Hledají domov

Zde jsou všechny kočičky, které čekají na náruč plnou lásky, dobrot a hlazení. Naleznete zde jejich fotky společně s jejich příběhy.

Nový

Teddy

Teddy se nám po roce vrátil z adopce z důvodu stěhování rodiny, kocourek nechápe, co se děje a rád by našel co nejrychleji novou rodinu. Domů půjde kastrovaný a očkovaný. Je zvyklý na jiné kočky.

 

Kdo si pamatuje kauzu odložených 10 koček v lese v kleci, tak Teddy je jedním z těchto kočiček. Zklamání zažil až až. 

Kryšpín

Kocourek je připravený najít svůj nový domov, kastrovaný, očkovaný, zahojený. 

 

Dne 07.02.2024 jsme jeli do Kynšperka nad Ohří pro kocourka sraženého autem. Prvotní vyšetření ukázalo velký otřes mozku, zlomenou spodní čelist a prasklý horní ret i dáseň a roštěp horního patra. Kryšpín byl několik dní hospitalizovaný na veterinární klinice, kde byl druhý den operovaný (zdrátovaná spodní čelist, sešitý roštěp horního patra a zavedená nosojícnová sonda). Dále se dle rentgenu zjistilo, že kocourek má starou zlomeninu zadní packy a k tomu byl totálně zablešený. Bylo zjištěno, že kocourek měl majitele, který ho vyhodil na ulici. 

Kocourek je již v lepší kondici, sám baští, zranění se krásně hojí a my doufáme, že svůj další boj o život vyhrál a čeká ho jen krásný a dlouhý život. 

Kikin

Mladý mazlivý a hravý kocourek Kikin hledá domov v bytě nebo domku bez přístupu ven, vhodný i ke starším rozumným dětem a asi by mu nevadil ani pes. Našel se v zimě 2021, zmrzlý vyhublý vyhozený na poli u Chebu. Kastrovaný, FIV a FELv negativní. 

 

Kikin potřebuje rodinu, kde mají zkušenost s kočkami, Kikin má extrémně citlivé zažívání, může jen určitě typy kvalitního mokrého krmení v menších dávkách vícekrát denně. Když se dieta nedodrží dochází u kocourka ke zvracení a nechutenství. Ani po mnoha veterinárních vyšetření nebyla nalezena příčina jeho problému, ani co konkrétně mu vadí. 

Se vším samozřejmě poradíme a zůstaneme v kontaktu. 

 

Kikin čeká v dočasné péči u slečny Ivany - 721194855, Kynšperk nad Ohří. 

Engie

Kocourek Engie je narozený v létě roku 2021, kdy se našel topící se v bazénu u jednoho domu v Kynšperku nad Ohří, prošel si velice dlouhou léčbou, protože měl těžký zápal plic. Kocourek je po celou dobu v dočasné péči, je vykastrovaný, naočkovaný, pravidelně odčervovaný. 

Domov hledá klidný, nemá problém s dalšími kočkami, hodil by se ke starším tichým lidem, kde nejsou malé děti a hlučné prostředí. Již jednou v adopci byl v rodině s dětmi a musel se vrátit zpátky k nám. Není zvyklý chodit ven. 

Bezejmenný kocourek

Našel by se domov pro tohoto bezejmenného přitoulánka? Kocourek pochází od K.Varů, kde ho krmí a o kastraci se postarali lidé, kterým právě přišel k pozemku. Už to bude zhruba rok.

Bohužel, i přes velkou snahu se kocourek nesnese s kocourkem majitelů, jinak by nebyl problém aby u nich žil.

Proto by bylo lepší kdyby se našel domov, kde by byl pánem celého obydlí a nemusel se o něj dělit s jinou kočkou.

Důležité je, aby nový majitel byl připravený a počítal s tím, že bezejmenného musí mít několik týdnů zajištěného proti úniku, aby kluk pochopil, že má zůstat a nehledal cestu pryč z neznáma.

Není také dobré si brát kočku, pokud Vám před domem sviští auta, pokud tedy bude kocourek venkovní.

Prcek

Kocourek krásně vyrostl, čeká ho kastrace a může frčet do nového domova, pouze bytový a zodpovědný domov.

 

Dne 29.09.2023 jsme přijali toto zhruba 3 týdny staré miminko, kocourka. Našel se běhat na silnici na ulici M. Majerové v Sokolově. 

