holka nebo kluk, kotě je divoké.

Šimon

Šimonek AKUTNĚ hledá domov. Je v dočasné péči už od května 2021, kde se dal do kupy, ale už se tam opravdu nudí.

Vyžaduje chodit ven, ale to se mu nemůže splnit, protože dočasná péče bydlí u silnice. Chodí ven občas jen pod dozorem, ale nestačí mu to. 

Není vhodný do smečky, ale nekonfliktní kočena nevadí (v dočasné péči vychovává dočasková koťátka). Kdyby byl jedináček, nevadí. Není vhodný k malým dětem. 

Je kastrovaný, očkovaný a obrovský. Váží necelých 6 kg a je ho vážně kus. Je to obrovský mazel a mazlení si opravdu užívá. Věkem cca 5 let. 

Najdu se pro něj vhodná domov? Někde na vesnici nebo daleko od silnice, ale s bydlením doma?

Rozhodně není vhodný jen na ven, rád se válí v teple u člověka. Nachází se v Sokolově, ráda bych ho do nového domova odvezla, kontakt prosím na email: kunclovamirka@seznam.cz

 

Bubla

Bubla je již po kastraci, zahojený a klidně může vyhlížet nový domov. Je to klidný a mazlivý kocour, který by rád svého člověka. 

 

Bubla je u nás od 14.08.2021, kocourek měl poraněnou nohu a nosí hlavičku na stranu. Než se podařil odchyt, noha se zahojila. Bubla pochází ze Sokolova od divadla. Čeká ho vyšetření a kastrace. Je to veliký mazel a jedlík, určitě by časem mohl najít krásný domov.

Čenda

Kocourek již hledá nový domov, kastrovaný, odparazitovaný, domů půjde očkovaný. Nevadí mu jiné kočky. 

 

Dne 16.03.2021 jsme přijali odrostlého kocourka ze Svatavy. Kocourek byl ihned vykastrován, byla mu ošetřena starší rána na zádech a byl odparazitován. 

pan Černý

Příjem 05.04.2021, Sokolov. Kocourek pan Černý, kde se vzal, tu se vzal a objevil se přímo u útulku, kam se chodil přikrmovat. Jelikož mrzlo a on pořád sedával pod okny útulku, odchytili jsme ho a již je u nás po kastraci, odparazitování a může vyhlížet domov. Je kontaktní, dospělý a krásný. 

kocourek Krabička

Kocourek Krabička, protože se našel se setřičkou v krabici hledá nový domov. Kocourek věkem do jednoho roku, kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný. Velice kontaktní. Nejlépe k další kočičce. 

Lojzík těšovický

Lojzík hledá nový domov. Lojzík je odparazitovaný, vykastrovaný, očkovaný. Zpočátku je bázlivý, potřebuje zkušeného kočkaře, který mu dá čas na zvyknutí. 

 

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Kocourek je dnes již po kastraci, z plachého koťátka se začíná stávat mazel, ale ještě potřebuje čas. Do budoucna bude nabízen k adopci. Kocourek se narodil zhruba v září 2019. 

Bětka

V únoru 2020 probíhala kastrační akce na soukromém pozemku po zemřelé paní. Bětka je jedno z koťátek, které se odchytilo a do lokality již nevrátilo. Je kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná, ale stále plachá. Nový domov by potřebovala opravdu klidný a zkušený a nejlépe k další kočce, nebo třeba s jinou kočičkou od nás. 

Mouruška (od Libušky)

Mouruška je potomek Libušky, kterou jsme přijímali v květnu 2020 březí. Mouruška je narozena 14.05.2020, kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná. Domov hledá nejlépe k další kočičce, bez malých dětí a do klidného prostředí. Bude potřebovat čas na zvyknutí v novém domově. 

Máří (od Libušky)

Máří je potomek Libušky, kterou jsme přijímali v květnu 2020 jako březí kočičku. Máří je narozena 14.05.2020, kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná a hledá nový klidný domov. Není vhodná k malým dětem, v novém domově bude potřebovat čas na rozkoukání, nejlépe k další kočičce. 

Koťátka z krabice

Domov hledá ještě mourovatý kocourek a mourovatá kočička. Oba kastrovaní, očkovaní, odparazitovaní. Nejlépe k další kočičce nebo spolu :)

 

Dne 25.06.2020 v pozdních večerních hodinách přijali 4 koťátka z promočené krabice od popelnice ze Sokolova. Černý a mourovatý kocourek, mourinky holčičky. Narozeny zhruba na konci května. 

