Hledají domov

Zde jsou všechny kočičky, které čekají na náruč plnou lásky, dobrot a hlazení. Naleznete zde jejich fotky společně s jejich příběhy.

Barča z Kopaniny

Kočička je na tom již mnohem lépe, čeká jí očkování a poté kastrace. Ale již nyní může vyhlížet nový domov. 

 

Dne 07.10.2021 jsme přijali sraženou kočku z Kopaniny (Nový Kostel). Podařilo se dohledat i majitele, který ale o kočku nestojí. Zatím je kočička v léčení. 

Merlin z Pochlovic

Dne 30.10.2021 jsme do dočasné péče pod náš útulek přijali cca 7 měsíčního kocourka, který se dobýval do každého domu ve vesnici v Horních Pochlovicích. Potuloval se zde již delší dobu a nikdo kocourka neshání. Kocourek je kastrovaný, odparazitovaný a hledá domov. 

Míša zrzek

Míša, kocourek smolař...již mu hledáme TŘETÍ  domov. V prvním domově musel pryč z důvodu stěhování, ve druhém, protože zničil židli a poškodil koženku na gauči (rodina je ve vybaveném pronajatém bytě a majitel jim dal údajně ultimatum)...co na to říct, bohužel ne každý umí vychovat kočku...ale to nevadí, tentokrát s vaší pomocí najdeme domov již napořád a takový, kde ho budou milovat, i když třeba něco zničí, protože když si pořizuji zvíře, musím s tím počítat.

Takže Míša je 1,5 letý kocourek, odčervený, očkovaný, kastrovaný a veliký mazel, chodí za člověkem jako pejsek a aportuje :)

Míša se moc nekamarádí s jinýma kočkama, proto pro něj hledám domov jako jedináčkovi a například u lidí, kteří ho zabaví, pořídí mu kupu hraček a třeba i nějaké výškové police. Jinak sebou Míša dostane větší škrabadlo, pelíšky, záchod, misky, hračky. 

Míša se nachází na Karlovarsku a půjde oproti podpisu adopční smlouvy. Je to kocourek od malička pouze bytový, není vhodný do malého bytu (například 1+1, garsonka,...).

 

Míša má pouze měsíc na to, aby našel nový domov, tzn. ke konci listopadu už musí Míša bydlet...

Tel.: 739 783 127

Bělka

Bělka ceka na vhodny domov v docasce jiz 5 mesicu. 

Belka muze byt klidne jedinacek nebo muze do domova, kde uz nejaka kocicka je, ale pozor, pokud je kocicka “uťapla”, Belka ma na vrch. Potrebuje k sobe nebojacnou kocicku, kdyz uz. Ale bohate by ji stacil clovek, ktery by se ji venoval. 

 

Zdravotni stav: Belka je kastrovana, ockovana, odcervena, Felv a Fiv negativni, vada packy je vrozena. 

 

Belka vyhlizi bud bydleni ve vetsim byte se sitemi nebo baracek v lokalite bez silnice. Je to trdlo a kdyz honi hracku, nevidi, neslysi. Belka je vhodna k detem. 

 

Belka se nachazi v Kynsperku nad Ohri, tel.: 739 783 127. 

Šimon

Šimonek AKUTNĚ hledá domov. Je v dočasné péči už od května, kde se dal do kupy, ale už se tam opravdu nudí.

Vyžaduje chodit ven, ale to se mu nemůže splnit, protože dočasná péče bydlí u silnice. Chodí ven občas jen pod dozorem, ale nestačí mu to. 

Není vhodný do smečky, ale nekonfliktní kočena nevadí (v dočasné péči vychovává dočasková koťátka). Kdyby byl jedináček, nevadí. Není vhodný k malým dětem. 

Je kastrovaný, očkovaný a obrovský. Váží necelých 6 kg a je ho vážně kus. Je to obrovský mazel a mazlení si opravdu užívá. Věkem cca 5 let. 

Najdu se pro něj vhodná domov? Někde na vesnici nebo daleko od silnice, ale s bydlením doma?