Kočky - Divadelní ulice (Lucinka, Kleofášek, Baltazárek, Mariáš)

Dne 04.02.2024 odjel do svého nového kocourek Baltík, hodně štěstí <3

 

Dne 28.01.2024 odjel do nového domova kocourek Mariáš, hodně štěstí <3

 

Dne 05.12.2023 byl nalezen v Sokolově, v Divadelní ulici prádelní koš se 4 vyhozenými kočkami. Nevím, které hovado je toho schopné a doufáme, že ho karma dožene. Kočičky se našly naštěstí včas, protože ten den byly teploty hodně pod nulou. Kočičky se rozkoukávají, jsou nekastrované, mají špatné zuby. Postupně se všechny musejí dát dohromady a doufáme, že poté najdou ty nejkrásnější domovy. 

Koťata Hroznětín

Jako poslední hledá domov černá holčička Kiklopinka, které bohužel zůstal hendikep poškozeného očíčka, ale v ničem jí to nebrání. Kočička je vhodná pouze do bytu a nachází se v dočasné péči v Chodově u Sokolova, tel.: 792771651

 

Dvě koťátka již našla nové domovy. Nové rodiny hledají ještě 2 černé holčičky, kterým zůstalo poškozené očíčko, ale na kráse jim to vůbec neubírá. Jsou mazlivé, vychované pouze v bytě. 

 

Dne 03.08.2023 jsme přijali 4 koťata nalezená v křoví u silnice u Hroznětína, koťata jsou dokrmována v dočasné péči. 

Želvinka

Kočička, stará cca 5 měsíců, hledá nový bytový domov. Je odparazitovaná a očkovaná. Není v péči útulku, kontakt předáme. Sokolov. 

Paleťáček

Kocourek si prošel náročným obdobím, které trvalo dlouho. Bral několikatery antibiotika, podstoupil plastické nákladné operace a svůj vyhrál. Nyní je již vykastrovaný a naočkovaný, mazlivý a rád by našel svůj nový domov.Je vhodný pouze do bytu, klidně k další kočičce. 

 

Dne 30.11.2023 jsme přijali tohoto zrhuba půročního kocourka z ulic Sokolova, který se schovával ve stavebninách pod paletama. Má rozervané a skalpované bříško a packy, těžko říci, jak k tomu přišel. Kocourek ještě nemá zdaleka vyhráno, má různé druhy léků, rány očištěné. Naštěstí baští a pije sám. 

Medovinka

Krásná kočička Medovinka, pocházející ze Sokolova, kde se odchytávala i s koťátky, hledá domov. Kastrovaná, očkovaná a krásná zrzka si svůj nový domov zaslouží. Samozřejmě bude potřebovat v novém domově čas a trpělivost, aby si zvykla. 

Černá Emilka

Emilka pochází z ulic Sokolova. Kočička je odparazitovaná a očkovaná a vyhlíží nový, ale hlavně klidný domov. již jednou v adopci byla, ale nebyl to pro ní vhodný domov. Hledá domov bez malých dětí. 

Čiko

Kocourek Čiko hledá nový domov, očkovaný, odparazitovaný. 

 

Dne 15.09.2023 jsme přijali vyhublého, zhruba 4 měsíčního kocourka ze šachty, kde si ho naříkajícího všimli zaměstnanci. Kocourek je extrémně vyhublý. 

Hisík

Kocourek Hisík je narozený zhruba v 7/2023, nechá se hladit, je na člověka zvědavý, ale zároveň se stále ještě  bojí ke člověku sám přiblížit.

Hledáme pro něj domov kde se mu budou věnovat a budou si ho umět dobrůtkama, hrou a nabídnutou rukou ke hlazení vychovat. Jakmile pochopí, že se člověka nemusí bát, bude to mazel. 

Miluje jiné kočky, proto podmínkou adopce je, aby šel do domova, kde už kočička je. 

Kocourek zbyl jako poslední ze tří brášků z odchytu, kdy kluci bydleli v podsklepení paneláku a nebýt člověka, který jim poskytoval krmení a hledal pro ně pomoc byli by dnes kluci možná už za duhou.

Nachází se v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří, kontakt je 721 194 855, prosím nejdříve sms, kde se představíte a napíše podmínky, ve kterých by kocourek bydlel. 

