Hledají domov

Zde jsou všechny kočičky, které čekají na náruč plnou lásky, dobrot a hlazení. Naleznete zde jejich fotky společně s jejich příběhy.

Růžička

Malá, 2 měsíce stará holčička hledá nový domov, mazlivá, hravá. Pouze do bytu a nejlépe k další kočičce, aby měla společnost :) odparazitovaná. 

Štístko - slepý kocourek

Štístko je jedním ze 3 slepých sourozenců z jedné velké fabriky. Jeden jeho bráška domov již našel. Štísko se narodil zhruba 8/2020, je odparazitovaný, po domluvě očkovaný. Je to veliký mazel a musí jít bydlet k další kočičce nebo pejskovi, na které je zvyklý, aby mu bylo zvířátko oporou. 

Domov hledá POUZE bytový, protože celý život už bude slepý. Dále je potřeba operace až vyroste, nemá sestouplné varle. Domov musí být zodpovědný. Nachází se v dočasné péči, dovoz do rozumné vzdálenosti není problém. Ústecko, Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko.

Kdyby o něj někdo měl vážný zájem, volejte dočaskovou tetu Dášu 773167520.

Míša

Domov hledá tento kocourek, který je potomkem zachráněné Libušky. Kocourkovi je půl roku, kastrovaný, očkovaný, odparazitovaný. Hledá domov klidný, bez malých dětí, nejlépe k další kočičce, je na ně zvyklý. 

Čert

Čert je krásný svalnatý pan Kocour. Jeho věk jsou zhruba dva roky, je kastrovaný, odparazitovaný a domů půjde s očkovacím průkazem.

Čertík k nám přišel z Kraslic, kde seděl u popelnic a čekal až ho někdo zachrání před dětmi, které na něj házeli kamení.

Když k nám přišel, byl s ním velký boj, nechtěl se s námi kamarádit a myslel si že se mu zbortil svět. Za čas dostal rozum a už se kamarádí, ovšem je to dominantní kluk a potřebuje k sobě člověka zkušeného a takového ke kterému bude vzhlížet a bude ho považovat za Boha :)

Raději jako jedináček a určitě by mu vyhovoval i domeček, kde si z teplého pelíšku může sem tam vyběhnout zkontrolovat, zda mu na zahrádku u domečku nelezou vetřelci.

Není vhodný k malým dětem.

 

Koťátka ze Starého Sedla

Dlouhosrstá želvinka již našla domov. Hodně štěstí. :)

 

Na konci října byla přijata 4 koťátka ze Starého Sedla, kde jim údajně auto srazilo maminku a miminka tak zůstala sama. Maminka se ještě doplazila ke koťatům, která se přisála na cecíky, poté zemřela. :(

Jsou to dvě krásné želvinky a dva černí klučíci. Všichni přišli s rýmou, ale už jsou vyléčení :) 

 

Emílek

Emílek ja malý karasaveček, který se narodil v útulku březí kočičce, pocházející z lokality v Jindřichovicích. Kocourkovi nebylo pár dní dobře, tak byl vzatý do domácí péče. Nyní už je fit, zlobí jako každé koťátko a vyhlíží nový domov. Pouze bytový a nejlépe k dalš kočičce. 

 

Půlbradička

Nový domov hledá kocourek "Půlbradička". Malý se narodil 14.07.2020 zachráněné kočičce Karolínce, je to drobný kocourek, protože je ze 6 sourozenců. Domov hledá nejlépe k dalšímu zvířátku, protože je hodně kontaktní a vyžaduje pozornost. Očkovaný, odparazitovaný. 

Nachází se v dočasné péči v Sokolově. 

 

 

Lilinka

Nový domov hledá holčička od Karolínky. Malá se narodila 14.07.2020 zachráněné kočičce Karolínce, je to drobná kočička, protože je ze 6 sourozenců. Domov hledá nejlépe k dalšímu zvířátku, hodná, mazlivá, á ráda další kočičky. Očkovaná, odparazitovaná. Nachází se v dočasné péči v Sokolově.

Matýsek

Matýsek je 2letý kastrovaný čistotný kocourek. Život neměl jednoduchý. Jeho majitelé se o něj a zbytek kočičí rodiny nestarali. Nekastrovali, nechali je živořit. Proto se musel naučit mít ostré lokty, aby se vůbec dostal ke kousku jídla. Časem byl i on přítěží a tak ho majitel vzal a odvezl na firmu,kde pracuje. Od té doby ho přestal Matýsek zajímat a nechal jeho život osudu. Hodní kočičí lidé ve firmě pomohli. Ti ho samozřejmě krmí,nechali ho na své náklady vykastrovat. Matýsek neměl nouzi o nic, kromě lásky a času, které si zaslouží. Jenže se nesnese s postarší kočičkou, která tam léta bývá. Nenechá jí ani vydechnout. Neustále po ní jde, ubližuje jí. On za to nemůže,takhle byl bohužel poznamenán životem,ale to i kočička, která byla též zachráněná z ulice.