Rozhodně není vhodný jen na ven, rád se válí v teple u člověka. Nachází se v Sokolově, ráda bych ho do nového domova odvezla, tel.: 739 783 127

 

Leo - Leonard

Leo (koťátko Lottynky) hledá svou novou rodinu, kocourek se narodil 23.7.2021, je odparazitovaný a očkovaný. Je vhodný pouze do bytu a uvítá dalšího zvířecího kamaráda. Nachází se v Sokolově v dočasné péči. Tel.: 739 783 127

Šimonek

Malý Šimonek (koťátko Lottynky) hledá svou novou rodinu, kocourek se narodil 23.7.2021, je odparazitovaný a očkovaný. Je vhodný pouze do bytu a uvítá dalšího zvířecího kamaráda. Nachází se v dočasné péči v Sokolově, tel.: 739 783 127

Lotty

Lotty pochází z Nádražní ulice v Sokolově, nachází se v dočasné péči, kde porodila a odchovala koťátka, nyní je čas, aby ona sama našla svou novou rodinu.

Lottynka je kastrovaná a bude očkovaná, nemá ráda psy, ale ostatní kočky jí nevadí, vyblbne se s nima. Je to moc hodná kočka, vděčná a hlavně mazlivá. 

Může do bytu i do domečku s výběhem na zahrádku, ovšem v bezpečné lokalitě. Lottynce jsou cca 3 roky, cim je ale vyjimecna, na jedne predni pacce ma pouze jeden drapek, na druhe dva srostle k sobe a za zadni pacce ji jeden prstik chybi. Je to vrozena vada. V nicem ji to ale neomezuje :) Krasne pouziva skrabadlo, wc, beha a chodi uplne normalne.

Nachází se v dočasné péči v Sokolově, tel.: 739 783 127

Lotty s koťátky

Do nového domova odjel bílomourovatý kocourek Rudolfík, hodně štěstí <3

 

Kočička Lotty s koťátky hledají nové domovy. 

 

Dne 16.07.2021 jsme přijali do dočasné péče kočičku od nádraží v Sokolově, kde jí bylo ubližováno. Je to kolonie kočiček, kde se kříží pořád dokola rodina. Lotty má vrozené vady obou předních pacek.

Dne 23.07.2021 nám porodila 5 koťátek. Bohužel jedno koťátko po 3 týdnech zemřelo, sono hlavinky ukázalo hydrocefalus a neuzavřenou fontanelu. Ostatní koťátka krásně prospívají. 

 

Samozřejmě budou všichni k adopci, k odběru koncem října. 

Kristýnka s koťaty

Kristýnka včetně jejich 9 koťátek budou hledat domovy zhruba od poloviny prosince. 

 

Dne 18.09.2021 Kristýnka porodila 9 černých koťátek :) 

 

Dne 27.08.2021 jsme přijali vysoce březí kočičku z Krajkové, která se potulovala u místní firmy. Již jednou letos měla koťátka, která se ale někam ztratila. Kristýnka porodí a odchová svá poslední koťátka v naší dočasné péči u Lucky. 

Gábinka

Gábinky koťátka jsou zamluvená a samotná Gábinka hledá také svůj nový domov. Vypadá to, že je to již starší kočička, nemá už všechny zoubky, kastrovaná. Je moc hodná, klidná, vděčná, vhodná i do bytu. Nachází se v dočasné péči u Lucky v Sokolově, tel.: 606 283 649. 

 

Dne 30.08.2021 jsme přijali po náročném celonočním odchytu kočičku ze Starého Sedla s jejími 3 koťátky. Kočičku nikdo nezná, objevila se u domu přímo u frekventované silnice, kde zůstat samozřejmě nemohla. Kočička je zatím ještě vystrašená, ale už na sebe nechá sáhnout, takže kontaktní bude. Má holčičku a dva kocourky. 

Olinka z Oloví

Olinky koťátka jsou zamluvená a domov hledá ještě samotná maminka Olinka. Již je kastrovaná, věkem zhruba 3-5 let, hodná. Zvyklá na pejsky, kočky a děti. Psů ani koček si nevšímá, klidně může být jedináček a byla by vhodná spíše do domečku s výběhem ven do bezpečné lokality, jen čistě doma je nešťastná. Olinka se nachází v dočasné péči u Lucky v Sokolově, tel.: 606 283 649.

 

Dne 09.08.2021 jsme přijali kočičku se 3 koťátky z Oloví údajně odložené v lese. Kočička je čistá, mazlivá a hodná. Koťátka budou hledat ve vhodném věku domov, mamina po kastraci a odkojení také. 