 

Motýlek, Kodlak, Hisík - koťata z Majerovky

Hisík, plašší kocourek, hledá domov. Nejlépe k další kočičce, má je rád, k lidem je ještě nedůvěřivý. V novém domově bude potřebovat čas. Kocourek je černý s bílými znaky v obličeji. 

 

Motýlek a Kodlak našli společný domov, hodně štěstí <3

 

V srpnu 2023 probíhal na žádost MP Sokolov odchyt 3 koťátek, která se zabydlela ve sklepě panelového domu v ul. M. Majerové v Sokolově. Kočku mámu již nebylo několik týdnů vidět a koťata zůstala sama blízko velmi frenventové silnice. Koťátka jsou již odparazitovaná a jsou v dočasné péči, které se vymazlují. Poté budou nabídnuta k adopci. Narozena jsou zhruba v červnu 2023. 

Mia, Týna, Fanoušek - Vintířov

Nové rodiny hledají ještě dvě černé holčičky, Týnka a Mia. Mazlivá, správná koťátka. 

 

Dne 06.09.2023 odjel do nového domova mourovatý Fanoušek, hodně štěstí.

 

Dne 24.08.2023 jsme přijali od starosty obce Vintířov 3 koťáta (2 holčičky, 1 kocourek), která byla nalezena houbaři v lese. Všichni vypadají zdravě, již jsou odparazitovaní a čeká je očkování a poté můžou do nových domovů. 

Lilly a Lotty

Holčičky přijaté během října 2022 z Chlumu sv. Máří hledají novou rodinu/nové rodiny. Dáváme přednost adopci společné.

Holky jsou odparazitované, očkované a připravené jít dělat někomu radost. Jsou narozeny zhruba 8-9/2022. 

Miky

Miky byl přijatý v dubnu z ulic Sokolova, kde se k němu nikdo nehlásil. Miky je kastrovaný a očkovaný. Uvítal by domeček v bezpečné lokalitě, nesnese další kočky a není vhodný k malým dětem. Je hodně akční a zvědavý. 

pan Černý

Příjem 05.04.2021, Sokolov. Kocourek pan Černý, kde se vzal, tu se vzal a objevil se přímo u útulku, kam se chodil přikrmovat. Jelikož mrzlo a on pořád sedával pod okny útulku, odchytili jsme ho a již je u nás po kastraci, odparazitování a může vyhlížet domov. Je kontaktní, dospělý a krásný. 

Mouruška (od Libušky)

Mouruška je potomek Libušky, kterou jsme přijímali v květnu 2020 březí. Mouruška je narozena 14.05.2020, kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná. Domov hledá nejlépe k další kočičce, bez malých dětí a do klidného prostředí. Bude potřebovat čas na zvyknutí v novém domově. 

Máří (od Libušky)

Máří je potomek Libušky, kterou jsme přijímali v květnu 2020 jako březí kočičku. Máří je narozena 14.05.2020, kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná a hledá nový klidný domov. Není vhodná k malým dětem, v novém domově bude potřebovat čas na rozkoukání, nejlépe k další kočičce. 

Matýsek a Mája

Matýsek a Mája jsou nádherné kočky, které byly vyhozeny k popelnici v malém kufru. Matýsek bohužel přišel o očíčko, ale na kráse mu to neubírá. Je kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný. Je to mazlivý, veliký kocour. Matýšek má moc rád lidi, ale nemá moc rád jiné kočky, kromě své Máji.

Mája je překrásná dlouhosrstá želvinka, milující lidi, rozená dáma. Nemá problém s jinými kočkami. Kastrovaná, očkovaná, odparazitovaná.

 

Domov hledají pouze společný, jsou na sebe od jakživa zvyklý. Pouze do bytu jako postelový mazlíčci. Nejlépe ke starším lidem.

Pepíček

Pepíček už je krásné koťátko, které také čeká na svůj nový domov. Očkovaný, bude kastrovaný. 

 

Prvním novoročním příjmem je kocourek, který dostal jméno Pepíček a byl přijatý dne 2.1.2020. Objevila ho moc hodná paní, když běhal po parkovišti u obchodního domu a poté zaběhl do kamionu, s odchytem jí pomohl kolemjdoucí manželský pár.