Hledají domov

Zde jsou všechny kočičky, které čekají na náruč plnou lásky, dobrot a hlazení. Naleznete zde jejich fotky společně s jejich příběhy.

Nový

Honzík

Honzík, koťátko od Simonky. Honzík je narozený 24.7.2023, odparazitovaný, plně očkovaný. Honzík čeká na svůj nový a bezpečný domov. 

Nový

Bertík

Bertík, koťátko od Simonky. Bertík se narodil 24.7.2023, je odparazitovaný a plně očkovaný. Vyhlíží svůj nový a bezpečný domov. 

Nový

Dorotka

Dorotka je jedním z koťátek od Simonky, narozena 24.7.2023, odparazitovaná, plně očkovaná. Dorotka čeká na svůj nový a bezpečný domov, ne na ven. 

Nový

Lumínek

Lumínek je jedno z koťátek z klece, které se bohužel (možná díky bohu) vrátil z adopce. Kocourek je očkovaný, odparazitovaný a čipovaný. A hlavně vymazlený. 

Simonka a koťátka

Dne 20.11.2023 odjela do domova samotná Simonka, hodně štěstí kočko <3

 

Dne 31.10.2023 odjelo do domova první koťátko od Simonky, zrzavá holčička Čipinka, hodně štěstí <3

 

Simonka i její koťátka již hledají nové domovy. Simonka je odparazitavaná, kastrovaná a očkovaná, koťátka jsou odparazitovaná a očkovaná. Všichni hledají nové nejlépe bytové domovy.

 

Simonka 24.07.2023 porodila 5 nádherných koťátek. 

 

Dne 08.07.2023 jsme přijali z města Habartov tuto březí kočičku, která chodila za každým člověkem. Údajně byla vyhozena. Kočička u nás porodí, odchová svá koťátka a poté bude hledat nový domov. 

Mia - Sokolov, ul. Sokolovská

Kočička je kastrovaná, očkovaná a vyhlíží nový domov. Zvyklá na jiné kočky. 

 

V září 2023 jsme přijali kočičku, která se údajně našla na ulici Sokolovská v Sokolově. Poté z nálezce vylezlo, že je jeho a stěhuje se a potřebuje jí pohlídat. Útulek není ale hotel a kočka bude vrácena pouze po úhradě veškerých nákladů, jinak bude hledat novou rodinu. 

Koťata Kynšperk nad Ohří, nádraží

Myšík odjel dne 17.11.2023 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Bagetka (bílomourovatá holčička) odjela dne 05.11.2023 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Šedinka (bílošedá holčička) odjela dne 26.10.2023 do nového domova, hodně štěstí <3

 

Všechna koťátka mají svůj inzerát a hledají nové domovy. Máma kočka je již po kastraci a zpět v lokalitě. 

 

Dne 17.09.2023 jsme odchytávali koťátka, která se narodila toulavé kočce v Kynšperku nad Ohří a již se začala vydávat na cesty v lokalitě, která pro ně není bezpečná. Koťátka jsou celkem 4 + máma kočka, která podstoupí kastraci a bude vrácena zpět, protože je plachá a lokalitu zná. 

Fionka

Nový domov hledá Fionka, koťátko narozené v útulku od toulavé kočičky. Odparazitovaná, plně očkovaná, narozená 24.7.2023. Zvyklá na jiné kočičky, hravá, mazlivá. 

Dalmatinek

Kocourek je již po operaci kýly, má venku stehy a již nebrání nic tomu, aby mohl hledat nový domov. 

 

Kocourek Dalmatinek je jedním ze sourozenců odchytaných od nádraží v Kynšperku v září 2023. Klučík vyhlíží nový domov, kam půjde odparazitovaný a očkovaný. Je mazlivý, hravý a má rád další kočky. Čeká ho operace kýly, po zotavení může frčet do domova. 

Nachází se v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří. 

Kontakt pro zájemce 721 194 855, prosím nejlépe sms, kde se představíte a napíšete, v jakých podmínkách by kočička bydlela. 

Černoši

V říjnu 2023 jsme přijali 3 malé černoušky z věznice Kolová, kde provádíme odchyty a následné kastrace. Koťátka jsou hravá, mazlivá. Po karanténě, odparazitování a očkování, budou vyhlížet nové domovy. 

 

Nachází se v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří, kontakt 721 194 855, prosím nejdříve sms, kde se představíte a napíše podmínky, v jakých by koťátko bydlelo. 

Černá Emilka

Emilka pochází z ulic Sokolova. Kočička je odparazitovaná a očkovaná a vyhlíží nový, ale hlavně klidný domov. již jednou v adopci byla, ale nebyl to pro ní vhodný domov. Hledá domov bez malých dětí. 

Čiko

Kocourek Čiko hledá nový domov, očkovaný, odparazitovaný. 