Zrzinka

Dne 25.09.2021 jsme přijali bílozrzavou kočičku, která se začala objevovat u 2. Zš v Sokolově, je mazlivá a hodná. Divné, že nikomu nechybí.

Kočička je již kastrovaná a může hledat nový domov. 

Engie

Engie jsou zhruba 4 měsíce, je očkovaná a odčervená a hledá domov, nejlépe k další kočce, je hodně aktivní. Nebo k odrostlým dětem, aby se zabavila. Vzhledem k jejímu nelehkému startu do života jen do bytových podmínek. Engie se nachází v dočasné péči v Kynšperku, tel. 739 783 127. 

 

Engie se dlouho léčila se zápalem plic, nyní dobírá antibiotika, rentgen je čistý a tím pádem se Engie může poohlížet po novém domově. Engie je aktivní kočička, proto by jí vyhoval nějaký mladší kočičí kamarád na lumpárny. Domov hledá pouze bytový, vzhledem k tomu, čím si prošla. 

 

Dne 27.07.2021 jsme přijali malou černou holčičku, kterou našla mladá dívenka, když se kočička topila v bazénu v Kynšperku nad Ohří. Kočičce se rozjel velký zápal plic a obrovský zánět v oku. Každé 4 dny navštěvujeme veterináře na přepich antibiotik, kapeme do očí několikrát denně. Naštěstí se Engie už sama rozjedla. Její léčba bude trvat ještě dlouho. 

Ferda černobílý

Ferda je již kastrovaný, odparazitovaný a vyhlíží nový domov. Domů půjde i očkovaný. Je to mladý kluk, do roka věku. Akční, potřebuje vyžití. 

 

Dne 20.07.2021 se našel se v lesích mezi Chebem, Kladskou a Sokolovem někde uprostřed, první baráčky jsou až 8 km daleko, kocourek. Přidal se k pánovi, který v lesích pracuje a nehodlal se ho pustit, zvláště když ho pán nechal zbaštit jeho svačinu.

Kocourek byl totálně vyčerpaný únavou, chvilku po příjmu usnul a spal jako dudek, nevzbudily by ho v tu chvíli ani rány jak z děla.

 

Ferda černý

Ferda už je veliký chlapák, vyrostl u nás, nikdo si ho nezamiloval. Přitom je to tak krásné zvíře! Hledá domov nejlépe s další kočičkou. 

 

Koťátko je kocourek, který dostal jméno Ferda, už se nechá hladit i chovat :) pomalu pokukuje po novém domově, uvítal by kočičího kamaráda. Kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný.  

 

Dne 27.12.2019 jsme přijali černé koťátko, které žilo mezi paneláky v křoví v Habartově. Zatím nevíme, zda je to kočička nebo kocourek, moc se s námi nechce kamarádit. Ale již je odparazitované a krásně baští. Narozen cca červenec 2019.

Bubla

Bubla je již po kastraci, zahojený a klidně může vyhlížet nový domov. Je to klidný a mazlivý kocour, který by rád svého člověka. 

 

Bubla je u nás od 14.08.2021, kocourek měl poraněnou nohu a nosí hlavičku na stranu. Než se podařil odchyt, noha se zahojila. Bubla pochází ze Sokolova od divadla. Čeká ho vyšetření a kastrace. Je to veliký mazel a jedlík, určitě by časem mohl najít krásný domov.

Tomášek a Amálka

Vyhradne spolecny domov hledaji Tomasek a Amalka, pouze do klidne rodiny, bez stresu. Jsou to sourozenci, narozeni 14.7.2020 kocicce z ulice.

Odparazitovani, ockovani, kastrovani. Budeme vybirat rodinu, kde maji s kockami jiz zkusenosti a neco o nich vedi. Oba jsou mazlivy, hodne kontaktni, hravy a hlavne jsou porad spolu. Nachází se v dočasné péči v Sokolově.

 

Mikeš

Mikeš je z kastrační akce v Sokolově u nádraží, ale vzhledem k jeho povaze se do místa již nevrátí a zkusíme mu najít domov. Je to krásný kouřový kocourek, který klame svým přísným pohledem, ve skutečnosti je to mazel a zlatíčko, které je vděčné za plnou misku a spoustu pohlazení. V novém domově bude potřebovat čas, proto hledáme někoho, kdo mu čas dá a ukáže mu, že i on může žít spokojený život. Mikeš je kastrovaný, odparazitovaný. 