Proto pro Matýska hledáme domov,kde by byl sám. Kde by na něj měli trpělivost, čas a ukázali mu, že už se nemusí bát o ztrátu lásky,plné misky a přístřeší. V jídle si nevybírá,na wc chodí bez problémů. Je vhodný k domečku se zahrádkou, rád chodí ven. 

 

Můžete psát nebo volat útulku nebo hodné kočičí ženě, která se o něj stará - 604 711 579

Sokolovsko a okolí. Možný převoz.

Amálka

Dne 30.05.2020 jsme přijali z ulic Sokolova malé koťátko, které leželo na silnici a pokoušely se o něj straky. Zatím mu bylo vytaženo 37 klíšťat. 

Jako malinkou nám ji přinesl člověk který ji našel na silnici kde na ní nalítávali ptáci. Koťátko bylo tak malé, že se nedokázalo samo najíst.

Do péče je převzala paní Zdenka, která ji dělá dočaskovou mámu do dnes.

Amí si prošla různými neduhy a také jedním nešťastným úrazem kdy se zaklínila do opěradla židle.

Dnes je Amálce skoro 5 měsiců je plně uzdravená, krasně vymazlená, správně mlsná a hravá.

Amí konečně hledá svůj krásný spokojený život na pořád.

Telefon na její dočaskárkovou mámu je 606178876, pište, volejte, pokud jste vážný rozmazlovací osvojitel.

 

Žolík a Morče

Hledame novou rodinku pro zrzaveho kocourka Zolika a holcicku Morče. Na jmena slysi 🙂
Obe kocicky byly v docasné pěci pod našim útulkem, pote sli do adopce. Po roce se jich majitelka vzdala z duvodu kolapsu osobniho zivota. Nyni jsou v docasne peci.
Oboum je neco pres rok, oba jsou kastrovani, odcerveni, ockovani. Jsou zvykly zit jen v byte na gauci a spat v posteli, proto hledame novy domov take pouze bytovy. 🙂
Nemaji problem s jinymi kockami ani s pejsky. Vzorne pouzivaji wc, skrabadlo, hracky. Kocicky jsou opravdu vychovane, nenici veci.
DOMOV HLEDAJI VYHRADNE SPOLECNY. :)
Nachazi se v Sokolove, navsteva vitana pro vazneho zajemce, pujdou na adopcni smlouvu.

Rozárka

Je to kocicka z ulice, ktera rok co rok rodila kotatka. Jak je stara? To netusime. Mozna kolem 5 let.

Rozárka je k cizím lidem ostražitá, ale zvyká si docela rychle. S ostatními kočičkami vychází. Rozárka je kastrovaná, odparazitovaná, odčervená. Bydlení by uvítala v domečku se zahrádkou, daleko od silnice. 

Karolínka s koťátky

Karolínka a tři prckové mají přislíbené domovy. K adopci budou tedy ještě 3 krásná černobílá koťátka v první polovině října 2020. K adopci je jedna holčička a dva kocourci. 

 

Dne 14.07.2020 jsme do dočasné péče pod záštitou našeho spolku stáhli kočičku Karolínku, která právě 14.7. porodila 6 krásných koťátek. Karolínka pochází z Ostrova a žila na místě, kde to pro ní nebylo vhodné. 

Libuška s koťátky

Koťátka již budou moct odejít do nových domovů. 

 

Dne 14.05.2020 nám Libuška porodila 5 nádherných koťátek. 

 

Dne 02.05.2020 jsme přijali drobnou dlouhosrstou kočičku, která si našla místo na jednom pozemku v kůlně a nehodlala odejít. Libuška je velice mazlivá kočička. 

 

 

Lenička s koťátky

Koťátka již budou moct do nových domovů. 

 

Lenička porodila 4 nádherná koťátka. 

Dne 10.05.2020 mamina porodila miminka, je zatím vystrašená a miminka si hlídá. Necháme ji v klidu a informace budeme postupně doplňovat. 

 

Dne 07.05.2020 přivezl pán vysoce březí plachou kočičku z veliké kolonie koček z vesnice nedaleko Sokolova (kastrace a ošetření začneme řešit, do teď jsme o té lokalitě nevěděli, naštěstí je to vesnice bezpečná, takže kočičky se tam budou po ošetření a kastracích vracet).