 

Dne 15.09.2023 jsme přijali vyhublého, zhruba 4 měsíčního kocourka ze šachty, kde si ho naříkajícího všimli zaměstnanci. Kocourek je extrémně vyhublý. 

Kocourci z lesa

Kluci jsou odparazitovaní a již očkovaní a vyhlížejí nové domovy. 

 

Dne 23.09.2023 jsme přijali 2 hladové, podchlazené a unavené kocourky, které našli houbaři v lese mezi Jindřichovicemi a Šindelovou. Mimochodem, v tuto dobu loňský rok na stejném místě se našli pro změnu 3 kocourci - jestli to uvidí majitel, ozvěte se, vykastrujeme vám kočku!!!

Hisík

Kocourek Hisík je narozený zhruba v 7/2023, nechá se hladit, je na člověka zvědavý, ale zároveň se stále ještě  bojí ke člověku sám přiblížit.

Hledáme pro něj domov kde se mu budou věnovat a budou si ho umět dobrůtkama, hrou a nabídnutou rukou ke hlazení vychovat. Jakmile pochopí, že se člověka nemusí bát, bude to mazel. 

Miluje jiné kočky, proto podmínkou adopce je, aby šel do domova, kde už kočička je. 

Kocourek zbyl jako poslední ze tří brášků z odchytu, kdy kluci bydleli v podsklepení paneláku a nebýt člověka, který jim poskytoval krmení a hledal pro ně pomoc byli by dnes kluci možná už za duhou.

Nachází se v dočasné péči v Kynšperku nad Ohří, kontakt je 721 194 855, prosím nejdříve sms, kde se představíte a napíše podmínky, ve kterých by kocourek bydlel. 

 

Motýlek, Kodlak, Hisík - koťata z Majerovky

Hisík, plašší kocourek, hledá domov. Nejlépe k další kočičce, má je rád, k lidem je ještě nedůvěřivý. V novém domově bude potřebovat čas. Kocourek je černý s bílými znaky v obličeji. 

 

Motýlek a Kodlak našli společný domov, hodně štěstí <3

 

V srpnu 2023 probíhal na žádost MP Sokolov odchyt 3 koťátek, která se zabydlela ve sklepě panelového domu v ul. M. Majerové v Sokolově. Kočku mámu již nebylo několik týdnů vidět a koťata zůstala sama blízko velmi frenventové silnice. Koťátka jsou již odparazitovaná a jsou v dočasné péči, které se vymazlují. Poté budou nabídnuta k adopci. Narozena jsou zhruba v červnu 2023. 

Mia, Týna, Fanoušek - Vintířov

Nové rodiny hledají ještě dvě černé holčičky, Týnka a Mia. Mazlivá, správná koťátka. 

 

Dne 06.09.2023 odjel do nového domova mourovatý Fanoušek, hodně štěstí.

 

Dne 24.08.2023 jsme přijali od starosty obce Vintířov 3 koťáta (2 holčičky, 1 kocourek), která byla nalezena houbaři v lese. Všichni vypadají zdravě, již jsou odparazitovaní a čeká je očkování a poté můžou do nových domovů. 

Koťata Hroznětín

Dvě koťátka již našla nové domovy. Nové rodiny hledají ještě 2 černé holčičky, kterým zůstalo poškozené očíčko, ale na kráse jim to vůbec neubírá. Jsou mazlivé, vychované pouze v bytě. 

 

Dne 03.08.2023 jsme přijali 4 koťata nalezená v křoví u silnice u Hroznětína, koťata jsou dokrmována v dočasné péči. 

Škubánek

Kocourek není umístěn v útulku, pouze pomáháme s hledáním domova.

 

Škubánek je dlouhosrstý zřejmě majiteli opuštěný fešák. Miluje lidi jakéhokoliv věku, ale nesnáší zvířata hlavně psy, když psa potká zahájí tvrdý útok.

Lidé ke kterým přišel na zahrádku mu pomohli od dredovaté srsti, odparazitovali ho, naočkovali a vykastrovali, mohl u nich v klidu žít, ale bohužel napadá jejich psa a opravdu krutě, pes už se ho bojí a je otázkou času kdy se stane neštěstí až mu kocourek zase skočí na za krk a pes kocoura ze strachu zakousne neb je možná 6x větší. Škubánek si zvykl na dvě kočky, které na té zahrádce žijí už roky, jelikož když mu bylo ouvej a doplazil se na tu zahradu, kočky už tam byly, ale jiná kočka na zahradu nesmí vkročit.

Je to prostě drak, potřeboval by domov kde vládne klid pohoda a kde by ho nerušila žádná jiná zvířata.

Najde se takový domov? Případnému zájemci předám kontakt. Kraslicko.

Polárka - Poly

Polárka už se nechá pohladit, začíná člověku věřit. Vyhlíží nový domov, ale jen se zkušeným kočičím člověkem, takovým, který jí dá čas na zvyknutí. Domov hledá s přístupem ven. 