 

Do společného domova odjeli 7.7.2020 mourovatá holčička a černý klučík, hodně štěstí. :) 

 

Čert - mladší

V červenci 2020 jsme přijali 4 koťátka ze Svatavy, která se údajně našla u silnice. To jim byly zhruby 3 měsíce. Tři z nich našli domov, ale černouček Čertík u nás vyrostl. Je mu necelý rok, je kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný a hledá nový domov, nejlépe k další kočičce, je to velký hračička. Zároveň je to velký mazlík, ale v domově bude potřebovat čas na rozkoukání. 

Matýsek a Mája

Matýsek a Mája jsou nádherné kočky, které byly vyhozeny k popelnici v malém kufru. Matýsek bohužel přišel o očíčko, ale na kráse mu to neubírá. Je kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný. Je to mazlivý, veliký kocour. Matýšek má moc rád lidi, ale nemá moc rád jiné kočky, kromě své Máji.

Mája je překrásná dlouhosrstá želvinka, milující lidi, rozená dáma. Nemá problém s jinými kočkami. Kastrovaná, očkovaná, odparazitovaná.

 

Domov hledají pouze společný, jsou na sebe od jakživa zvyklý. Pouze do bytu jako postelový mazlíčci. Nejlépe ke starším lidem.

Koťátka - bráškové

Domov hledá už jen černý kocourek. 

 

Dne 26.07.2020 odjel do nového domova moureček, hodně štěstí. 

 

Dne 17.07.2020 odjeli do společného domova bílomoureček a černoušek, hodně štěstí.

 

Dne 18.06.2020 odjel domů první z pěti brášků, mourovatý kocourek. Hodně štěstí. 

 

Dne 22.05.2020 jsme přijali pět vymazlených koťátek, koukala jsem tedy bez brýlí, ale vypadá to na 5 hladových brášků. Údajně jsou to odložení nalezenci.

Neoparazitovaní a trochu nastydnutí, vše dáme do kupy pak naočkujeme a můžou běžet do rodin.

Pepíček

Pepíček už je krásné koťátko, které také čeká na svůj nový domov. Očkovaný, bude kastrovaný. 

 

Prvním novoročním příjmem je kocourek, který dostal jméno Pepíček a byl přijatý dne 2.1.2020. Objevila ho moc hodná paní, když běhal po parkovišti u obchodního domu a poté zaběhl do kamionu, s odchytem jí pomohl kolemjdoucí manželský pár.

 

Polárka - Poly

Polárka už se nechá pohladit, začíná člověku věřit. Vyhlíží nový domov, ale jen se zkušeným kočičím člověkem, takovým, který jí dá čas na zvyknutí. 

 

Dne 10.12.2019 jsme odchytili krásnou bílou holčičku, která se už delší dobu toulala a žebrala u obchodu, kde se i hřála u ventilátoru. Byla lidmi krmena, dostala i boudičku, ale byla hned u hlavní silnice. Někdo jí krmil, někdo kopal. Holčička je tedy u nás, podstoupí základní ošetření, kastraci a očkování a bude vyhlížet svůj nový domov. S kočičkami problém mít nebude, bude to vděčná kočička. 

 

Dne 30.01.2020 podstoupila kočička kastraci. 

Mefiska

Mefiska je již zdravá holčička a hledá nový domov. Kastrovaná. 

 

Dne 2.11.2019 jsme přijali tuto černou kočičku, která nám dala zabrat. Koťátko bylo odchyceno po 2,5 hodině na parkovišti v motoru auta. Koťátko bylo totálně vystrašené až tak, že nás úplně všechny chtělo zabít :) a jako schovku použilo dohromady 6 aut, bylo rychlé jako střela a když prchalo byla z něj jen černá čmouha. Koťátko je velice nastydlé a má průjem. 

 

 

 

Zuzanka

Zuzanku virtuálně podporují pan Roman Dunda a Petra Lerchová, moc děkujeme.

 

Zuzanka se krásně vyléčila, je to nádherná kočička a pokukuje po novém domově, ale jen ke zkušenému kočkaři, je ostražitá a není mazliva, potřebuje čas. Ostatní kočičky jí nevadí. Kastrovaná. 

 

Dne 8.10.2019 jsme přijali sraženou a težce zraněnou kočičku, která ležela na silnici v kaluži krve a naříkala. Kočička byla odvezena na kliniku, kde jí udělali rentgen a dostala inhed infuze. Zuzanka je celá bolavá, naštěstí nic zlomeného nemá, má odražený močový měchýř a v moči má příměs krve. Kočička je v šoku.

Věkem je to odrostlé koťátko. Držte kočičce palce a její stav budeme aktualizovat. 

Beretka

Dne 6.12.2019 jsme přijímali odrostlou holčičku, která se ocitla ve sklepě domu, ale nebyla vítaná. Více jak měsíc sedávala před vchodem a prosila o teplo a jídlo. Tak je holčička u nás. Je vděčná a hodná, ráda by našla svou rodinu.