Koťátka z krabice

Domov hledá ještě kocourek a kočička. 

 

Dne 25.06.2020 v pozdních večerních hodinách přijali 4 koťátka z promočené krabice od popelnice ze Sokolova. Černý a mourovatý kocourek, mourinky holčičky. Narozeny zhruba na konci května. 

 

Do společného domova odjeli 7.7.2020 mourovatá holčička a černý klučík, hodně štěstí. :) 

 

Matýsek a Mája

Matýsek a Mája jsou nádherné kočky, které byly vyhozeny k popelnici v malém kufru. Matýsek bohužel přišel o očíčko, ale na kráse mu to neubírá. Je kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný. Je to mazlivý, veliký kocour. Matýšek má moc rád lidi, ale nemá moc rád jiné kočky, kromě své Máji.

Mája je překrásná dlouhosrstá želvinka, milující lidi, rozená dáma. Nemá problém s jinými kočkami. Kastrovaná, očkovaná, odparazitovaná.

 

Domov hledají pouze společný, jsou na sebe od jakživa zvyklý. Pouze do bytu jako postelový mazlíčci. Nejlépe ke starším lidem.

Koťátka - bráškové

Domov hledá už jen černý kocourek. 

 

Dne 26.07.2020 odjel do nového domova moureček, hodně štěstí. 

 

Dne 17.07.2020 odjeli do společného domova bílomoureček a černoušek, hodně štěstí.

 

Dne 18.06.2020 odjel domů první z pěti brášků, mourovatý kocourek. Hodně štěstí. 

 

Dne 22.05.2020 jsme přijali pět vymazlených koťátek, koukala jsem tedy bez brýlí, ale vypadá to na 5 hladových brášků. Údajně jsou to odložení nalezenci.

Neoparazitovaní a trochu nastydnutí, vše dáme do kupy pak naočkujeme a můžou běžet do rodin.

Čert

Dne 10.04.2020 jsme přijali kocourka z Oloví. Seděl od rána do večera u popelnice a děti po něm házely kamení a on tam stále seděl. Kocourkovi je cca rok, nekastrovaný, vypadá jinak zdravě, ale je zklamaný, ustrašený. Zatím se s námi bavit nechce.

Čert hledá domov nejlépe u starších lidí, bez dětí. Je hodný, ale ostražitý. 

Pepíček

Pepíček už je krásné koťátko, které také čeká na svůj nový domov. Očkovaný, bude kastrovaný. 

 

Prvním novoročním příjmem je kocourek, který dostal jméno Pepíček a byl přijatý dne 2.1.2020. Objevila ho moc hodná paní, když běhal po parkovišti u obchodního domu a poté zaběhl do kamionu, s odchytem jí pomohl kolemjdoucí manželský pár.

 

Jiřinka - želvinka medvídková

Želvinka, holčička narozena zhruba 8/2019 žila se svými brášky na střeše kůlny, kde si je ke hrám půjčovaly malé děti. Ovšem koťátka pomalu začala zkoumat okolí a z jedné strany kůlny je hlavní silnice a z druhé potok, nebylo tam pro ně bezpečno. Tři bráškové již našli domov a želvinka na něj teprve čeká. Kastrovaná. 

Jiřinka je vhodná pouze do bytu a ke zkušenému člověku, je to plašší kočička. 

 

Koťátko I. - kocourek

V březnu 2020 probíhala kastrační akce nedaleko Sokolova na soukromém pozemku, kde majitelka musela opustit své bydlení a již se domu nevrátí a zůstaly po ní nekastrované kočky a kocouři. Kocourek je dnes již po kastraci, z plachého koťátka se začíná stávat mazel, ale ještě potřebuje čas. Do budoucna bude nabízen k adopci. Kocourek se narodil zhruba v září 2019. 

Ferda

Koťátko je kocourek, který dostal jméno Ferda, už se nechá hladit i chovat :) pomalu pokukuje po novém domově, uvítal by kočičího kamaráda. Kastrovaný. 

 

Dne 27.12.2019 jsme přijali černé koťátko, které žilo mezi paneláky v křoví. Zatím nevíme, zda je to kočička nebo kocourek, moc se s námi nechce kamarádit. Ale již je odparazitované a krásně baští. Narozen cca červenec 2019.

Zuzík a Mimi

Kocourky Zuziho a Mimiho jsme dočasně přijali v prosinci, než si jejich majitelka najde své bydlení a srovná se jí finanční situace. Kluci přišli hubení a nekastrovaní. V přijímací smlouvě bylo stanoveno uhrazení veškerých nákladů a vyzvednutí do 4 měsíců. 