Žil s jinými kočkami, neměl by s nimi mít problém. 

Čenda

Kocourek již hledá nový domov, kastrovaný, odparazitovaný, domů půjde očkovaný. Nevadí mu jiné kočky. 

 

Dne 16.03.2021 jsme přijali odrostlého kocourka ze Svatavy. Kocourek byl ihned vykastrován, byla mu ošetřena starší rána na zádech a byl odparazitován. 

pan Černý

Příjem 05.04.2021, Sokolov. Kocourek pan Černý, kde se vzal, tu se vzal a objevil se přímo u útulku, kam se chodil přikrmovat. Jelikož mrzlo a on pořád sedával pod okny útulku, odchytili jsme ho a již je u nás po kastraci, odparazitování a může vyhlížet domov. Je kontaktní, dospělý a krásný. 

kocourek Krabička

Kocourek Krabička, protože se našel se setřičkou v krabici hledá nový domov. Kocourek věkem do jednoho roku, kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný. Velice kontaktní. Nejlépe k další kočičce. 

Lojzík těšovický

Lojzík hledá nový domov. Lojzík je odparazitovaný, vykastrovaný, očkovaný. Zpočátku je bázlivý, potřebuje zkušeného kočkaře, který mu dá čas na zvyknutí. 

 

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Kocourek je dnes již po kastraci, z plachého koťátka se začíná stávat mazel, ale ještě potřebuje čas. Do budoucna bude nabízen k adopci. Kocourek se narodil zhruba v září 2019. 

Venda z továrny

Aktualizace: 10.03.2021 - Vendovo hodnoty jater jsou již o mnoh lepší, ale ještě ne úplně v normě, bude celý život odkázáný na Hepatic jaterní dietu a podává vitamínů na regeneraci jater (ostrtopestřec). Výsledky ale byly tak dobré, že Venda konečně podstoupil kastraci. Venda je i očkovaný a hledá domov, kde mu poskytnou dietu do konce jeho života a budou hlídat jeho jaterní hodnoty, v součinnosti s námi. 

 

Dne 11.05.2020 jsme přijali kocourka z KV, který žil v jedné továrně. Nemohl se postavit na zadní pacičku a strašně plakal. První návštěva u veterináře ukázala pohmatem zlomeninu, ale co je horší obrovská játra s velkými hodnotami, kocourek je celý žlutý. Ihned byla nasazena léčba a podpůrné vitamíny a hlavně hepatic dieta.

 

Dne 12.05.2020 byl kocourek znovu u veterináře, kde se mu dělal rtg nožičky, který potvrdil zlomeninu, ale bohužel v jeho stavu operaci nepřichází v úvahu. Dělalo se sono bříška, játra jsou opravdu obrovská. Jediné plus je, že kocourek s chutí baští a při podávání léků je vzorný. Potřebuje hodně síly. 

 

Edík

Edu čeká ještě kastrace a očkování, ale již nyné vyhlíží domov a je tedy k zamluvení. 

 

Dne 24.02.2021 jsme přijali kocourka, který se pár dní schovával ve sklepě paneláku na sídlišti Vítězná v Sokolově, ale nikdo se k němu nehlásí. Kocourek je ušmudlaný, ale krásně baští a je i přátelský. 

Bětka

V únoru 2020 probíhala kastrační akce na soukromém pozemku po zemřelé paní. Bětka je jedno z koťátek, které se odchytilo a do lokality již nevrátilo. Je kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná, ale stále plachá. Nový domov by potřebovala opravdu klidný a zkušený a nejlépe k další kočce, nebo třeba s jinou kočičkou od nás. 

Mouruška (od Libušky)

Mouruška je potomek Libušky, kterou jsme přijímali v květnu 2020 březí. Mouruška je narozena 14.05.2020, kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná. Domov hledá nejlépe k další kočičce, bez malých dětí a do klidného prostředí. Bude potřebovat čas na zvyknutí v novém domově. 

Máří (od Libušky)

Máří je potomek Libušky, kterou jsme přijímali v květnu 2020 jako březí kočičku. Máří je narozena 14.05.2020, kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná a hledá nový klidný domov. Není vhodná k malým dětem, v novém domově bude potřebovat čas na rozkoukání, nejlépe k další kočičce. 

