Hledají domov

Zde jsou všechny kočičky, které čekají na náruč plnou lásky, dobrot a hlazení. Naleznete zde jejich fotky společně s jejich příběhy.

Katty, Kitty a Katie

V únoru a březnu 2023 se prováděl odchyt opuštěných koček z nádražní ulice v Sokolově. Zatím byly odchyceny 4 holky. Jedna kočka Aranka odjela do jedné vymazlovací dočasné péče a zbylé 3 holky do druhé vymazlovací dočasné péče. Všechny holky jsou již po kastraci a odparazitování. 

 

Dočaskové tety zkusí plaché slečinky vymazlit a poté budou hledat nové domovy. 

Polárka - Poly

Polárka už se nechá pohladit, začíná člověku věřit. Vyhlíží nový domov, ale jen se zkušeným kočičím člověkem, takovým, který jí dá čas na zvyknutí. Domov hledá s přístupem ven. 

 

Dne 10.12.2019 jsme odchytili krásnou bílou holčičku, která se už delší dobu toulala a žebrala u obchodu, kde se i hřála u ventilátoru. Byla lidmi krmena, dostala i boudičku, ale byla hned u hlavní silnice. Někdo jí krmil, někdo kopal. Holčička je tedy u nás, podstoupí základní ošetření, kastraci a očkování a bude vyhlížet svůj nový domov. S kočičkami problém mít nebude, bude to vděčná kočička. 

 

Dne 30.01.2020 podstoupila kočička kastraci. 

Lilly a Lotty

Holčičky přijaté během října 2022 z Chlumu sv. Máří hledají novou rodinu/nové rodiny. Dáváme přednost adopci společné.

Holky jsou odparazitované, očkované a připravené jít dělat někomu radost. Jsou narozeny zhruba 8-9/2022. 

Engie

Kdo chce černého parťáka, se kterým se nebude nudit? Kocourek Engie (Endží) zachráněný z bazénu stále hledá domov. Asi roční, kastrovaný, očkovaný, do bytu nebo domku v klidné lokalitě bez silnice, klidně ke starším dětem, rád si hraje, je aktivní.
Bude potřebovat čas na zvyknutí na cizí prostředí a lidi. S dalšími kočkami vychází, ale rád se honí, takže spíš k podobně aktivní kočce.
Jako malé koťátko se topil v bazénu a prodělal těžký zápal plic, je náchylnější na nachlazení.
 
Engie se nachází v dočasné péči u slečny Ivany v Kynšperku nad Ohří - 721 194 855

Kikin

Mladý mazlivý a hravý kocourek Kikin hledá domov v bytě nebo domku bez přístupu ven, vhodný i ke starším rozumným dětem. Našel v zimě 2021, zmrzlý vyhublý vyhozený na poli u Chebu.
Je mu asi rok a půl, kastrovaný, FIV, FeLV negativní.
Má alergii na kuřecí maso, takže je nutné dodržovat přísnou dietu. Jinak zvrací, nejí, má průjem a dlouho trvá, než se dá dohromady. Z toho důvodu je vhodný pouze jako jedináček nebo ke kočce se stejnou dietou. Případně lze řešit oddělenými miskami na čip.
 
Kikin čeká v dočasné péči u slečny Ivany - 721194855, Kynšperk nad Ohří. 

Miky

Miky byl přijatý v dubnu z ulic Sokolova, kde se k němu nikdo nehlásil. Miky je kastrovaný a očkovaný. Uvítal by domeček v bezpečné lokalitě, nesnese další kočky a není vhodný k malým dětem. Je hodně akční a zvědavý. 

pan Černý

Příjem 05.04.2021, Sokolov. Kocourek pan Černý, kde se vzal, tu se vzal a objevil se přímo u útulku, kam se chodil přikrmovat. Jelikož mrzlo a on pořád sedával pod okny útulku, odchytili jsme ho a již je u nás po kastraci, odparazitování a může vyhlížet domov. Je kontaktní, dospělý a krásný. 

Mouruška (od Libušky)

Mouruška je potomek Libušky, kterou jsme přijímali v květnu 2020 březí. Mouruška je narozena 14.05.2020, kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná. Domov hledá nejlépe k další kočičce, bez malých dětí a do klidného prostředí. Bude potřebovat čas na zvyknutí v novém domově. 

Máří (od Libušky)

Máří je potomek Libušky, kterou jsme přijímali v květnu 2020 jako březí kočičku. Máří je narozena 14.05.2020, kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná a hledá nový klidný domov. Není vhodná k malým dětem, v novém domově bude potřebovat čas na rozkoukání, nejlépe k další kočičce. 

Matýsek a Mája

Matýsek a Mája jsou nádherné kočky, které byly vyhozeny k popelnici v malém kufru. Matýsek bohužel přišel o očíčko, ale na kráse mu to neubírá. Je kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný. Je to mazlivý, veliký kocour. Matýšek má moc rád lidi, ale nemá moc rád jiné kočky, kromě své Máji.

Mája je překrásná dlouhosrstá želvinka, milující lidi, rozená dáma. Nemá problém s jinými kočkami. Kastrovaná, očkovaná, odparazitovaná.

 

Domov hledají pouze společný, jsou na sebe od jakživa zvyklý. Pouze do bytu jako postelový mazlíčci. Nejlépe ke starším lidem.

Pepíček

Pepíček už je krásné koťátko, které také čeká na svůj nový domov. Očkovaný, bude kastrovaný. 

 

Prvním novoročním příjmem je kocourek, který dostal jméno Pepíček a byl přijatý dne 2.1.2020. Objevila ho moc hodná paní, když běhal po parkovišti u obchodního domu a poté zaběhl do kamionu, s odchytem jí pomohl kolemjdoucí manželský pár.