U nás kluci prošli kastrací, očkováním a hezky přibrali. Bohužel 4 měsíce uplynuly a majitelka stále nemá vyřešené bydlení ani finanční situaci, proto kluci zůstávají u nás a budeme jim hledat nový a pouze společný domov. Oba jsou moc hodní, mazlivý a milují lidi, klukům je cca 2,5 roku. Půjdou bydlet pouze do bytu a ke zkušeným klidným kočkařům. 

Felix

Felix přišel z ulice, prosil kolemjdoucí o pomoc, byl hubený a kožíšek měl zablešený, na bříšku měl kýlu. Felix je moc hodný a klidný kocourek, je vděčný za každé pohlazení. Felixovi je cca 8-10 měsíců, kastrovaný, očkovaný.

 

Polárka - Poly

Polárka už se nechá pohladit, začíná člověku věřit. Vyhlíží nový domov, ale jen se zkušeným kočičím člověkem, takovým, který jí dá čas na zvyknutí. 

 

Dne 10.12.2019 jsme odchytili krásnou bílou holčičku, která se už delší dobu toulala a žebrala u obchodu, kde se i hřála u ventilátoru. Byla lidmi krmena, dostala i boudičku, ale byla hned u hlavní silnice. Někdo jí krmil, někdo kopal. Holčička je tedy u nás, podstoupí základní ošetření, kastraci a očkování a bude vyhlížet svůj nový domov. S kočičkami problém mít nebude, bude to vděčná kočička. 

 

Dne 30.01.2020 podstoupila kočička kastraci. 

Mefiska

Mefiska je již zdravá holčička a hledá nový domov. Kastrovaná. 

 

Dne 2.11.2019 jsme přijali tuto černou kočičku, která nám dala zabrat. Koťátko bylo odchyceno po 2,5 hodině na parkovišti v motoru auta. Koťátko bylo totálně vystrašené až tak, že nás úplně všechny chtělo zabít :) a jako schovku použilo dohromady 6 aut, bylo rychlé jako střela a když prchalo byla z něj jen černá čmouha. Koťátko je velice nastydlé a má průjem. 

 

 

 

Zuzanka

Zuzanku virtuálně podporují pan Roman Dunda a Petra Lerchová, moc děkujeme.

 

Zuzanka se krásně vyléčila, je to nádherná kočička a pokukuje po novém domově, ale jen ke zkušenému kočkaři, je ostražitá a není mazliva, potřebuje čas. Ostatní kočičky jí nevadí. Kastrovaná. 

 

Dne 8.10.2019 jsme přijali sraženou a težce zraněnou kočičku, která ležela na silnici v kaluži krve a naříkala. Kočička byla odvezena na kliniku, kde jí udělali rentgen a dostala inhed infuze. Zuzanka je celá bolavá, naštěstí nic zlomeného nemá, má odražený močový měchýř a v moči má příměs krve. Kočička je v šoku.

Věkem je to odrostlé koťátko. Držte kočičce palce a její stav budeme aktualizovat. 

Cecilka tříbarevná

Cecilka je už starší dáma, uvítala by rodinu, kde by měla klid, ráda odpočívá a společnost koček jí nevadí. Je to hodná kočička. 

 

Dne 15.09.2019 byla přijata tato starší kočička, byla delší dobu pozorovaná opuštěná bloudící městem. Kočička byla neskutečně hubená a hladová. Zvrací škrkavky a je plná parazitů. Postupně šetrně odčervujeme. 

 

Beretka

Dne 6.12.2019 jsme přijímali odrostlou holčičku, která se ocitla ve sklepě domu, ale nebyla vítaná. Více jak měsíc sedávala před vchodem a prosila o teplo a jídlo. Tak je holčička u nás. Je vděčná a hodná, ráda by našla svou rodinu. 

Mourís

S Mourísem to byla náhoda. Jedné pozdní noci 24.2.2019 jsme jeli okolo parkoviště, kde byl hlouček lidí a koukali na zem. Bylo nám to divné, tak jsme odbočili za nimi. Skláněli se nad tělíčkem sražené kočky, co jen ležela a pomalu umírala. Přímo v centru města. Ihned jel Mourís na veterinu, kde mu pan doktor pomohl, dlouho jen ležel a odpočíval, bral atb, baštil a zase jen ležel. Měl otřes mozku, prokouslý jazyk, vyražených pár zubů, naraženou páteř a doslova odrtžený ocásek od páteře.

A teď? Řádí jako za mlada a je spokojený a šťastný. 

Mourís by mohl jít i do nové rodiny, je to kontaktní kocourek. Musel by se ale najít člověk, co kočičkám rozumí a dal by mu čas.