Koťátka z krabice

Domov hledá ještě mourovatý kocourek a mourovatá kočička. Oba kastrovaní, očkovaní, odparazitovaní. Nejlépe k další kočičce nebo spolu :)

 

Dne 25.06.2020 v pozdních večerních hodinách přijali 4 koťátka z promočené krabice od popelnice ze Sokolova. Černý a mourovatý kocourek, mourinky holčičky. Narozeny zhruba na konci května. 

 

Do společného domova odjeli 7.7.2020 mourovatá holčička a černý klučík, hodně štěstí. :) 

 

Čert - mladší

V červenci 2020 jsme přijali 4 koťátka ze Svatavy, která se údajně našla u silnice. To jim byly zhruby 3 měsíce. Tři z nich našli domov, ale černouček Čertík u nás vyrostl. Je mu necelý rok, je kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný a hledá nový domov, nejlépe k další kočičce, je to velký hračička. Zároveň je to velký mazlík, ale v domově bude potřebovat čas na rozkoukání. 

Mamina

Kočička si zvykla na lidi a mazlení již vyhledává. Kočička by potřebovala rodinu bez dětí, klidně s další kočičkou a klidně ke starším lidem, co jí dají čas na rozkoukání. Kastrovaná. 

 

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Takhle kočička je mamina 6 koťátek, které jsou také u nás. Mamina mladá kočička, je kastrovaná a začíná z ní být mazel, ale potřebuje ještě chvíli čas. Poté bude nabídnuta k adopci. 

Čert

Čert je krásný svalnatý pan Kocour. Jeho věk jsou zhruba dva roky, je kastrovaný, odparazitovaný a domů půjde s očkovacím průkazem.

Čertík k nám přišel z Kraslic, kde seděl u popelnic a čekal až ho někdo zachrání před dětmi, které na něj házeli kamení.

Když k nám přišel, byl s ním velký boj, nechtěl se s námi kamarádit a myslel si že se mu zbortil svět. Za čas dostal rozum a už se kamarádí, ovšem je to dominantní kluk a potřebuje k sobě člověka zkušeného a takového ke kterému bude vzhlížet a bude ho považovat za Boha :)

Raději jako jedináček a určitě by mu vyhovoval i domeček, kde si z teplého pelíšku může sem tam vyběhnout zkontrolovat, zda mu na zahrádku u domečku nelezou vetřelci.

Není vhodný k malým dětem.

 

Matýsek

Matýsek je 2letý kastrovaný čistotný kocourek. Život neměl jednoduchý. Jeho majitelé se o něj a zbytek kočičí rodiny nestarali. Nekastrovali, nechali je živořit. Proto se musel naučit mít ostré lokty, aby se vůbec dostal ke kousku jídla. Časem byl i on přítěží a tak ho majitel vzal a odvezl na firmu,kde pracuje. Od té doby ho přestal Matýsek zajímat a nechal jeho život osudu. Hodní kočičí lidé ve firmě pomohli. Ti ho samozřejmě krmí,nechali ho na své náklady vykastrovat. Matýsek neměl nouzi o nic, kromě lásky a času, které si zaslouží. Jenže se nesnese s postarší kočičkou, která tam léta bývá. Nenechá jí ani vydechnout. Neustále po ní jde, ubližuje jí. On za to nemůže,takhle byl bohužel poznamenán životem,ale to i kočička, která byla též zachráněná z ulice.

Proto pro Matýska hledáme domov,kde by byl sám. Kde by na něj měli trpělivost, čas a ukázali mu, že už se nemusí bát o ztrátu lásky,plné misky a přístřeší. V jídle si nevybírá,na wc chodí bez problémů. Je vhodný k domečku se zahrádkou, rád chodí ven. 

 

Můžete psát nebo volat útulku nebo hodné kočičí ženě, která se o něj stará - 604 711 579

Sokolovsko a okolí. Možný převoz.

Matýsek a Mája

Matýsek a Mája jsou nádherné kočky, které byly vyhozeny k popelnici v malém kufru. Matýsek bohužel přišel o očíčko, ale na kráse mu to neubírá. Je kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný. Je to mazlivý, veliký kocour. Matýšek má moc rád lidi, ale nemá moc rád jiné kočky, kromě své Máji.

Mája je překrásná dlouhosrstá želvinka, milující lidi, rozená dáma. Nemá problém s jinými kočkami. Kastrovaná, očkovaná, odparazitovaná.