 

Dne 10.12.2019 jsme odchytili krásnou bílou holčičku, která se už delší dobu toulala a žebrala u obchodu, kde se i hřála u ventilátoru. Byla lidmi krmena, dostala i boudičku, ale byla hned u hlavní silnice. Někdo jí krmil, někdo kopal. Holčička je tedy u nás, podstoupí základní ošetření, kastraci a očkování a bude vyhlížet svůj nový domov. S kočičkami problém mít nebude, bude to vděčná kočička. 

 

Dne 30.01.2020 podstoupila kočička kastraci. 

Lilly a Lotty

Holčičky přijaté během října 2022 z Chlumu sv. Máří hledají novou rodinu/nové rodiny. Dáváme přednost adopci společné.

Holky jsou odparazitované, očkované a připravené jít dělat někomu radost. Jsou narozeny zhruba 8-9/2022. 

Engie

Kdo chce černého parťáka, se kterým se nebude nudit? Kocourek Engie (Endží) zachráněný z bazénu stále hledá domov. Asi roční, kastrovaný, očkovaný, do bytu nebo domku v klidné lokalitě bez silnice, klidně ke starším dětem, rád si hraje, je aktivní.
Bude potřebovat čas na zvyknutí na cizí prostředí a lidi. S dalšími kočkami vychází, ale rád se honí, takže spíš k podobně aktivní kočce.
Jako malé koťátko se topil v bazénu a prodělal těžký zápal plic, je náchylnější na nachlazení.
 
Engie se nachází v dočasné péči u slečny Ivany v Kynšperku nad Ohří - 721 194 855

Kikin

Mladý mazlivý a hravý kocourek Kikin hledá domov v bytě nebo domku bez přístupu ven, vhodný i ke starším rozumným dětem. Našel v zimě 2021, zmrzlý vyhublý vyhozený na poli u Chebu.
Je mu asi rok a půl, kastrovaný, FIV, FeLV negativní.
Má alergii na kuřecí maso, takže je nutné dodržovat přísnou dietu. Jinak zvrací, nejí, má průjem a dlouho trvá, než se dá dohromady. Z toho důvodu je vhodný pouze jako jedináček nebo ke kočce se stejnou dietou. Případně lze řešit oddělenými miskami na čip.
 
Kikin čeká v dočasné péči u slečny Ivany - 721194855, Kynšperk nad Ohří. 

Miky

Miky byl přijatý v dubnu z ulic Sokolova, kde se k němu nikdo nehlásil. Miky je kastrovaný a očkovaný. Uvítal by domeček v bezpečné lokalitě, nesnese další kočky a není vhodný k malým dětem. Je hodně akční a zvědavý. 

pan Černý

Příjem 05.04.2021, Sokolov. Kocourek pan Černý, kde se vzal, tu se vzal a objevil se přímo u útulku, kam se chodil přikrmovat. Jelikož mrzlo a on pořád sedával pod okny útulku, odchytili jsme ho a již je u nás po kastraci, odparazitování a může vyhlížet domov. Je kontaktní, dospělý a krásný. 

Mouruška (od Libušky)

Mouruška je potomek Libušky, kterou jsme přijímali v květnu 2020 březí. Mouruška je narozena 14.05.2020, kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná. Domov hledá nejlépe k další kočičce, bez malých dětí a do klidného prostředí. Bude potřebovat čas na zvyknutí v novém domově. 

Máří (od Libušky)

Máří je potomek Libušky, kterou jsme přijímali v květnu 2020 jako březí kočičku. Máří je narozena 14.05.2020, kastrovaná, odparazitovaná, očkovaná a hledá nový klidný domov. Není vhodná k malým dětem, v novém domově bude potřebovat čas na rozkoukání, nejlépe k další kočičce. 

Matýsek a Mája

Matýsek a Mája jsou nádherné kočky, které byly vyhozeny k popelnici v malém kufru. Matýsek bohužel přišel o očíčko, ale na kráse mu to neubírá. Je kastrovaný, odparazitovaný, očkovaný. Je to mazlivý, veliký kocour. Matýšek má moc rád lidi, ale nemá moc rád jiné kočky, kromě své Máji.

Mája je překrásná dlouhosrstá želvinka, milující lidi, rozená dáma. Nemá problém s jinými kočkami. Kastrovaná, očkovaná, odparazitovaná.

 

Domov hledají pouze společný, jsou na sebe od jakživa zvyklý. Pouze do bytu jako postelový mazlíčci. Nejlépe ke starším lidem.

Pepíček

Pepíček už je krásné koťátko, které také čeká na svůj nový domov. Očkovaný, bude kastrovaný. 

 

Prvním novoročním příjmem je kocourek, který dostal jméno Pepíček a byl přijatý dne 2.1.2020. Objevila ho moc hodná paní, když běhal po parkovišti u obchodního domu a poté zaběhl do kamionu, s odchytem jí pomohl kolemjdoucí manželský pár.