 

Domov hledají pouze společný, jsou na sebe od jakživa zvyklý. Pouze do bytu jako postelový mazlíčci. Nejlépe ke starším lidem.

Koťátka - bráškové

Domov hledá už jen černý kocourek. 

 

Dne 26.07.2020 odjel do nového domova moureček, hodně štěstí. 

 

Dne 17.07.2020 odjeli do společného domova bílomoureček a černoušek, hodně štěstí.

 

Dne 18.06.2020 odjel domů první z pěti brášků, mourovatý kocourek. Hodně štěstí. 

 

Dne 22.05.2020 jsme přijali pět vymazlených koťátek, koukala jsem tedy bez brýlí, ale vypadá to na 5 hladových brášků. Údajně jsou to odložení nalezenci.

Neoparazitovaní a trochu nastydnutí, vše dáme do kupy pak naočkujeme a můžou běžet do rodin.

Pepíček

Pepíček už je krásné koťátko, které také čeká na svůj nový domov. Očkovaný, bude kastrovaný. 

 

Prvním novoročním příjmem je kocourek, který dostal jméno Pepíček a byl přijatý dne 2.1.2020. Objevila ho moc hodná paní, když běhal po parkovišti u obchodního domu a poté zaběhl do kamionu, s odchytem jí pomohl kolemjdoucí manželský pár.

 

Jiřinka - želvinka medvídková

Želvinka, holčička narozena zhruba 8/2019 žila se svými brášky na střeše kůlny, kde si je ke hrám půjčovaly malé děti. Ovšem koťátka pomalu začala zkoumat okolí a z jedné strany kůlny je hlavní silnice a z druhé potok, nebylo tam pro ně bezpečno. Tři bráškové již našli domov a želvinka na něj teprve čeká. Kastrovaná. 

Jiřinka je vhodná pouze do bytu a ke zkušenému člověku, je to plašší kočička. 

 

Polárka - Poly

Polárka už se nechá pohladit, začíná člověku věřit. Vyhlíží nový domov, ale jen se zkušeným kočičím člověkem, takovým, který jí dá čas na zvyknutí. 

 

Dne 10.12.2019 jsme odchytili krásnou bílou holčičku, která se už delší dobu toulala a žebrala u obchodu, kde se i hřála u ventilátoru. Byla lidmi krmena, dostala i boudičku, ale byla hned u hlavní silnice. Někdo jí krmil, někdo kopal. Holčička je tedy u nás, podstoupí základní ošetření, kastraci a očkování a bude vyhlížet svůj nový domov. S kočičkami problém mít nebude, bude to vděčná kočička. 

 

Dne 30.01.2020 podstoupila kočička kastraci. 

Mefiska

Mefiska je již zdravá holčička a hledá nový domov. Kastrovaná. 

 

Dne 2.11.2019 jsme přijali tuto černou kočičku, která nám dala zabrat. Koťátko bylo odchyceno po 2,5 hodině na parkovišti v motoru auta. Koťátko bylo totálně vystrašené až tak, že nás úplně všechny chtělo zabít :) a jako schovku použilo dohromady 6 aut, bylo rychlé jako střela a když prchalo byla z něj jen černá čmouha. Koťátko je velice nastydlé a má průjem. 

 

 

 

Zuzanka

Zuzanku virtuálně podporují pan Roman Dunda a Petra Lerchová, moc děkujeme.

 

Zuzanka se krásně vyléčila, je to nádherná kočička a pokukuje po novém domově, ale jen ke zkušenému kočkaři, je ostražitá a není mazliva, potřebuje čas. Ostatní kočičky jí nevadí. Kastrovaná. 

 

Dne 8.10.2019 jsme přijali sraženou a težce zraněnou kočičku, která ležela na silnici v kaluži krve a naříkala. Kočička byla odvezena na kliniku, kde jí udělali rentgen a dostala inhed infuze. Zuzanka je celá bolavá, naštěstí nic zlomeného nemá, má odražený močový měchýř a v moči má příměs krve. Kočička je v šoku.

Věkem je to odrostlé koťátko. Držte kočičce palce a její stav budeme aktualizovat. 

Beretka

Dne 6.12.2019 jsme přijímali odrostlou holčičku, která se ocitla ve sklepě domu, ale nebyla vítaná. Více jak měsíc sedávala před vchodem a prosila o teplo a jídlo. Tak je holčička u nás. Je vděčná a hodná, ráda by našla svou rodinu.